اخبار افق فرا ویژن

سیستم کنترل تردد اتاق سرور

توسط 19 آگوست 2018 مارس 13th, 2021 بدون نظر
سیستم کنترل تردد اتاق سرور

سیستم کنترل تردد اتاق سرور چیست ؟

سیستم کنترل تردد یا همان Access Control به مدیران و کارشناسان اتاق سرور این امکان را میدهد که بر ورود و خروج افراد در اتاق سرور کنترل داشته باشند.

امروزه با توجه به حساسیت بالایی که تجهیزات استفاده شده در اتاق سرور دارد و همچنین نیاز به کنترل و زمانبندی تردد ها در اتاق سرور از سیستم های کنترل تردد اتاق سرور استفاده میکنند .

شرکت افق فرا ویژن یکی از شرکت های بنیانگذار در زمینه سیستم های کنترل تردد می باشد که کنترل تردد افزاد در اتاق سرور را برنامه ریزی و اجرا میکند .

اگر دقیقا بخواهیم بدانیم که سیستم کنترل تردد اتاق سرور چیست باید بگوییم که در واقع این سیستم با سیستم کنترل ترددافراد تفاوت زیادی ندارد

و با ترمینال های مختلفن اعم از سیستم کنترل تردد تشخیص چهره ، سیستم کنترل تردد اثر انگشت و سیستم کنترل تردد کارتی ندارند.

فقظ تاکید میکنم که سیستم های کنترل تردد معمولا بر روی اتاق ها و انبارهای مهم و حساسا نصب میشند و اتاق سرور هم یکی از همین مکانهاست .

سیستم کنترل تردد اتاق سرور مبتنی بر سیستم های تشخیص چهره ، اثر انگشت و کارت و یا ترکیبی از این سیستمها میباشد.

اجزای یک سیتم کنترل تردد اتاق سرور شامل دستگاه کنترل تردد ، قفل برقی متناسب با درب و سیستم antipass back می باشد .

همچنین سیستم های کنترل تردد در این مکانها حتما باید دارای باطری بک آپ در زمان های اظطراری قطع برق باشند .

سیستمهای کنترل تردد معمولا دارای دو مدل می باشند : یکی سیستمهای مشتقل و متکی به خود که همان سیستمهای آف لاین هستند و هیچ نیازی به نرم افزار ندارند و سیتمهای آن لاین که به صورت مستقیم از نرم افزار دستور میگیرند که باید درب را باز کنند و یا اینکه خیر !

سیتمهای کنترل تردد آف لاین شرکت افق فرا ویزن که برای بسیاری از اتاق های سرور در سراسر ایران نصب و راه اندازای شده است دارای ویژگی :

Time Table می باشد و این ویژگی به مدیران و Admin های سرور کمک میکند تا بر اساس زمانبندی مشخص دسترسی به اتاق سرور را صادر کنند .

همچنین شما میتواند گزارشات مفصلی از ورود و خروج کاربران به اتاق سرور داشته باشید.

سیستم کنترل تردد اتاق سرور

چگونه به سیستم کنترل تردد اتاق سرور اعتماد کنیم ؟

بسیاری از مدیران هنوز هم به تکنولوژی اعتماد ندارند و همچنان از روشهای سنتی و قدیمی برای کنترل پرسنل و یا امنیت محل کار یا منزل استفاده میکنند .

واقعیت این هست که سیستم های کنترل تردد اتاق سرور میتواند به ورود و خروج و تردد به اتاق سرور نظم دهد و درواقع شما به سادگی میتوانید متوجه شوید چه شخصی در چه ساعتی وارد اتاق سرور شده و چند دقیقه یا ساعت در اتاق سرور مانده هست ،

دیگر نیازی به چک کردن دوربین های مداربسته برای این موضوع نیست و این خود باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های شما میشود.

لطفا به تکنولوژی اعتماد کنید چون چاره ای به غیر از این ندارید مگر اینکه بخواهید خود را خسته و فرسوده کنید و راندمان کارتان را هر روز پایین و پاینتر بیارید .

مقالات مرتبط

ویژگیهای نرم افزار باشگاه ورزشی

نرم افزار باشگاه ورزشی افق فرا ویژن در جهت کنترل تردد ورزشکاران در سه بخش مدیران باشگاه ، ورزشکاران و مربیان طراحی و تولید شده است و یکی از کاملتری نر افزار های اتوماسیون باشگاه می باشد .

داشبورد مدیریتی حضور غیاب

داشبورد مدیریتی نرم افزار حضور و غیاب افق فرا ویژن به شما مدیران این امکان را میدهد که بتوانید علاوه بر گزارشات مرسوم حضور و غیابی و کنترل تردد به آنالیز پرسنل بپردازید. و پر کارترین و کم کارترین پرسنل خود را شناسایی کنند.

سیستم کنترل تردد افق

سیستم کنترل تردد افق

افق فرا ویژن دارای 3 نوع سیستم کنترل تردد تشخیص چهره ، سیستم کنترل تردد اثر انگشت و سیستم کنترل تردد کارتی و همچنین سیستمهای کنترل تردد ترکیبی به همراه نرم افزار کنترل تردد می باشد.

در صورت نیاز به خرید سیستمهای کنترل تردد حضور و غیاب ، کنترل تردد خودرو ، کنترل تردد اتاق سرور ، کنترل تردد ورزشکاران ، کنترل تردد میهمانان در همایش و .. می توانید با شماره 02145892 تماس گرفته و کارشناسان ما مشورت کنید.

همچنین در ساعات غیر اداری میتوانید فرم ارتباط را پر کرده و برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم .

همچنین میتوانید از فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن به آدرس www.ofvco.com بازدید بفرمایید . در صورت نیاز به مشاوره در ساعات غیر اداری با شماره 09126403160 تماس حاصل نمایید