یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی همکاران ارجمند و خانواده محترمشان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دوستان و همکاران عزیز، سال 1395 با همه فراز و نشیب هایش رو به پایان است و برگی دیگر از دفتر روزگار به زودی گشوده خواهد شد.

بسیار خرسندم اعلام نمایم به همت شما عزیزان و با حسن اعتماد مشتریان گرامی، علارغم اتفاقات و مسائل به وجود آمده در ابتدای سال با توکل به خداوند متعال به موفقیت بزرگی دست پیدا کردین ، از این رو لازم می دانم از تمامی اعضای محترم هیئت مدیره، مشاوران، نمایمدگان، کارشناسان و سایر کارکنان زحمتکش مجموعه افق فرا ویژن، تقدیر و تشکر نمایم.

خوشبختانه در سالی که گذشت، شرکت افق فرا ویژن توانست شاخص های فروش خود را توسعه داد ، و با ارائه کارنامه قابل قبول، موفق شد تا جایگاه خود را در بازار حضور و غیاب ایران ارتقا دهد که امیدواریم با تلاش و همت و حمیت پرسنل کوشای شرکت افق فرا ویژن، شاهد جهش و رشد فزاینده تری در عملکرد و فعالیت های شرکت و خدمت رسانی به هموطنان گرامی در بخشهای مختلف ، در سال جدید باشیم.

عزیزان به خوبی آگاهند که در فضای رقابتی امروز، دوام و بقاء هر مجموعه ای منوط به رضایت مشتریان می باشد.

بنابراین شرکت افق فرا ویژن ملزم به بهینه سازی فرایندها و ساختارهای گردش کاری و توسعه مهارت ها و توانمندی هاست.

بدون شک افق فرا ویژن می تواند با اتکا به نیروهای متخصص، باانگیزه، پرانرژی و متعهد خود با خلق افکار و ارائه راهکارهای بدیع و نوین و تولید ارزش افزوده بیشتر، به جایگاهی والاتر از وضعیت فعلی در عرصه های ملی و بین المللی دست یابد.

آرزومندم در سال جدید با تلاش و همت بیشتر و با همفکری و مشارکت تمامی مشاوران و کارشناسان، در جهت افزایش رضایت اعضای خانواده افق فرا ویژن و سایر ذی نفعان، به نحو مطلوب و مورد انتظار، فعالیت نماییم و روز به روز شاهد اعتلای برند و نام افق فرا ویژن  در عرصه اقتصادی کشور عزیزمان باشیم.

حمیدرضا ماشاالهی