اخبار افق فرا ویژن

مدیریت تردد باشگاه ورزشی

توسط 03 آوریل 2018 فوریه 22nd, 2021 بدون نظر
مدیریت تردد باشگاه ورزشی

مدیریت کنترل تردد ورزشکاران در باشگاه ورزشی

یکی از مهمترین دغدغه های مدیران باشگاه های ورزشی نحوه ثبت نام و تردد ورزشکاران است.در بسیاری از باشگاه های ورزشی مدیران باشگاه ورزشی در محل به صورت تمام وقت حضور ندارند و یک نرم افزار تردد باشگاه ورزشی خیلی می تواند به مدیران کمک کند.

برخی مشکلات مدیران این است که بدون سیستم تردد نمی دانند دقیقا چند نفر در باشگاه تردد می کنند و این خیلی می تواند برای باشگاه هایی که ظرفیت تعداد پذیرش مشخصی از ورزشکاران را دارند کمک کند .

راهنمای تصویری نرم افزار باشگاه
برای مثال ممکن است یک باشگاه ورزشی بدن سازی در پیک ترافیک فصل تابستان در حالت در حالت ایده آل ظرفیت پذیرش 100 ورزشکار و در هر ساعت تمرین داشته باشد و اگر مثلا بین ساعت 19 تا 21 بیش از 100 نفر در باشگاه باشد ورزشکاران برای استفاده از هر کدام از دستگاه ها باید در صف قرار گیرند و این باعث میشود که راندمان کار کم شود و همچنین نارضایتی به وجود بیاورد و راه حل این مشکل نرم افزار مدیریت باشگاه است.
شما می توانید با نرم افزار ،مدیریت کنید و تعداد آمار و یک ترافیک دستگاه و گزارش بگیرد و این کار به روند رشد ثبت نام و بازاریابی برای ورزشکاران جدید به شما خیلی کمک خواهد کرد.

این فقط یکی از محاسن استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی است و یک نکته جالب دیگر که در نرم افزار مدیریت باشگاه افق فراویژن وجود دارد این است که اگر مدیران باشگاه در محل باشگاه حضور نداشته باشند .

و با ارسال پیامک در هر زمان متوجه تردد ورزشکاران می شوند و این یعنی کنترل از راه دور و حس بسیار خوشایندی است که شما به عنوان مالک دستگاه و یا مدیر باشگاه شرایط روزانه تردد ورزشکاران را در لحظه به صورت گزارش داشته باشید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی با شماره 45892 تماس بگیرید و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید این صفحه را ملاحظه بفرمایید.