8 گام برای خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

با توجه به نیاز امروزه شرکت ها و مدیران ، دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزارهای اتوماسیون اداری ، نقش مهمی را در مدیریت و کنترل پرسنل ایفا میکنند. در این پست قصد داریم جهت آگاهی بیشتر در مورد دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به نکاتی اشاره کنیم تا خریداران انتخاب بهتری داشته باشند.

هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

قبل از اشاره به هر نکته ای باید بدانید که تفاوت قیمت دستگاه های حضور و غیاب به عوامل مختلفی از جمله کیفیت و گارانتی شرکت ارایه دهنده بستگی دارد که ما قبلا عواملی که تعیین کننده قیمت دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران است را شرح داده ایم.

آیا از ظاهر دستگاه و یا برند آن می توان از کیفیت و کارایی دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی مطلع شد؟ قبل از پاسخ به این سوال باید بدانید عوامل زیادی وجود دارد تا یک دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی ، عنوان برترین و بهترین را به خود اختصاص دهد.

قبلا در وبلاگ افق فرا ویژن ، عواملی که باعث میشود یک دستگاه در زمره بهترین دستگاه های حضور و غیاب قرار گیرد را ذکر کرده ایم. اما در زیر قصد داریم به 8 گام برای خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی که خریداران باید هنگام انتخاب به آن توجه داشته باشند، اشاره کنیم.

 کیفیت کاور دستگاه

کیفیت و سایز ال سی دی

کیفیت و تکنولوژی سنسور اثر انگشت

مادر برد و محاسبه گر دستگاه

پورت های ارتباطی دستگاه

باطری داخلی و استپلایز دستگاه

حافظه دستگاه

طول عمر دستگاه حضور و غیاب

علاوره بر نکات بالا ، باید توجه داشته باشید که بسیاری از دستگاه های حضور و غیاب از پلاستیک بسیار بی کیفیت تولید شده و شما با نگاه کردن و حتی بدون نیاز به لمس کردن کاور به راحتی می توانید پی به بی کیفیت بودن کاور دستگاه ببرید. فراموش نکنید که طراحی دستگاه شما را گول نزند و معیار زیبایی را به کارایی و کیفیت دستگاه ترجیح ندهید.

در این پست قصد داشتیم شما را در انتخاب بهتر هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی یاری کنیم. اگر این پست را می پسندید آن را به اشتراک بگذارید.

آیا میدانید با توجه به تعداد پرسنل مجموعه تان ، به چه دستگاه حضور و غیابی نیاز دارید؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر از صفحه انتخاب دستگاه حضور غیاب براساس تعداد پرسنل بازدید کنید.

  مرکز تماس 45892-021
مشاوره فروش  6403160-0912
 مشاوره تلگرامی