اخبار افق فرا ویژندستگاههای حضور و غیاب

تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب در چیست؟

توسط 06 مارس 2021 آگوست 28th, 2021 بدون نظر
تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب در چیست؟

امروزه نام نرم افزار تحت وب حضور و غیاب را زیاد شنیده اید. اما این که چیست و چه کار می کند را مطمئنا نمیدانید و اطلاعاتی در ارتباط با ان ندارید. ما اینجا هستیم تا به شما این موضوع را کامل توضیح دهیم.

در واقع می خواهیم در این قسمت تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب برای شما بازگو کنیم . آنها از قابلیت های ویژه ای برخوردار هستند و هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. در ادامه با مقاله تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب همراه ما باشید.

نکته ی مهم تر از این که چه قابلیت هایی دارند و چه طور کار می کنند این است که با چه کیفیت هایی دارند این خدمات را به ما ارائه می دهند.

در مورد این نوع از برنامه ها و نرم افزار ها هم باید بگوییم که نوع خدماتی که به ما ارائه می دهند بسیار مهم و پرکاربرد می باشد. در ادامه بیشتر در مورد تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب توضیح خواهیم داد.

تفاوت های نرم افزار ویندوز با وب

مهمترین تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب

اولین چیزی که بعد استفاده از این نوع از دستگاه های حضور و غیاب توجه مردم را جلب کرده است بهره وری بالای آن در همه ی سازمان ها بوده است که از این نرم افزار تحت وب حضور و غیاب استفاده کرده اند. این دستگاه های حضور و غیاب دارای چهار مدل شناسایی مختلف با تنوع بالا می باشد که می توان از مهم ترین تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب دانست.

  1. شناسایی از طریق تشخیص چهره
  2. شناسایی از طریق اثر انگشت
  3. شناسایی از طریق کارت
  4. شناسایی از طریق کد

این نوع از دستگاه ها و نرم افزار تحت وب حضور و غیاب از بالاترین تکنولوژی دنیا در آن بهره برده شده است در بعضی از موارد و نوع های خود می تواند عمل کرد شناسایی کردن خود را از طریق نوع آناتومی صورت و یا حتی فاصله ای که بین دو چشم وجود دارد شناسایی بکند.

به طور کلی هدف از استفاده کردن از این نوع از دستگاه ها و نرم افزار های تحت وب حضور و غیاب این است که در سازمان های بزرگ حضور غباب حتما به صورت به موقع انجام شود و نظم بیشتری در آن سازمان و یا سیستم شکل بگیرد. و در هر نوع از مکان ها چه مکان های عمومی و چه مکان های خصوصی شکل بگیرد.

دیگر این که حتما سازمان های بزرگ و پر تشکیلات نمی توانند از این دستگاه ها و نرم افزار ها استفاده کنند بلکه همه ی مکان ها در صورتی که لازم بدانند می توانند این دستگاه را برای استفاده ی خود سفارش داده و از آن برای کار های استفاده کنند و بهره وری کار خود را تا چندین برابر بالاتر ببرند.

اتوماسیون

تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب

اگر قصد دارید بیشتر با تفاوت های آشکار نسخه های نرم افزار ویندوز با وب آشنا شوید باید قبل از هر چیزی با مدل های موجود آشنا شوید. همه ی نکاتی که درباره ی این نوع از دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزار های تحت وب حضور و غیاب و مشتقات آن در هنگام خرید بسیار به آنها توجه می شود مورد های زیر است.

1– انواع مدل های شناسایی :

مورد اول یکی مهم ترین ویژگی هایی می باشد که هنگام تهیه کردن یک دستگاه حضور و غیاب باید حتما آن را دانست برای مثال باید بدانیم و یا این مورد را از متخصصان سوال کنیم.

2- آیا این دستگاه قابلیت ثبت چند نوع چهره را دارد؟

این دستگاه حضور و غیاب قابلیت ثبت کردن 700 تا 3000 چهره را دارد.

3– آیا این دستگاه های حضور و غیاب چند اثر انگشت را می توانند ثبت کنند؟

این دستگاه های حضور و غیاب توانایی و قابلیت ثبت کردن از 2000 تا 10000 اثر انگشت را دارد.

4– این دستگاه های حضور و غیاب تا چنند اثر انگشت را می توانند برای هر شخص پرسنل قبول کند و شناسایی کند؟

این دستگاه توانایی این را دارد که تا 10 اثر انگشت را از هر پرسنل مورد شناسایی قرار بدهد.

5– ایا این دستگاه می تواند کارت را هم شناسایی و تعریف بکند؟

بله می تواند از 2000 تا 10000 کارت را مورد شناساییی قرار بدهد.

چگونه بهترین نسخه های نرم افزار ویندوز با وب خریداری کنیم؟

این نکته ها می تواند به شما در تهیه ی این نوع از دستگاه های حضور و غیاب و همچنین نرم افزار های تحت وب حضور و غیاب و مشتقات آن کمک های ویژه ای کند و به همان میزان هم بهره وری را برای شما و حرفه تان بالا ببرد.

نسخه وب

1 – انواع پورت های ارتباط

از دیگر مواردی که باید از آنها حتما اطلاع داشت این است که این دستگاه های حضور و غیاب دارای انواع پورت های USB و TCP/IP می باشد. نکته دیگر این است که در صورتی که مشتری بخواهد از پورت های P2P و وب سرویس ها و همچنین وای فای را در اختیار مشتری خود قرار می دهند.

2 – انواع طراحی ها و کدهای مرتبط با کنترل کردن تردد ها

دیگر این که این نوع از دستگاه های حضور و غیاب از نظر طراحی نیز بسیار زیبا هستند به طوری که از طراحی زیبا همراه با صفحه ی نمایش های رنگی استفاده شده است که زیبایی آن را چند برابر کرده است. از موضوع های مهم و قابل توجه در این دستگاه ها دارا بودن منو های فارسی و گویا می باشد که با پخش کردن پیام های مناسب همراه است.

این دستگاه این توانایی و قابلیت را دارد که تردد ها را تا 80000 رکورد را ثبت کرده و مورد شناسایی قرار بدهد. این دستگاه های پرکاربرد و زیبا هم چنین مجهز به سیستم هایی هستند که می توانند تردد ها ا به طور کامل کنترل بکنند.

3 – انواع پردازنده ها و باتری های داخلی

این دستگاه های حضور و غیاب و حتی نسخه های نرم افزار تحت وب حضور و غیاب و مشتقات آن از پردازنده های قوی و قدرتمندی استفاده شده است که باعث جلب توجه مردم و مشتری های عزیز به خود شده است.

همچنین از ویژگی های خوبی که دارد این است که تا 5 ساعت بعد از قطع شدن برق ها نیز می توان از آن استفاده کرد و در بهره وری اختلالی ایجاد نمی کند.

این دستگاه ها دارای گارانتی هستند و مشتری ها در صورت ایجاد شدن مشکل برای دستگاه های شان می توانند به راحتی آن را با گارانتی آن عوض کنند.

ارسال پاسخ