قیمت انواع دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران

در حال حاضر قیمت دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران دارای تنوع قیمت است؛ ازین رو برای خیلی ها سوال است که واقعا تفاوت این دستگاه ها در چیست ؟

آیا هر چه قیمت دستگاه بیشتر باشد کیفیت آن هم مناسب تر و بهتر خواهد بود ؟  آیا یک دستگاه 500 هزار تومانی میهمان 1 ساله شرکت و محل کار شماست ؟ آیا بر اساس قیمت دستگاه ها میتوان پی به کیفیت آنها برد ؟

قیمت دستگاه حضور غیاب در ایران بر چه اساسی است ؟

امروزه قیمت دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران از 500 هزار تومان شروع شده و تا حدود 3 میلیون 500 هزار تومان هم میرسد.

اگر میخواهید بدانید بهترین دستگاه حضور و غیاب برحسب قیمت کدام است در ادامه با ما همراه باشید.

 قیمت دستگاه حضور و غیاب در ایران

بشترین تاثیرگذاری قیمت دستگاه حضور و غیاب مربوط به مدهای شناسایی میشود؛ مثلا دستگاه حضور و غیاب که فقط کارت خوان دارد قاعدتا از دستگاه حضو رو غایب اثر انگشت ارزانتر است و همچنین دستگاهی با سنسور اثر انگشت از دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره ارزانتر خواهد بود.

برخی از دستگاه ها تمام مدهای شناسایی را دارند به همین دلیل قیمت آنها بالاتر خواهد بود.

مواردی که ذکر شد یک بررسی کلی از قیمت دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران بود، اما عواملی چون تعداد ثبت کارت، تعداد ثبت اثر انگشت و چهره و همچنین تعداد رکوردهای قابل ذخیره شدن در دستگاه حضور و غیاب ، سایز صفحه نمایش ، پورت های ارتباطی دستگاه حضور و غیاب ، نوع سیستم عامل دستگاه ، امکاناتی از قبیل کلیدها یا کارت های ماموریت و مرخصی و باتری داخلی که در زمان قطع برق از جزو قسمت های مهم دستگاه می باشد از عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه حضو ر و غیاب می باشند.

         

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد این است که دستگاه حضور و غیاب یک ماشین ثبت ورود و خروج می باشد و پیچیدگی های خاص خود را چه در سخت افزار و چه در تنظیمات نرم افزار دارد.

اما اگر خیلی تخصصی اطلاعی از سیستم حضور و غیاب ندارید تا به بررسی نقاط ضعف و مثبت هر دستگاه بپردازید، حتما به مدت زمان گارانتی محصولات حضور و غیاب توجه کنید که یکی از آیتم های مهم می باشد.

گارانتی واقعی به شما این اعتماد را میدهد که آیا شما یک دستگاه با کیفیت با قیمت مناسب و طول عمر بالا خریداری کرده اید یا خیر !

قیمت کم دستگاه حضور و غیاب گولتان نزند، دستگاه حضو رو غیاب فقط 30 درصد کالایی هست که یک اتوماسیون اداری جهت ثبت حضور و غیاب نیاز دارد، 70 درصد کار یک نرم افزار حضور و غیاب توانمند با قابلیت ها و تنظیمات فراوان آنهم بدون هیچ گونه محدودیتی است تا گزارشات متنوعی به مدیران ارایه دهد و خیال مدیران را از ثبت ورود و خروج و محاسبه حقوق و دستمزد راحت کند.

پس قبل از خرید دستگاه حضور و غیاب علاوه بر قیمت به عواملی چون گارانتی و خدمات پس از فروش توجه ویژه ای داشته باشید. جهت اطلاع از آخرین اخبار شرکت و محصولات در کانال تلگرام افق عضو شوید.