دستگاههای حضور و غیاب

دستگاه های حضور غیاب

توسط 12 می 2019 آگوست 3rd, 2021 بدون نظر
دستگاه های حضور غیاب

عرضه و فروش دستگاه حضور و غیاب در انواع مختلف توسط شرکت افق فرا ویژن با برند OFV در سه مدل دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره، اثر انگشتی و کارتی انجام می گردد.

با توجه به انتخاب های مختلفی که برای خرید دستگاه های حضور غیاب وجود دارد، در این جا قصد داریم معرفی کوتاهی ارائه دهیم تا شما برای خرید دستگاه حضور و غیاب، اطلاعات کامل و جامعی در این خصوص کسب نمایید.

دستگاه های حضور غیاب اثر انگشت تولید شده توسط شرکت افق ویژنمزیت استفاده از دستگاه های حضور و غیاب

در این قسمت به برخی از مزایا و فواید داشتن دستگاه حضور و غیاب برای یک شرکت اشاره می کنیم.

  • ورود و خروج پرسنل به صورت دقیق چک می شود
  • مجموعه ای که دستگاه حضور و غیاب دارد یعنی نظم دارد
  • خرید دستگاه حضور و غیاب مساوی است با خرید زمان به قیمت ارزان
  • ورود و خروج پرسنل جهت تصمیم گیری های بعدی
  • بررسی کامل اضافه کار اول وقت و آخر وقت جهت تصمیم گیری های بعدی
  • سهولت محاسبه حقوق و دستمزد در انتهای هر ماه
  • هیچ مبلغی از حقوق پرسنل کم و یا زیاد نخواهد شد
  • احتمال خطا در محاسبه کارکرد و ورود و خروج پرسنل به صفر میرسد
  • نگهداری آرشیو کاملی از ورود و خروج پرسنل

و همچنین ویژگی منحصر به فرد و متمایز نرم افزار حضور و غیاب شرکت افق فرا ویژن، داشبورد مدیریتی افق می باشد که آمار و ارقام کنترل تردد پرسنل را به صورت نموداری و شماتیک نشان داده و به مدیران کمک می کند تا براساس آمار صحیح بدست آمده تصمیم گیری های مناسب مدیریتی برای بهبود در روند کار مجموعه خود داشته باشند. لذا این کالا به عنوان یک ابزار مدیریتی مورد توجه بسیاری از مؤسسات، ارگان ها و سازمان هایی است که به ارتقای خود و سازمان خود اهمیت می دهند.

در ادامه راجع به انواع دستگاه های حضور غیاب موجود در بازار توضیح می دهیم.

دستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژندستگاه های حضور غیاب تشخیص چهره

این دستگاه ها شامل چهار مدل شناسایی تشخیص چهره، اثر انگشت، کارت و کد می باشند. دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژن براساس آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده و شناسایی را براساس آناتومی صورت و فاصله دو چشم انجام می دهد. در واقع ضعف بسیاری از دستگاه های تشخیص چهره که افراد را زمانی که آرایش غلیظ داشتند و یا اصلاح نکرده بودند و یا اینکه در زمستان از کلاه و یا شال گردن استفاده می کردند را پوشش داده است.

این ساعت های حضور و غیاب این ویژگی را دارند که به ظاهر چهره شما نگاه نکرده و در واقع فاصله بین دو چشم را که یک فاصله منحصر به فرد و همانند اثر انگشت است برای الگوریتم شناسایی فرد در نظر بگیرند.

دستگاه های حضور و غیاب تشخیص چهره افق فرا ویژن برای کارگاه های صنعتی، کارخانجات، بیمارستان ها و بسیاری از اصناف مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید لیست مشتریان ما را از واحد فروش دریافت کرده و قبل از خرید دستگاه مورد نظر خود، با کارشناسان ما مشورت نمایید.

دستگاه های حضور غیاب اثر انگشت و محصولات افق فرا ویژن

دستگاه های حضور غیاب اثر
انگشتی

دستگاه حضور و غیاب کارتی افق فرا ویژن دارای دو مدل شناسایی کارت و کد است. دستگاه های حضور و غیاب کارتی تا 5 سال پیش بسیار خواهان داشت و فروش این مدل دستگاه های حضور غیاب مرسوم بود اما بعد از رفع مشکلات دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت مشتریان ترجیج دادند مبلغ بیشتری پرداخت کنند اما خیالشان راحت باشد که در انتهای ماه گزارش ورود و خروج صحیح از دستگاه دریافت می کنند. بر این اساس، دستگاه های حضور غیاب اثر انگشتی در بازار بسیار مورد توجه است.

خرید آنلاین دستگاه های حضور غیاب از فروشگاه اینترنتی افق

برای اطلاع از آخرین قیمت ها و تخفیفات به فروشگاه اینترنتی افق مراجعه و یا در کانال تلگرام افق عضو شوید.

سیستم کنترل تردد

سیستم کنترل تردد افق فرا ویژن یک مجموعه جامع اتوماسیون حفاظتی و کنترلی می باشد که از مدل های مختلفی با امکانات ویژه استفاده شده است که شامل دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره، دستگاه کنترل تردد اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد کارتی … می باشد.

نرم افزار کنترل تردد

نرم افزارهای کنترل تردد برای نظم بخشیدن و  کنترل تردد به مکانهای خصوصی و عمومی می باشد. در واقع ما با نرم­ افزارهای تخصصی بر آن هستیم که به مدیران کمک کنیم تا به مکان های مهم و مورد توجه خود نظم دهند.