اخبار افق فرا ویژنراهکارهای حضور و غیاب

معرفی دستگاه های حضور و غیاب OFV

توسط 16 اکتبر 2018 مارس 14th, 2021 بدون نظر
آشنایی با دستگاه های حضور و غیاب

دستگاه های حضور و غیاب OFV با استفاده از فناوری روز دنیا و با ظاهری زیبا، طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها در سه مدل تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی به شما ارائه می‌گردند تا با توجه به نیاز خود، بهترین را انتخاب نمایید.

در دستگاه های حضور و غیاب OFV از پردازنده های قدرتمند، سنسورهای نوری نسل جدید و الگوریتم های پیشرفته تشخیص و ثبت چهره و اثر انگشت استفاده شده است تا بهترین عملکرد را ارائه دهند.

گارانتی ۱۸ ماهه تعویض دستگاه و گارانتی ۴ ساله سنسور اثر انگشت، نشان از کیفیت بالای قطعات به کار رفته در این دستگاه هاست.

دستگاه های حضور و غیاب OFV قادر به تشخیص هویت بلادرنگ و انتقال سریع داده ها می‌باشند و می‌توانند حجم عظیمی از اطلاعات و داده ها را با سهولت مدیریت کنند.

این ویژگی برای برنامه های کاربردی که نیاز به تطبیق پذیری در شیوه و عملکرد دستگاه دارد، حائز اهمیت است.

ویژگی دستگاه های حضور و غیاب

معرفی دستگاه حضورغیاب

تطابق و تایید اعتبار سریع

این دستگاه ها برای تطبیق و تصدیق بلادرنگ طراحی شده اند. استفاده از سخت افزار قدرتمند و الگوریتم پیشرفته، قدرت تطابق و تایید اعتبار دستگاه ها را تا چند هزار اثر انگشت در ثانیه بالا برده است.

ظرفیت حافظه گسترده

دستگاه های حضور و غیاب OFV، دارای ظرفیت حافظه گسترده برای مدیریت حجم زیادی از اطلاعات کاربران می‌باشند.

این دستگاه ها می‌توانند تا ۱۰ هزار اثر انگشت را ثبت و مدیریت کنند. همچنین قابلیت ثبت ۱۰ اثر انگشت را برای هر پرسنل دارند.

هنگام قطع برق و عدم دسترسی به سرور، این دستگاه ها با داشتن اطلاعات پشتیبان و باتری داخلی که دارای ذخیره انرژی تا ۵ ساعت است، صحت و امنیت ورود و خروج را تضمین می‌کنند.

 

این دستگاه ها دارای ویژگی انتقال سریع داده ها هستند که به میزان قابل ملاحظه ای سرعت کاربر و ثبت داده ها را بهبود می‌بخشد.

دستگاه های حضور و غیاب OFV می‌توانند اطلاعات کاربر را که شامل داده های بیومتریک حجیم است، طی کسری از ثانیه منتقل کنند.

سنسور نوری نسل جدید

این سنسورهای ضد خش، دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت را قادر می‌سازد تا تصاویری با وضوح بسیار بالا، حتی در شرایط غیر ایده آل، ضبط و پردازش کنند.

سنسور نوری جدید، عملکرد فوق العاده ای در اسکن اثر انگشت خشک و مرطوب دارد که باعث می‌گردد این دستگاه ها در محیط های کاریِ دارای شرایط غیرمعمول نیز قابل استفاده باشند.

ویژگی های دستگاه های حضورغیاب

رابط کاربری چند منظوره

دستگاه های حضور و غیاب OFV از پروتکل TCP/IP برای ارتباط دستگاه ها با سرور استفاده می‌کنند.

این دستگاه ها دارای پورت USB هستند و امکان نصب پورت P2P و ماژول Wifi جهت ارتباط بی سیم در صورت سفارش، وجود دارد.

همچنین مشتریان می‌توانند در صورت نیاز از وب سرویس شرکت ما استفاده نمایند.

ویژگی های دیگر

دستگاه های حضور و غیاب OFV با طراحی زیبا و منحصر بفرد، دارای نمایشگر رنگی و صفحه کلید لمسی هستند.

این دستگاه ها با داشتن منوی فارسی و گویا، قابلیت پخش پیام های مناسب را دارا می‌باشند.

همچنین دستگاه های حضور و غیاب OFV، مجهز به سیستم کنترل تردد شامل قفل برقی، کلید فشاری، آلارم و بسیاری قابلیت های دیگر هستند.

شرکت افق فرا ویژن با تجربه‌‌ای چندین ساله و اطمینان از کیفیت قطعات بکار رفته در دستگاه های خود، به مشتریان گرامی، گارانتی ۱۸ ماهه تعویض دستگاه و برای اولین بار در ایران، گارانتی ۴ ساله تعویض سنسور نوری اثر انگشت را برای دستگاه های حضور و غیاب را ارائه می‌نماید.

جهت مشاوره میتوانید با شماره 02145892 تماس حاصل نمایید  و همچنین جهت دریافت قیمت ها میتوانید به فروشگاه افق فرا ویزن به آدرس www.ofvco.com مراجعه کنید .