پیام تبریک سال نو

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال نو و بهار پر طراوت که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت است را به تمامی همکاران ارجمند و خانواده محترمشان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

دوستان و همکاران عزیز، سال 1395 با همه فراز و نشیب هایش رو به پایان است و برگی دیگر از دفتر روزگار به زودی گشوده خواهد شد.

بسیار خرسندم اعلام نمایم به همت شما عزیزان و با حسن اعتماد مشتریان گرامی، علارغم اتفاقات و مسائل به وجود آمده در ابتدای سال با توکل به خداوند متعال به موفقیت بزرگی دست پیدا کردید.

از این رو لازم می دانم از تمامی اعضای محترم هیئت مدیره، مشاوران، نمایمدگان، کارشناسان و سایر کارکنان زحمتکش مجموعه افق فرا ویژن، تقدیر و تشکر نمایم.

خوشبختانه در سالی که گذشت، شرکت افق فرا ویژن توانست شاخص های فروش خود را توسعه داد ، و با ارائه کارنامه قابل قبول، موفق شد تا جایگاه خود را در بازار حضور و غیاب ایران ارتقا دهد.

امیدواریم با تلاش و همت و حمیت پرسنل کوشای شرکت افق فرا ویژن، شاهد جهش و رشد فزاینده تری در عملکرد و فعالیت های شرکت و خدمت رسانی به هموطنان گرامی در بخشهای مختلف ، در سال جدید باشیم.

عزیزان به خوبی آگاهند که در فضای رقابتی امروز، دوام و بقاء هر مجموعه ای منوط به رضایت مشتریان می باشد.

بنابراین شرکت افق فرا ویژن ملزم به بهینه سازی فرایندها و ساختارهای گردش کاری و توسعه مهارت ها و توانمندی هاست.

بدون شک افق فرا ویژن می تواند با اتکا به نیروهای متخصص، باانگیزه، پرانرژی و متعهد خود با خلق افکار و ارائه راهکارهای بدیع و نوین و تولید ارزش افزوده بیشتر، به جایگاهی والاتر از وضعیت فعلی در عرصه های ملی و بین المللی دست یابد.

آرزومندم در سال جدید با تلاش و همت بیشتر و با همفکری و مشارکت تمامی مشاوران و کارشناسان، در جهت افزایش رضایت اعضای خانواده افق فرا ویژن و سایر ذی نفعان، به نحو مطلوب و مورد انتظار، فعالیت نماییم و روز به روز شاهد اعتلای برند و نام افق فرا ویژن  در عرصه اقتصادی کشور عزیزمان باشیم.

حمیدرضا ماشاالهی