فروش ویژه شب یلدا

فروش ویژه دستگاههای حضور و غیاب افق در شب چله 🙂

از فروش ویژه شب یلدا جا نمانید! باز هم شب چله و اینبار هم افتخار داریم که در کنار شما باشیم. سال 95 را با شما طی کردیم و در حال پایان هستیم. ازین رو با همفکری تیم جوان افق ، تصمیم بر آن شد آفر ویژه ای را برای شب یلدا به مدت 30 روز برای شما مخاطبان و مشتریان عزیز تدارک ببینیم.

این تخفیف از روز 22 آذر تا 22 دی ماه برقرار خواهد شد و شامل فروش ویژه دستگاههای حضور و غیاب است که در پکیج تخفیفی یلدا به همراه نرم افزار حضور و غیاب + نرم افزار حقوق و دستمزد + باطری داخلی ( باطری دستگاه های اثر انگشت ) + نصب و راه اندازی عرضه می شود.

یعنی دیگر نگران نصب و راه اندازی دستگاه های خود نباشید بلکه اگر از تخفیف فروش ویژه شب یلدا استفاده کنید تمام این آپشن ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

افتخار داریم که شما را طی این چندسال همراهی کرده ایم ، امیدواریم توانسته باشیم رضایت خاطر شما را بدست آوریم.

اگر میخواهید در مورد قیمت های تخفیف ویژه یلدا جویا شوید با کارشناسان فروش افق فرا ویژن در ارتباط باشید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های حضور و غیاب میتوانید به فروشگاه اینترنتی افق مراجعه نمایید.

اگر میخواهید از فروش ویژه شب یلدا جا نمانید! با شماره های ۴۴۰۷۴۶۱۴ – ۰۲۱ / ۴۴۰۷۳۹۸۷ – ۰۲۱ در ساعات اداری و در ساعات غیر اداری با تلفن همراه ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰ تماس حاصل نمایید و یا با همین شماره در شبکه اجتماعی تلگرام با ما در ارتباط باشید.

 

با آرزوی روزهای شاد برای شما / تیم افق

شب یلدا ز راه آمـــــــــــد دوبـــــــــاره  /  بگیر ای دوست! از غمهـــــــا کناره
شب شادی وشـــور و مهربانی است  /  زمـــــــان همدلی و همزبانی است
در آن دیدارهــــــــــــا تا تـــــــــازه گردد  /  محبت نیـــــــــــــــز بی اندازه گـردد