تجهیزات هتلی

مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ

توسط 09 دسامبر 2019 آوریل 18th, 2021 بدون نظر
صرفه جویی در مصرف انرژی

معرفی پاور سوئیچ

مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ چگونه صورت می گیرد؟ آیا با استفاده از این محصول می توان به طور ویژه از اتلاف انرژی در بخش های مختلف جلوگیری کرد؟

اگر شما به دنبال هوشمندسازی و مدرن ساختن هستید استفاده از این محصولات بهترین گزینه خواهد بود. با استفاده از پاور سوئیچ می توانید به آسانی مصرف برق را تحت کنترل داشته باشید.

پاور سوئیچ یا کلید کارتی می تواند به طور قابل ملاحظه ای از اتلاف انرژی برق جلوگیری می کند زیرا با استفاده از این محصولات می توانیم در زمانی که حضور نداریم ماتل مصرف انرژی باشیم.

این امر به ویژه در مکان های عمومی و هتل ها کارایی بهتر دارد، به عنوان مثال زمانی که مهمان در اتاق هتل نیست دیگر مطمئن خواهید بود هیچ گونه وسیله ی برقی روشن نخواهد ماند.

نمی توان تک تک مهمانان را موظف کرد که زمانی که در اتاق نیستند همه ی وسایل های برقی را خاموش کنند و از طرف دیگر روشن ماندن آن ها هزینه های گزافی را به دنبال خواهد داشت.

از طرف دیگر با توجه به کمبود منابع انرژی باید الگوهای صحیحی برای استفاده از آن ها در پیش بگیریم به همین دلیل مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ بهترین گزینه خواهد بود.

هزینه ای که برای تهیه این محصولات پرداخت خواهید کرد با مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ در کوتاهترین مدت زمان جبران خواهد شد. به همین دلیل حتما بهره مندی از این محصولات را در اولویت خود قرار دهید.

از سوی دیگر استفاده از این محصولات سبب مدرن شدن ساختمان مربوطه خواهد بود و به راحتی می تواند رضایت اعضای مختلف را به همراه داشته باشد.

پاور سوییچ

 بررسی مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ

مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ از آن جهت از اهمیت بسیار برخوردار است که به مدیران در بخش های مختلف به عنوان مثال هتل ها کمک می کند که بتوانند نظارت مطلوبی داشته باشند.

در حالت کلی برای مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ دو گزینه در اختیار شما است:

۱- نوع اول که از جنس پلاستیک بوده و معمولا به رنگ سیاه و سفید هستند و برای استفاده از آن ها از نرم افزار ویژه ای استفاده می شود.

برای استفاده از این کارت ها تطابق نوع کارت با پاور سوئیچ ضروری است یا به عبارت دیگر در صورتی که تطابق یاد شده موجود نباشد امکان مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ وجود نخواهد داشت. این محصولات دارای محدودیت هایی برای استفاده از کارت دارند.

۲- نوع دوم این محصولات از جنس آلومینیوم و پلاستیک هستند و معمولا به رنگ های نقره ای و مشکی تهیه می شوند. امکان استفاده و بهره مندی از آن ها هیچ گونه محدودیتی ندارد.

با هر کارتی می توان برای مدیریت مصرف برق از پاور سوئیچ مربوطه استفاده کرد. معمولا این گزینه بیشتر از نوع قبلز مورد انتخاب قرار می گیرد. البته شما می توانید با توجه به شرایط حاکم مطلوب ترین نوع آن را انتخاب کنید.

اهمیت مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ

مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ به ویژه برای بخش های خاص امری ًضروری است، زیرا در غیر این صورت متحمل به پرداخت هزینه های گزاف برای برق خواهید بود. از سوی دیگر برای تولید این انرژی برق منابع موجود در طبیعت در خطر هستند، به احتمال زیاد در سال های آینده مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ جزو الزامات برخی از بخش ها از جمله هتل ها باشد.

در این گونه مکان ها ما نمی توانیم کسی را مجبور کنیم که همواره توجه ویژه ای به مصرف انرژی داشته باشد و انجام هر گونه اقدام برای اجبار مهمانان یک هتل برای صرفه جویی در مصرف انرژی بدون تردید نتیجه ی معکوس به همراه خواهد داشت.

زیرا برخی از افراد اینگونه تصور می کنند زمانی که هزینه ی مربوطه را پرداخت کرده اند هر گونه که مدلشان بخواهد می توانند رفتار کنند.

با این وجود راه چاره چیست؟ راه چاره استفاده از محصولات ویژه است که بدون اجبار بتوانیم شرایط دلخواه را فراهم کنیم.

مطمئن باشید در مدت چندین ماه با مدیریت مصرف برق با پاور سوئیچ می توانید به طور قابل ملاحظه ای در هزینه ها صرفه جویی کرده و هزینه ی پرداختی برای تهیه پاور سوئیچ ها را جبران کنید.

امتیاز کاربران

ارسال پاسخ