اخبار افق فرا ویژندستگاههای حضور و غیاب

ویژگی های یک نرم افزار حضورغیاب تحت وب کارآمد

توسط 12 فوریه 2019 سپتامبر 6th, 2021 بدون نظر
مدیریت با نرم افزار تحت وب

در این مقاله درباره یک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب کارآمد صحبت می کنیم و امیدواریم مطالب موجود در این مقاله برای خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به شما کمک کند.

ویژگی های نرم افزار حضورغیاب تحت وب کارآمد:

تخلیه اطلاعات از دستگاه حضورغیاب

نرم افزار تحت وب حضور و غیاب باید این قابلیت را داشته باشد که اطلاعات را در بستر وب از دستگاه حضور و غیاب تخلیه کند و این ویژگی تنها در دستگاه های حضور و غیابی وجود دارد که پروتکل ارتباطی web socket دارند.

کلیه دستگاه های حضور و غیاب افق فرا ویژن سری جدید به این نوع ارتباط مجهز هست.

تخلیه اطلاعات در بستر وب به شما این امکان را می دهد که در هر نقطه ای از جهان اطلاعات حضور و غیاب را تخلیه کنید و بتوانید اطلاعات خام دستگاه را در نزم افزار تحت وب خود داشه باشید.

این ویژگی یکی از پایه ترین امکاناتی هست که تمام نرم افزار های تحت وب باید داشته باشند. در غیر این صورت استفاده از پروتکل های شبکه در این نوع نرم افزار حضور و غیاب بی معنی می باشد.

نرم افزار تحت وب

کنترل زمان و هزینه کارکنان و پرسنل

یک قابلیت جذاب و منحصر به فرد که در سیستم های تحت وب وجود دارد و به صورت آنلاین هست امکان محاسبه زمان کار و هزینه هر پرسنل در لحظه هست.

به نظر ما یک نرم افزار تحت وب حضور و غیاب و نیروی انسانی باید این ویژگی را داشته باشد که مدیران بر اساس تعریف پروژه های خود بتوانند زمان حضور و و هزینه قابل پرداخت را محاسبه کنند و در لحظه متوجه شوند که پرسنل چقدر هزینه برای این کار یا پروژه دارد این ویژگی برای مدیران بسیار کارآمد هست و انتظار دارند که در نرم افزار حضور و غیاب تحت وب موجود باشد.

کنترل هزینه ها

حذف دستگاه حضور و غیاب

بسیاری از شرکت هایی که کار ای تی انجام می دهند و کارمندان این مجموعه ها تسلط بر سیستم دارند ترجیح می دهند که دستگاه حضور و غیاب استفاده نکنند و تمام ورود و خروج ها در سیستم نرم افزار حضور و غیاب تحت وب اتفاق بیفتد.

این قابلیت متناسب با نوع کار می تواند در مجموعه های مختلف اتفاق بیفتد مثلا در یک کارگاه ها کارخانه این گزینه مناسبی نخواهد بود.

اما یک ویژگی جذاب هست که هم پرسنل از اعتمادی که کارفرما به آنها داشته لذت می برند و هم تمام گزارشات در بستر وب و در لحظه در اختیار مدیران قرار می گیرد.

ویژگی های نرم افزار تحت وب

مرورگر های متنوع

یک نرم افزار حضور و غیاب که به صورت وب بیس به مشتریان عرضه می گردد باید بتواند در مرورگرهای مختلف قابل اجرا باشد و هیچ گونه محدودیتی برای اجرا نرم افزار حضور و غیاب در بستر وب بر روی مرورگر اعمال نگردد.

نرم افزار حضور و غیاب ابری

یکی از ویژگی های بارز و بسیار جذاب این گونه نرم افزار ها ویژگی ابری می باشد یعنی شما دیگر نیاز به سرور مدیریت سرور این نرم افزار و یا پشتیبانی های گران قیمت ندارید.

همه اطلاعات در بستر ابر می باشد و شما به آسانی از نرم افزار در هر کجایی که قرار دارید استفاده می کنید.

نرم افزار تحت وب کارآمد

پشتیبانی

مهم ترین بخش هر نرم افزار نحوه چگونگی پشتیبانی آن می باشد.

در سیستم های تحت وب این امکان فرا هم شده که در بستر وب به سادگی به کاربران پشتیبانی داده شود و کاربران بتوانند به صورت آنلاین مشکلات خود را در بستر وب برای پشتیبان ارسال کرده و پاسخ دریافت کنند.

در یک جمع بندی ساده می توانیم به این نتیجه برسیم که نرم افزار های تحت وب امروزه قابلیت های ویژه ای به کاربران می دهند و واقعا لذت استفاده از یک نرم افزار حضور و غیاب را زمانی می توانید بچشید که از یک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب استفاده کنید.