اخبار افق فرا ویژننرم افزار حضور غیاب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب افق

توسط 13 اکتبر 2018 مارس 14th, 2021 بدون نظر
نرم افزار حضورغیاب تحت وب

نرم افزار جدید حضور و غیاب تحت وب افق

شرکت افق فرا ویژن از قسمتی از نرم افزار حضور و غیاب تحت وب خود رونمایی کرد ، این نرم افزار با دستگاه هایی که خروجی web socket دارد کار میکند و شما میتوانید تخلیه اطلاعات دستگاه خود را در بستر وب داشته باشید .

بخش ارسال و دریافت ماموریت و مرخصی در بستر وب در خال حاضر آماده ارائه به مشتریان افق فرا ویزن می باشد و آن دسته از مشتریان افق فرا ویژن که از نرم افزار تحت ویندوز این شرکت استفاده میکنند میتوانند ار سیستم ماموریت و مرخصی در بستر وب استفاده کنند .

خروجی نرم افزار وب به ویندوز

با طراحی خروجی برای نرم افزار تحت وب آن دسته از مشتریانی که دستگاه حضور و غیاب افق را داند و از نر افزار حضور و غیاب افق ( تحت ویندور) استفاده میکنند می توانند هر زمان که نیاز داشتند خروچی فایل از نرم افزار تخت وب تهیه  کرده و گزارشات خود را در نرم افزار تخت ویندوز (IO SOFT) در یافت کنند .

دیگر ویژگیهای این نرم افزار تا پایان سال بر روی سرور تخصصی شرکت قرار خواهد گرفت و کلیه مشتریان افق فرا ویژن میتوانند از یک نرم افزار کامل بدون هیچ گونه محدودیت در بستر وب استفاده کنند .

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده دموی نرم افزار میتوانید با شماره 45892 تماس بگیرید .

همچنین در صورت نیاز به خرید دستگاه های حضور و غیاب و یا بروزرسانی دستگاه های خود میتواندی به سایت WWW.OFVCO.COM فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن مراجعه نمایید .