دستگاههای حضور و غیاب

مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت

توسط 19 نوامبر 2019 آوریل 17th, 2021 بدون نظر
مقایسه دستگاه حضورغیاب

مقایسه دستگاه حضور غیاب اثر انگشت یک امر واجب برای کسانی که می خواهند بهترین دستگاه را داشته باشند است زیرا دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی متفاوتی در دسترس کاربران است که هر کدام از آنها قابلیت های خاصی دارند .

با مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت سعی کرده ایم به طور کلی ویژگی ها و مزیت های این گونه دستگاه ها را معرفی کنیم

 ضروری است بدانید این گونه دستگاه های باید قابلیت بالا داشته باشند  و به طور قابل ملاحظه ای ارزیابی های لازم را انجام دهد.

در خرید این گونه دستگاه ها ابتدا تحقیق کنید تا بتوانید بهترین دستگاه حضور و غیاب را با مناسبترین قیمت خریداری کنید.

ویژگی های دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت

در بررسی و مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت  بهتر است نگاهی به ویژگی های دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت بیندازیم از مهمترین ویژگی این دستگاه ها :

ثبت ویژگی های بیولوژیکی منحصر به فرد:

استفاده از تکنولوژی در دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت برای تشخیص ویژگی های شخصی افراد

اطمینان در تشخیص صحیح کارمند:

ویژگی های فیزیولوژیکی بیومتریک که سیستم حضور و غیاب ثبت می کند برای هیچ کدام از افراد یکسان نیستند. بنابراین مدیران می توانند اطمینان کامل در درستی ثبت تردد ها داشته باشند.

جلوگیری از هر گونه تقلب:

دستگاه های حضور و غیاب کارتی، پرسنل می توانند از کارت یکدیگر استفاده کنند و سبب میلیون ها زیان مالی برای کسب و کارهای مختلف شوند. ولی با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت می توان از بروز این مشکلات جلوگیری کرد. زیرا این سیستم، ویژگی های هر کارمند را در نظر می گیرد  و کارمندان نمی توانند به جای هم حضور داشته باشند.

کاهش هدر دادن زمان:

هرساله مقداری از ساعات کاری یک شرکت از دست می دهند کارمندان حداقل ۲۰ دقیقه در روز را بدون فعالیت هدر می دهند. محاسبه کردن این زمان و نحوه تاثیر آن با راهکارهای قدیمی غیرممکن است ولی دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت این مشکل به آسانی حل شده است.

نظارت بر پرسنل دورکار:

دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت با تلفن همراه و یا اینترنت نیز قابل کنترل است. مدیران با استفاده از سیستم حضور و غیاب می توانند کارکنان خود که در نقاط دور نیز نظارت کنند.

بهبود رضایت شغلی کارکنان:

روحیه کارکنان با انجام کار اضافی که پاداشی ندارد  ضعیف می شود. کارفرمایان می توانند با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت این کارکنان را تشخیص دهند و با استفاده از اطلاعات درست پاداش دهند.

بررسی دستگاه های حضور و غیاب

مقایسه و مزیت های  دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت

در مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت، مشخص می شود مزایای متعددی در استفاده از دستگاه حضور و غیاب بیومتریک وجود دارد. از جمله:

  • سازمان‌ها می توانند با نصب این دستگاه خود را از نیاز به کلمه عبور و یا کارت‌های متعدد خلاص کنند . تهیه کارت‌های عبور نیز هزینه بر است که با حذف آن می توانید به آسانی در هزینه‌های سازمان صرفه جویی کنید.
  • با بهره مندی از دستگاه کنترل تردد به عنوان ثبت حضور و غیاب، کارمندان می توانید از همراه داشتن کارت و حفظ کلمه عبور خلاص شوید  و در بلند مدت  افزایش کارایی کارمندان فراهم گردد.

انتخاب صحیح با مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت

با مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت به آسانی می توانید از قابلیت های هر کدام مطلع شوید . شرکت افق فرا ویژن با ارائه ی محصولی با کیفیت به همراه نازلترین قیمت در این زمینه در خدمت شما است و افتخار آن را دارد که رضایت شما عزیزان را کسب کرده و همواره محبوبیت لازم را داشته باشید .

ما به نیازهای شما آگاه هستیم و به همین دلیل در تهیه ی دستگاه های حضور و غیاب سعی کرده ایم نکات ضروری را در نظر بگیریم تا شما را در رسیدن به اهداف خود یاری دهیم.

در مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت شرکت افق فرا ویژن می توانیم به وجود مزیت های زیر در دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت پی برد.

  • افزایش بهره وری: با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت کارکنانی بهتر کار می کنند. سیستم های حضور و غیاب قدیمی بازده کاری خوبی ندارند؛ اما دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت میزان بهره وری را افزایش می یابد

 

  • افزایش سود شرکت: با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت ،افزایش بهره وری، افزایش سود فراهم است. شرکت ها با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت سطح بهره وری را می توانند ارتقا دهند.

 

  • مسئولیت پذیری کارکنان برای مدیریت کردن زمان حضور و غیاب: دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت یک سند مشخص برای حضور و غیاب است و کارکنان باید  زمان کاری خود پاسخگو مشخص به طور دقیق ارزیابی کنند

 

  • ادغام با سیستم های موجود

ارسال پاسخ