اخبار افق فرا ویژن

حضور و غیاب خلاقانه

توسط 17 فوریه 2018 آگوست 18th, 2021 بدون نظر
حضور و غیاب خلاقانه

حضور و غیاب خلاقانه یکی از بهترین روش هایی است که مدیران یک سازمان کوچک یا بزرگ می توانند برای بیشتر شدن بهره وری خود استفاده کنند. سیستم حضور و غیاب یکی از موضوعات مهم در شرکت های امروزی می باشد که شامل مجموعه ای از نرم افزار ها و سخت افزار های مختلف می باشد که با همراهی یکدیگر به مدیران کمک  می کند که سازمان ها، شرکت های بزرگ و کوچک، کارگاه ها و بنگاه های اقتصادی مختلف را راحت تر و کارا تر مدیریت کنند.

حضورغیاب های خلاقانه

سیستم حضور و غیاب چه کارهایی را انجام می دهند ؟

از مهمترین فواید دستگاه حضور و غیاب به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  • ثبت ورود و خروج افراد شرکت در سخت افزار نصب شده
  • شناسایی افراد برای مجاز یا غیر مجاز بودن هنگام ورود و خروج
  • گزارش گیری مفصل از موارد اداری هر شخص
  • انتقال گزارشات از حافظه داخلی دستگاه به نرم افزار های دیگر مخصوص گزارش دهی
  • ارایه خروجی جهت محاسبه دستمزد ماهانه اشخاص
  • ….

بهترین روش های حضور و غیاب خلاقانه :

دستگاه حضور غیاب کارتی بدون تماس

یکی از دستگاه های حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن، دستگاه کارتی بدون تماس است که در پنج سال گذشته خواهان زیادی داشت، اما پس از جا افتادن دستگاه های اثر انگشت ودارا بودن گزارش ورود و خروج ماهانه جایگزینی برای خود یافت.

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

پس از دستگاه حضور غیاب کارتی، دستگاه اثر انگشتی طرفدار های خاص خود را پیدا کرد. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت یکی از پر فروش ترین دستگاه های حضور و غیاب در دنیا است، زیرا هم کارایی لازم را دارد و هم اینکه از دستگاه تشخیص چهره ارزان تر است.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

این دستگاه که روشی خلاقانه برای حضور و غیاب است، بر اساس آناتومی صورت و فاصله دو چشم طراحی شده است. حتی اگر فرد آرایشی غلیظ کرده باشد، اصلاح نکرده باشد و یا حتی در زمستان از شال و کلاه استفاده کرده باشد، مانع تشخیص چهره دستگاه حضور و غیاب افق فرا ویژن نخواهد شد.