اخبار افق فرا ویژن

برندهای دستگاه حضور و غیاب در ایران

توسط 09 سپتامبر 2018 مارس 25th, 2021 بدون نظر
برند دستگاه حضورغیاب

برندهای معتبر دستگاه حضور و غیاب در ایران

در ایران چند برند دستگاه حضور و غیاب وارد کشور کرده و  به فروش میرسانند ، در این مقاله قصد داریم شما را با برندهای معروف و با سابقه حضور و غیاب در ایران آشنا کنیم .

برند verdi : این برند مربوط به کشور کره جنوبی بوده و دارای کیفیت مناسبی از نظر سخت افزار در دستگاه حضور و غیاب می باشد ، اما از نظر قیمت بسیار گران قیمت بوده و جز گرانترین دستگاه های حضور و غیاب در ایران هست .

برند  suprima : این برند از دستگاه حضور و غیاب تولید کشور کره حونوبی بوده و این برند هم بسیار گران قیمت بوده و بیشتر بخش های دولتی از این برند تهیه میکنند .

برند ofv :برند افق فرا ویژن یکی از بزرگترین وارد کنندگان دستگاه حضور و غیاب از کشور چین می باشد و با کیفیت در جه 1 و قیمت قابل رقابت بیش از 15 سال هست که دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویزن با بیشترین زمان گارانتی ( 4 سال در ایران عرضه می شود )

بسیاری از برند های دیگیر در ایران وجود دارند که به فروش و خدمات پس از فروش دستگاه حضور و غیاب پرداخته اند و مشتریان گرامی لازم هست قبل از خرید هر برندی چه ایرانی ، کره ای و یا چینی پیستر از برسی های سخت افزاری برسی های نرم افزاری و خدمات پس از روش را داشته باشند .

یک دستگاه خوب حضور و غیاب باید خداقل 10 سال عمر کند و شما به راحتی  و بدون دردسر بتوانید از دستگاه حضور و غیاب استفاده کنید .

شما میتوانید لیست دستگاه های حضور و غیاب برند ofv را در همین سایت مشاهده کنید .

همچنین میتوانید قیمت و خدمات پس از فروش را در فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن ملاحظه بفرمایید .