مشتریان گرامی کاتالوگ کلیه محصولات افق فرا ویژن و دستگاه حضور و غیاب در وب سایت رسمی شرکت افق فرا ویژن برای همه بازدید کنندگان سایت قابل دسترسی و دانلود می باشد .

از این پس میتوانید با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت افق فرا ویژن کاتالوگ های دیجیتال دستگاه حضور و غیاب ، سیستم های کنترل تردد ، گیت های کنترل تردد ، نرم افزار  مدیریت باشگاه ورزشی را دانلود کرده و اطلاعات کاملی ار مشخصات فنی و تصاویر دستگاه ها به دست بیاورید .

در کاتالوگ دستگاه های حضور و غیاب کلیه سیتمهای حضور و غیاب تشخیص چهره ، اثر انگشت و کارتی را میتوانید مطالعه کنید ، همچنین در کاتالوگ دیجیتال سیستم های کنترل تردد تمام اطلاعات مربوط به سیستم های کنترل تردد و تجهیزات وابسته را میتوانید مطالعه نمایید .

لازم به ذکر هست این اطلاعات فقط بخشی از اطلاعات تخصصی محصولات شرکت افق فرا ویژن بوده و اطلاعات تکمیلی را میتوانید از کارشناسان فروش شرکت دریافت نمایید .

 

کاتالوگ دیجیتال افق فرا ویژن

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید محصولاتی مشابه دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد حتما تحقیق و مطالعه کنید و از مشخصات فنی دستگاه ها و قابلیت های آن آشنا شوید لطفا با عجله دستگاه حضور و غیاب نخرید .

کلیه محصولات شرکت افق فرا ویژن دارای کاتالوگ های دیجیتال میباشد و شما میتواند این کاتالوگ ها را در کنار محصولات در فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن دریافت نمایید ، در صورتی که میخواهید استعلام قیمت از دستگاه حضور و غیاب بگیرید میتوانید کاتالوگ ها را با لیست قیمت به روز از کارشناسان فروش شرکت دریافت کنید .

ارسال پاسخ