جدیدترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

همانند سالیان قبل در زمستان هر سال محصولات جدید در سبد کالاهای شرکت افق فرا ویژن قرار می گیرد. این بار قصد داریم سه محصول جدید را که ابتدای بهمن 96 رونمایی خواهد شد، به شما معرفی کنیم. در این پست با معرفی جدیدترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد افق فرا ویژن ، ما را همراهی کنید.

معرفی جدیدترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد افق فرا ویژن

محصولاتی که در زیر با عنوان جدیدترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد میخواهیم به شما معرفی کنیم، شامل دستگاه حضور و غیاب با قیمت اقتصادی و ویژه ، دستگاه تشخیص چهره و همچنین دستگاه کنترل تردد اثر انگشتی خواهد بود.

دستگاه حضور و غیاب T22 CF

خصوصیات این محصول مشابه دستگاه T19 CF می باشد. طراحی این دستگاه بسیار زیبا و متفاوت بوده و در پایین دستگاه از یک کادر نقره ای رنگ استفاده شده که آن را از رنگ مشکی در می آورد. همچنین دارای سیستم کنترل تردد برای وصل شدن به قفل های برقی ، آلارم و سنسور می باشد.

خرید آنلاین این محصول 
معرفی جدیدترین دستگاه کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد مدل A20

این دستگاه بسیار زیبا و کوچک بوده و دارای خروجی usb نیز می باشد. قابلیت اثر انگشت و کارت بدون تماس را دارا است و برای کسانی که می خواهند یک دستگاه کنترل تردد باکیفیت و مستقل بدون نیاز به شبکه داشته باشند، مناسب خواهد بود. اگرچه دستگاه قابلیت اتصال به شبکه lan را ندارد اما به راحتی می توان ورود و خروج ها را از طریق فلش مموری تخلیه کرده و یک گزارش کامل در اکسل داشته باشید. این دستگاه نیازی به نرم افزار نداشته اما به صورت مستقل و اتوماتیک گزارشی تولید می کند که می توانید این گزارشات ورود و خروج را در اکسل ملاحظه فرمایید.

سفارش محصول 45892-021
معرفی جدیدترین دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد تشخیص چهره

محصول آخری که قصد معرفی و رونمایی آن را داریم، یک دستگاه همه کاره است که علاوه بر دستگاه حضور و غیاب چهره یک دستگاه کنترل تردد هم بشمار میرود. این دستگاه طراحی بسیار ویژه ای داشته و بسیار کوچک و زیباست. سیستم تشخیص چهره این دستگاه بر اساس آناتومی صورت و همچنین فاصله دو چشم کار می کند و قابلیت تشخیص چهره و سیستم کارت خوان به صورت پیش فرض بر روی این دستگاه وجود دارد. این محصول در رنگ بندی های مختلف و تولید و عرضه شده است.

سفارش محصول 45892-021
جدیدترین دستگاه حضور و غیاب
مشاوره فروش  6403160-0912
 مشاوره تلگرامی