Skip to main content
نگاهی به یکی از کمپانی های چینی دستگاه حضور و غیاب

گزارشی در خصوص نمایشگاه اینترسک دبی

نگاهی به یکی از کمپانی های چینی دستگاه حضور و غیاب در نمایشگاه اینترسک دبی

با توجه به حضور مدیرعامل افق فرا ویژن در نمایشگاه Intersec Dubai 2017 قصد داریم برخی برندهای شرکت کننده را به صورت تخصصی تر بررسی نماییم.

چند سالی هست که کمپانی zks یکی از تولید کنندگان چینی دستگاه حضور و غیاب چشم به بازار ایران دوخته و بسیاری از شرکت های ایرانی از این تولید کننده چینی دستگاه حضور و غیاب و سیستم کنترل تردد خریداری کرده و وارد ایران میکنند.

زیرا دقیقا اتفاقی که در صنعت خودرو در کشور ما افتاده است در حال رخ دادن برای محصولات حضور و غیاب می باشد. هدف از مطرح کردن این موضوع تضعیف و یا تبلیغات سو نسبت به این شرکت و یا شرکت هایی که از آن خرید میکنند نخواهد بود، اما نمایشگاه اینترسک دبی امسال در این خصوص حرف های زیادی برای گفتن داشت زیرا با تکنولوژی های به روزتر و قیمت های رقابتی به شرکت های ضعیف چینی هشدار میداد که تنها قیمت پایین تضمین فروش نیست زیرا شرکت های تولید کننده دیگر علاوه بر قیمت های رقابتی ، تکنولوژی به روز و کیفیت بالا را نیز در دستور کار خود قرار داده اند.

ناگفته نماند که این شرکت چینی در تلاش است که بر کیفیت محصولات خود بیافزاید با این حال در مقایسه با برخی دیگر از برندهای چینی هنوز فاصله زیادی وجود دارد. همچنین امسال این شرکت سعی کرده بود تا با تبلیغات در ایستگاه متروی نمایشگاه توجهات را به خود جلب نماید.

با وجود ذکر این موارد، ما بر این باور هستیم که مشتریان دستگاه حضور و غیاب آنقدر مطلع هستند که تفاوت محصولات به روز با تکنولوژی بالا را با برخی محصولات کیفیت پایین تشخیص دهند.

فراموش نکنید، ما همواره در کنارتان هستیم.

اخبار مرتبط :  همکاری افق فرا ویژن با یکی از برندهای اروپایی یا کانادایی

امتیاز کاربران
Close Menu