اخبار افق فرا ویژننرم افزار حضور غیاب

نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی

توسط 06 فوریه 2018 فوریه 22nd, 2021 بدون نظر
نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی

بهره گیری شرکت ها از نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی و ماموریت در بستر وب سبب می گردد تا بتوانند به تمامی اطلاعات به نحو مطلوبی دسترسی داشته باشند. نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی و ماموریت در بستر وب از بهترین نرم افزار های طراحی شده ای به شمار می آید که به سبب کاربری بالایی که داراست، بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک اقدام به تهیه آن نموده اند.

این نرم افزار مطابق با نیاز سازمان های مختلف طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار مدیر منابع انسانی می تواند تمام جزئیات مربوط به مرخصی و ماموریت ها را مشاهده نماید تا بر اساس آن ها حقوق کارمندان را محاسبه نماید.

قابلیت های نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی و ماموریت تحت وب

نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی و ماموریت تحت وب از قابلیت های ویژه ای برخوردار می باشد تا به نحو مطلوبی پاسخگوی تمام سازمان ها و شرکت ها باشد. از جمله قابلیت های این نرم افزار می توان به امکان تعریف کاربران و دسترسی کارمندان و مدیر، تحت وب و بدون محدودیت کاربر، تعریف شیفت های مختلف کاری ( چرخشی و عادی )، برخورداری از تقویم شمسی، تعریف فیلد های ماموریت، محاسبه مبلغ ماموریت، آموزش فتوشاپ تعریف انواع فرم های ماموریت، تعریف انواع ساعت خوان، نمایش سقف مجاز مرخصی تا تاریخ جاری و همچنین تا پایان حکم اشاره کرد.نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی و ماموریت

قابلیت های ویژه نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی چیست؟

نرم افزار ارسال و دریافت مرخصی شرکت افق ویژگی های کاربردی و بسیار خوبی را برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است که در زیر تعدادی ازین ویژگی ها را مرور خواهیم کرد :

تعریف گروه های مرخصی، تعریف انواع عناوین مرخصی، مشخص کردن ماهیت انواع مرخصی ( ساعتی، روزانه و ساعت در ماه )، مشخص نمودن سقف انتقال مرخصی برای گروه های شغلی مختلف، مدیریت مانده مرخصی افراد، امکان مشاهده و محاسبه مانده مرخصی و ثبت درخواست ماموریت و مرخصی توسط فرد و تایید آن توسط مدیر مربوطه اشاره نمود.

با برخورداری از این قابلیت ها می توان اطلاعات به روزی در رابطه با تمام کارمندان در دست داشت. با استفاده از این نرم افزار می توانیم مدیریت بسیار قوی تری نسبت به گذشته در سازمان یا شرکت خود پیاده کنیم. از قسمت محصولات وب سایت افق و همچنین فروشگاه آنلاین شرکت افق میتوانید بهترین محصولات موجود در ایران را از ما بخواهید.