دستگاههای حضور و غیابدسته‌بندی نشدهراهکارهای حضور و غیاب

مزایای کلیدی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

توسط 22 دسامبر 2018 سپتامبر 4th, 2021 بدون نظر
مزایای نرم افزار تحت وب

نرم افزار مدیریت حضور و غیاب تحت وب دارای مزایای بسیاری است. اولین مزیت، این است که به یک محل کار محدود نیست، بنابراین شرکت شما می تواند کارمندان خود را در بیرون از محل کار به راحتی ردیابی نماید.

مزیت دیگر، برقراری عدالت در میان کارمندان است.

علاوه بر این، این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا به صورت قانونی از تصمیم خود برای تنبیه کارکنانی که به موقع در محل کار خود حاضر نمی شوند دفاع کنید.

در نهایت شما توانایی نگهداری سوابق را دارید حتی اگر سرورهای محلی شما دچار مشکل شوند.

محل کار چندگانه

همانطور که شرکت شما گسترش می یابد، ممکن است بخش های مختلف کاری در مناطقی جدا از هم قرار گیرند.

هر یک از این مناطق نیاز به حفظ استانداردهای مشابه با دفاتر اصلی شما دارد. کارکنانی که در جاده ها هستند و یا در دفاتر اقماری کار می کنند، باید بدانند که آنها نیز باید برای حضور و غیاب خود پاسخگو باشند.

داشتن توانایی برای مدیریت چندین محیط کاری به صورت الکترونیکی، باعث می شود بسیاری از کارهای میکرو مدیریتی که مدیران به طور سنتی مجبور به محاسبه آنها برای حضور و غیاب کارکنان بودند، از بین برود.

با استفاده از سیستم مدیریت حضور و غیاب تحت وب، ردیابی حضور و غیاب می تواند به معنای واقعی کلمه در هر نقطه از جهان با کارایی برابر انجام شود.

اطمینان از پشتیبانی اطلاعات

سرورها می توانند بدون توجه به جایی که هستند از کار بیفتند و اطلاعات ذخیره شده روی آنها پاک شود.

یکی از مزایای مهم سیستم مدیریت حضور و غیاب مبتنی بر وب این است که نه تنها شما مجبور نیستید هزینه قابل توجهی بابت خرید سرور بپردازید بلکه نباید نگران باشید که در اثر آتش سوزی یا اختلالات شبکه برق داده های شما از روی سرورها پاک شده یا از بین برود.

مزیت سیستم حضور و غیاب مبتنی بر وب این است که اطلاعات بر روی سرورهایی خارج از شرکت شما ذخیره و پشتیبانی می شوند و با داشتن یک کارمند که آموزش های لازم را در این زمینه فرا گرفته است می توان آن را به خوبی مدیریت نمود.

ویژگی نرم افزار تحت وب

تبدیل داده ها به اطلاعات مفید و کاربردی

بسیاری از شرکت هایی که حضور کارمندان خود را دنبال می کنند، راه حل های مختلفی را برای آن  بکار می گیرند.

به عنوان مدیر یک کسب و کار، مهم است که متوجه شوید که اینها فقط ابزار جمع آوری داده ها هستند.

برای اینکه واقعا مفید باشند، باید تبدیل به اطلاعاتی گردند که در یک سیستم یکپارچه استفاده می شوند.

با استفاده از سیستم مدیریت نیروی انسانی و نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، بدون توجه به جایی که داده ها از آن می آیند، می توانید اطمینان داشته باشید که داده ها به طور منظم جمع آوری و تجزیه و تحلیل شده و به صورت اطلاعات مفید و قابل استفاده در اختیار شما قرار می گیرند.

از آنجا که این نرم افزارها با استفاده از یک رایانه یا دستگاه تلفن همراه به همان شیوه عمل میکنند، مهم نیست که از کجا به آنها دسترسی پیدا می کنید، گاهی اوقات تصمیمات آگاهانه در هنگام پرواز بسیار آسانتر است.

از طرف دیگر وقتی کارکنان بتوانند به راحتی به سوابق حضور و غیاب خود دسترسی داشته باشند، مسئولیت پذیری بیشتری خواهند داشت.

نرم افزار حضورغیاب تحت وب

اطلاعات مفیدتر برای مدیران

هر زمان که کارکنان شما، ساعت ورود و خروج خود را در سیستم مدیریت حضور و غیاب تحت وب ثبت می نمایند، مقدار زیادی داده تولید می کنند. معنی دار کردن تمام این اطلاعات می تواند فوق العاده دشوار باشد.

این کار حتی ممکن است سخت تر شود هنگامی که این واقعیت را می فهمید که تعدادی از کارکنان فقط خود را نشان می دهند و از محل کار خارج می شوند.

با آگاهی از این موارد شما نیاز به آشکارسازی دقیق تری دارید. نرم افزار حضور و غیاب مبتنی بر وب، یک ابزار بصری است.

بجای تلاش برای شناخت بینش های کوتاه مدت از جداول گسترده غیر قابل فهم، می توانید عناصر هزینه های کاری را بر روی نمودارهای توصیفی رسم کنید، به سرعت گزارش هایی که قابلیت به اشتراک گذاری دارند تولید نمایید و استراتژی های مختلف را پیش از اعمال تغییرات حقوق و دستمزد، آزمایش کنید.

شما همچنین توانایی ایجاد طبقه بندی کارکنان، قواعد پرداخت، الزامات تعهدات شرکت و برنامه های تقویت عملکرد را دارید.