خرید دستگاه حضور و غیاب با 4 سال گارانتی

خرید دستگاه حضور و غیاب با 4 سال گارانتی

امروزه مدیریت زمان یکی از نکات حائز اهمیت در هر امری می باشد. خرید دستگاه حضور و غیاب از ابزاری است که مدیران مجموعه های مختلف را در این مسیر یاری میکند. خرید دستگاه حضور و غیاب دارای مزیت ها ی بسیاری است که می توان صرفه جویی در وقت و هزینه را از مهمترین آنها دانست.

با خرید دستگاههای حضور و غیاب افق فرا ویژن راندمان کاری خود را افزایش داده و با کنترل تردد دقیق پرسنل خود و صرفه جویی در هزینه ها ، مدیریتی هوشمند را برای مجموعه خود به ارمغان بیاورید.

شرکت افق فرا ویژن تنها ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب با 4 سال گارانتی سنسور اثر انگشت در ایران می باشد. با امید به خداوند منان و تلاش پرسنل کوشا و فعال شرکت بعد از 10 سال تجربه در زمینه دستگاه حضور و غیاب امروز موفق به ارائه 4 سال گارانتی دستگاه حضور و غیاب در ایران شده ایم. جهت اطلاع از آخرین اطلاعات مربوط به پشتیبانی و گارانتی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

به اطلاع شما میرسانیم برند افق فرا ویژن به صورت انحصاری و ثبت رسمی پترن دستگاه و با همان کیفیت صادرات به کشورهای توسعه یافته امروز با 4 سال گارانتی در خدمت شما می باشد.

مشاهده محصولات و خرید دستگاه حضور و غیاب

شما میتوانید قبل از اقدام به خرید ابتدا براساس مجموعه تان نیاز سنجی انجام دهید. از این رو ابتدا به بخش راهکارهای حضور و غیاب برای مشاغل و اصناف مختلف مراجعه و سپس از طریق صفحه دستگاه حضور و غیاب میتوانید به لیست دستگاه ها دسترسی پیدا کنید.

در نهایت اگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب با 4 سال گارانتی دارید میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید یا اینکه از طریق فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن جزئیات دستگاه ها و همین طور قیمت آنها را رویت کنید.

  مرکز تماس 45892-021
مشاوره فروش  6403160-0912