دستگاه های حضور و غیاب OFV با استفاده از فناوری روز دنیا و با ظاهری زیبا، طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها در سه مدل تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی به شما ارائه می‌گردند تا با توجه به نیاز خود، بهترین را انتخاب نمایید.

در دستگاه های حضور و غیاب OFV از پردازنده های قدرتمند، سنسورهای نوری نسل جدید و الگوریتم های پیشرفته تشخیص و ثبت چهره و اثر انگشت استفاده شده است تا بهترین عملکرد را ارائه دهند. گارانتی ۱۸ ماهه تعویض دستگاه و گارانتی ۴ ساله سنسور اثر انگشت، نشان از کیفیت بالای قطعات به کار رفته در این دستگاه هاست.

دستگاه های حضور و غیاب OFV قادر به تشخیص هویت بلادرنگ و انتقال سریع داده ها می‌باشند و می‌توانند حجم عظیمی از اطلاعات و داده ها را با سهولت مدیریت کنند. این ویژگی برای برنامه های کاربردی که نیاز به تطبیق پذیری در شیوه و عملکرد دستگاه دارد، حائز اهمیت است.

 

تطابق و تایید اعتبار سریع

این دستگاه ها برای تطبیق و تصدیق بلادرنگ طراحی شده اند. استفاده از سخت افزار قدرتمند و الگوریتم پیشرفته، قدرت تطابق و تایید اعتبار دستگاه ها را تا چند هزار اثر انگشت در ثانیه بالا برده است.

ظرفیت حافظه گسترده

دستگاه های حضور و غیاب OFV، دارای ظرفیت حافظه گسترده برای مدیریت حجم زیادی از اطلاعات کاربران می‌باشند.

این دستگاه ها می‌توانند تا ۱۰ هزار اثر انگشت را ثبت و مدیریت کنند. همچنین قابلیت ثبت ۱۰ اثر انگشت را برای هر پرسنل دارند.

هنگام قطع برق و عدم دسترسی به سرور، این دستگاه ها با داشتن اطلاعات پشتیبان و باتری داخلی که دارای ذخیره انرژی تا ۵ ساعت است، صحت و امنیت ورود و خروج را تضمین می‌کنند. 

 این دستگاه ها دارای ویژگی انتقال سریع داده ها هستند که به میزان قابل ملاحظه ای سرعت کاربر و ثبت داده ها را بهبود می‌بخشد.

دستگاه های حضور و غیاب OFV می‌توانند اطلاعات کاربر را که شامل داده های بیومتریک حجیم است، طی کسری از ثانیه منتقل کنند.

سنسور نوری نسل جدید

این سنسورهای ضد خش، دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت را قادر می‌سازد تا تصاویری با وضوح بسیار بالا، حتی در شرایط غیر ایده آل، ضبط و پردازش کنند.

سنسور نوری جدید، عملکرد فوق العاده ای در اسکن اثر انگشت خشک و مرطوب دارد که باعث می‌گردد این دستگاه ها در محیط های کاریِ دارای شرایط غیرمعمول نیز قابل استفاده باشند.

رابط کاربری چند منظوره

دستگاه های حضور و غیاب OFV از پروتکل TCP/IP برای ارتباط دستگاه ها با سرور استفاده می‌کنند.

این دستگاه ها دارای پورت USB هستند و امکان نصب پورت P2P و ماژول Wifi جهت ارتباط بی سیم در صورت سفارش، وجود دارد.

همچنین مشتریان می‌توانند در صورت نیاز از وب سرویس شرکت ما استفاده نمایند.

ویژگی های دیگر

دستگاه های حضور و غیاب OFV با طراحی زیبا و منحصر بفرد، دارای نمایشگر رنگی و صفحه کلید لمسی هستند.

این دستگاه ها با داشتن منوی فارسی و گویا، قابلیت پخش پیام های مناسب را دارا می‌باشند.

همچنین دستگاه های حضور و غیاب OFV، مجهز به سیستم کنترل تردد شامل قفل برقی، کلید فشاری، آلارم و بسیاری قابلیت های دیگر هستند.

شرکت افق فرا ویژن با تجربه‌‌ای چندین ساله و اطمینان از کیفیت قطعات بکار رفته در دستگاه های خود، به مشتریان گرامی، گارانتی ۱۸ ماهه تعویض دستگاه و برای اولین بار در ایران، گارانتی ۴ ساله تعویض سنسور نوری اثر انگشت را برای دستگاه های حضور و غیاب را ارائه می‌نماید.

جهت مشاوره میتوانید با شماره 02145892 تماس حاصل نمایید  و همچنین جهت دریافت قیمت ها میتوانید به فروشگاه افق فرا ویزن به آدرس www.ofvco.com مراجعه کنید .