دستگاههای حضور و غیاب

بهترین برند‌های دستگاه‌های حضور و غیاب

توسط 16 اکتبر 2019 آوریل 12th, 2021 بدون نظر
بهترین برندهای دستگاه حضورغیاب

دستگاه حضور و غیاب ، چند وقتی است که در بین شرکت‌ ها و موسسه‌ ها راه یافته ‌اند. مزیت استفاده از این دستگاه‌ها آنقدر زیاد است که هر مدیر و مسئولی، با دیدن ویژگی‌های آن ها، سریعاً اقدام به تهیه دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد می‌کند.

در ایران نیز استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب در حال رشد است و موسسات کوچک و بزرگ به استفاده از آن‌ها روی آورده ‌اند.

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید و عرضه دستگاه های حضور و غیاب فعالیت می­کنند.

انتخاب از بین این دستگاه ها، کار بسیار سختی است؛ ولی در نهایت انتخاب شما بستگی به بودجه‌ ای که تمایل دارید برای این کار قرار دهید و هدف شما از استفاده از این دستگاه‌ها دارد.

برند های موجود در بازار ایران

در ایران نیز مانند سایر نقاط جهان، دستگاه‌های حضور و غیاب و دستگاه‌های کنترل تردد، در حال همه گیر شدن هستند. برند ها و شرکت های متعددی در حال تولید و عرضه این دستگاه‌ها هستند.

استفاده از دستگاه حضور و غیاب، برای دفاتر و شرکت‌ها بسیار مفید است.

همچنین دستگاه‌های کنترل دسترسی نیز در این زمینه تولید می‌شوند، که برای محدود کردن دسترسی افراد به برخی اتاق‌ ها استفاده می‌شوند.

شرکت‌های فعال در این زمینه در ایران کم نیستند.

شرکت هایی مثل، علم و صنعت، افق فرا ویژن و بسیاری شرکت‌های دیگر.

اما همه شرکت‌‌های عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب و تردد و نرم افزار های مربوط به آن، بهترین خدمات را ارائه نمی­دهند.فقط برخی از شرکت‌ها خدمات متنوع و کارآمد دارند که شامل خدمات پس از فروش و نوع گارانتی و مدت آن می­شود.

نوع گارانتی در این دستگاه‌ها بسیار اهمیت دارد. شرکتی مثل شرکت افق فرا ویژن (OFV) در این زمینه نسبت به رقبا پیشتاز است.

گارانتی تعویض سنسور، یکی از مهم ‌ترین بخش‌ های گارانتی این محصولات است.

در بین شرکت‌ های عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب، افق فراویژن صراحتاً بر تعویض بدون قید و شرط سنسور اثر انگشت یا تشخیص چهره تاکید کرده است؛ این در حالی است که دیگر شرکت ‌ها، فقط به نوشتن چند ماه (۱۲ تا ۴۸ ماه) گارانتی بسنده کرده اند.

پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه حضور و غیاب، از دیگر جنبه‌های مهمی هستند که شرکت‌های عرضه کننده این محصولات باید به آن نیز توجه کنند.

پشتیبانی باید به صورت تلفنی، اینترنتی، حضوری و یا از طریق نرم افزار‌های از راه دور (ریموت) انجام شود، تا هر مشکلی به وجود آمد، به راحتی بتوان آن را برطرف کرد.

شماره تلفن ‌پشتیبانی باید به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مشتریان این دستگاه‌ها باشند. شرکت افق فرا ویژن با در نظر گرفتن خدمات پشتیبانی، توانسته است میزان رضایت بیشتری از طرف مشتریان به دست بیاورد.

در آخر، تصمیم با شما است که کدام یک از دستگاه‌های حضور و غیاب را با توجه به نیازهای خود و امکانات این دستگاه ها،  برای شرکت یا دفتر خود انتخاب می­کنید.

ارسال پاسخ