دستگاههای حضور و غیاب

اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب چیست

توسط 13 اکتبر 2019 آوریل 12th, 2021 بدون نظر
اتوماسیون حضور و غیاب

اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب : معرفی دستگاه حضور و غیاب

در رابطه با بررسی اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب بهتر است بگوییم دستگاه یاد شده دارای چه مزیت و ویژگی هایی است؟

متناسب با کارایی و کیفیت آن بدون تردید قیمت دستگاه حضور و غیاب متغیر خواهد بود. بهره مندی از اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب مزیت های مختلفی دارد از جمله:

  • دستگاه حضور و غیاب به کارکنان فرصت می دهد با استفاده از دستگاه کارت ساعت زنی، کامپیوتر متصل به اینترنت، دستگاه های متحرک و تلفن همراه، ساعت ورود و خروج خود را به صورت الکترونیکی ثبت و در اختیار داشته باشند.
  • انتقال دادن داده ها بلافاصله به نرم افزار که می تواند به یکپارچه سازی در لیست حقوق و دستمزد پرسنل مفید باشد
  • ثبت زمان ورود و خروج کارکنان به صورت دقیق
  • دریافت اطلاعات دقیق درباره میزان کارکرد کارکنان، از جمله: میزان تأخیر ها و همچنین اضافه کاری ها
  • فراهم ساختن فرصت مدیریت پرداخت استعلاجی و مرخصی (PTO)
  • فراهم کردن فرصت برنامه ریزی برای کارکنان
  • ارائه ی داده های دقیق نیروی کار
  • اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب به کارکنان اجازه دسترسی به بسیاری از اطلاعات کاری خود از جمله، بررسی برنامه های جاری و ساعت های کاری، آینده و میزان مرخصی و استعلاجی را می دهد.

 

اتوماسیون مدیریت دستگاه حضورغیاب

اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب  : قیمت دستگاه حضور و غیاب

در رابطه با بررسی اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب توجه کنید که ارائه کارت گارانتی نباید قیمت دستگاه حضور و غیاب را تحت کنترل قرار دهد.

وجود گارانتی برای یک محصول نشان دهنده ی کیفیت آن است. ما سعی داریم محصولی با بالاترین کیفیت و بیشترین مدت زمان گارانتی را به دست شما برسانیم.

اگر چه برای تهیه ی دستگاه حضور و غیاب تیم فنی ما از آخرین فناوری و تکنولوژی بهره مند شده اند ولی همواره سعی کرده ایم برای اینکه هموطنان خود را در حمایت از کالای ایرانی یاری دهیم سعی کرده ایم قیمت دستگاه حضور و غیاب بسیار معقول باشد.

قیمت مناسب محصول به همراه کیفیت عالی آن سبب می شود که همه ی سازمان ها بتوانند به راحتی از آن بهره مند شوند.

در نظر داشته باشید اگر بهره مندی از اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب  با کیفیت بالا و قیمت بیشتر از حد پایین تر از قیمت استاندارد برای شما معرفی شود در این صورت به کارایی آن شک کنید؛

زیرا در بازار برخی از افراد سودجو محصولات تقلبی را سعی دارند به قیمت پایین به دست مشتری برسانند از آن جا که شرکت ها همواره در تلاش هستند هزینه های جانبی برای این منظور را کاهش دهیم ممکن است گرفتار محصولات نامرغوب باشیم.

قیمت دستگاه حضور و غیاب برای بهره مندی از اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب ، یک مقدار مشخص و معقولی دارد و وجود افزونه های دیگر که کارایی آن را ارتقا دهد می تواند قیمت دستگاه حضور و غیاب  آن را تا حدودی تحت کنترل داشته باشد.

 بهره مندی از اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب

در پاسخ به سوال: چقدر هزینه کم برای دستگاه حضور و غیاب معقول است؟ همانطور که در بخش بالا اشاره شد قیمت دستگاه حضور و غیاب برای بهره مندی از ویژگی های اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب ، متناسب با کارایی و کیفیت آن ارزیابی می شود.

مزیت ها و عملکرد ان را بسنجید و سپس متناسب باقیمت های پیشنهاد در بازار می توانید تصمیم خوب و انتخاب مطلوبی داشته باشید.

دستگاه حضور و غیاب شرکت تولیدی افق فراویژن با بهره مندی از ویژگی های منحصر به فرد و البته متمایز با نازلترین و معقول ترین هزینه ها در دسترس شما است.

یکی از مهمترین مزیت های دستگاه حضور و غیاب تولیدی شرکت افق فرا ویژن وجود فرصت کنترل تردد پرسنل به صورت هم نموداری و هم شماتیک است که به مدیران یک سازمان و یا یک شرکت فرصت می دهد بتوانند به آسانی بر اساس آمارهای به دست آمده تصمیم مطلوبی در مورد بهبود روند فرایندها بگیرند.

برای اطلاع دقیق و بهره مندی از اتوماسیون مدیریت حضور و غیاب، با شماره های موجود با شرکت تولیدی فرا ویژن در ارتباط باشید.

ارسال پاسخ