دستگاههای حضور و غیاب

آیا استارت آپ ها هم دستگاه حضور و غیاب نیاز دارند؟

توسط 22 اکتبر 2019 آوریل 12th, 2021 بدون نظر
دستگاه حضورغیاب برای استارت اپ ها

دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها آیا الزامی است یا نه؟

در این بخش سعی داریم با ارائه ی نکات مفید به کارگیری دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها را زیر دوربین قرار دهیم.

انواع دستگاه حضور و غیاب با بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی توانسته است جایگاه ویژه ای کسب کند امروزه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها از انواع دستگاه های حضور و غیاب بهره مند هستند ، به کار گیری این نوع دستگاه ها و بهره مندی از فناوری جدید مدیران و مسئولان یک شرکت را یاری ساخته است که بتوانند بدون استرس کنترل کامل بر تردد حضور و غیاب داشته باشند .

اگر ارزیابی کامل و دقیقی برای بررسی تردد پرسنل یک شرکت فراهم نباشد در این صورت مشکلات بسیاری به وجود خواهد آمد .

استفاده از روش های قدیمی برای ثبت تردد امروزه دیگر کارایی ندارد به ویژه زمانی که تعداد افرادی که در سازمان و یا یک شرکت مشغول به کار هستند بیشتر از تعداد مشخص باشد ضروری است از دستگاه های حضور و غیاب استفاده شود.

از جمله مزیت دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد امنیت
  • ارزیابی عادلانه ی دستمزد پرسنل

حضور غیاب برای استارت اپ ها

دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها

همانطور که می دانید استارت آپ ها به شرکت های نوپا اطلاق می شود. شرکتهایی که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده اند و برای تولید محصول یا ارائه ی خدمتی حضور یافته اند.

برای یک شرکت نوپا باشید بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب در همان روزهای آغازین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معمولا برخی از افراد گمان می کنند حال که آن ها تعداد نیروی کمتری دارند و کمپانی آن ها تازه تاسیس شده است به روش های سنتی می توان تردد پرسنل را کنترل کرد و تهیه دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها را بی فایده می دانند.

ولی باید در نظر داشت زمانی که در آغاز راه کار خود را دقیق و با نظم شروع می کنید از به وجود آمدن هرگونه اغتشاش دیگر به طور کامل جلوگیری می شود دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها باید در اولویت قرار بگیرد.

چرا در همان روزهای آغازی  به صورت اصولی سعی نمی کنید مدیریت شرکت خود را به دست بگیرید.

زمانی که مدیران و مسئولان یک شرکت نوپا به جای اینکه به دنبال ایده های بهتر باشند زمان خود را صرف کنترل تردد پرسنل کنند در این صورت پیشرفت دور از انتظار است.

دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها باید در لیست الزامات قرار گیرد تا بتواند  از ابتدای کار فرصت مدیریت را بدون استرس فراهم کند.

ضروردت استفاده از دستگاه حضورغیاب برای استارت آپ ها

آیا استارت آپ ها هم دستگاه حضور و غیاب نیاز دارند؟

بله بدون تردید دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها باید در اولویت قرار گیرد تا در همان ابتدای کار از به وجود آمدن هرگونه مشکل جلوگیری شود.

هزینه ای که برای تهیه دستگاه حضور و غیاب درخواست می شود بدون تردید در مقایسه با مزایای باارزش آن بسیار ناچیز است .

امنیت یک سازمان یا یک شرکت با بهره مندی از این دستگاه به طور قابل ملاحظه ای ارتقا خواهد یافت زیرا هر فردی اجازه ی حضور در بخش های مختلف را نخواهد داشت.

و از طرف دیگر بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب برای استارت آپ ها سبب شده است که محاسبه ی دستمزد پرسنل با توجه به حضور آن ها با طور دقیق انجام شود .

کافی است فقط چند بار اشتباهاتی در محاسبه ی فیش حقوقی پرسنل صورت گیرد تا بتواند به مشکلات جدی میزان اعضای یک شرکت منجر شود.

زمانی که نظارت دقیق و اصولی فراهم نیست به وجود آمدن مشکلات نیز دور از انتظار نیست.

 

ارسال پاسخ