بهترین دستگاه حضور و غیاب کدام است ؟

بهترین دستگاه حضور و غیاب چه شاخصه ای دارد ؟

در این قسمت توضیحاتی در خصوص اینکه بهترین دستگاه حضور و غیاب باید چه شاخصه هایی داشته باشد، ذکر خواهیم کرد تا مدیران و علاقه مندانی که قصد خرید دستگاه حضور و غیاب را دارند بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند.

در حال حاضر جهت کنترل تردد ورود و خروج پرسنل از ساعت حضور و غیاب کارتی ، تشخیص چهره و اثر انگشت استفاده می شود. هر کدام از این دستگاه ها برای مشاغل خاصی ، مفید و کاربردی می باشد.

برای مثال یک دفتر وکالت با تعداد 10 پرسنل نیازی به دستگاه تشخیص چهره نخواهد داشت و یک دستگاه کارتی و یا اثر انگشت بسیار کاربردی خواهد بود. همانطور برای یک کارگاه چوب یا مبلمان دستگاه اثر انگشت مناسب نخواهد بود و حتما باید این مجموعه از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره استفاده کند.

اما بهترین دستگاه حضور و غیاب برای سازمان شما کدام است ؟ برای اینکه بیشتر در مورد راهکارهای حضور و غیاب بدانید حتما مطالب این بخش را در وبلاگ افق مطالعه فرمایید.

دو شاخصه مهم در انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب توجه به نرم افزارهای مربوطه و همچنین پشتیبانی و گارانتی دستگاه ها می باشد، زیرا شما یکبار دستگاه را خریداری خواهید کرد ولی سالها نیاز به پشتیبانی و گارانتی مناسب خواهید داشت.

افق فرا ویژن به عنوان اولین شرکت پیشرو در گارانتی دستگاه های حضور و غیاب و ارایه بالاترین گارانتی در ایران توانسته رضایت اکثری مشتریان را در طی این سالها کسب کند و با ارایه جدیدترین نسخه های رایگان نرم افزارهای حضور و غیاب و حقوق و دستمزد نیاز مشتریان خود را برآورده کند.

افق فرا ویژن در سال گذشته توانست با ارایه نسخه تحت وب نرم افزار حضور و غیاب با عنوان داشبورد مدیریتی افق ، رضایت بالای مشتریان را کسب نماید.

 

نرم افزار حضور و غیاب داشبورد تحت وب افق نرم افزار حقوق و دستمزد

اگر میخواهید آنلاین خرید کنید و یا مقایسه ای بین محصولات حضور و غیاب یا کنترل تردد داشته باشید حتما به فروشگاه افق فرا ویژن مراجعه نمایید. 

لیست مشتریان افق فرا ویژن

پشتیبانی و گارانتی افق فرا ویژن

جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت و محصولات در کانال تلگرام افق عضو شوید.