مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت یک امر واجب برای کسانی که می خواهند بهترین دستگاه را داشته باشند است زیرا دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشتی متفاوتی در دسترس کاربران است که هر کدام از آنها قابلیت های خاصی دارند .

با مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت سعی کرده ایم به طور کلی ویژگی ها و مزیت های این گونه دستگاه ها را معرفی کنیم

 ضروری است بدانید این گونه دستگاه های باید قابلیت بالا داشته باشند  و به طور قابل ملاحظه ای ارزیابی های لازم را انجام دهد.

در خرید این گونه دستگاه ها ابتدا تحقیق کنید تا بتوانید بهترین دستگاه حضور و غیاب را با مناسبترین قیمت خریداری کنید.

ویژگی های دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت

در بررسی و مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت  بهتر است نگاهی به ویژگی های دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت بیندازیم از مهمترین ویژگی این دستگاه ها :

 • ثبت ویژگی های بیولوژیکی منحصر به فرد: استفاده از تکنولوژی در دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت برای تشخیص ویژگی های شخصی افراد

 

 • اطمینان در تشخیص صحیح کارمند: ویژگی های فیزیولوژیکی بیومتریک که سیستم حضور و غیاب ثبت می کند برای هیچ کدام از افراد یکسان نیستند. بنابراین مدیران می توانند اطمینان کامل در درستی ثبت تردد ها داشته باشند.

 

 • جلوگیری از هر گونه تقلب: دستگاه های حضور و غیاب کارتی، پرسنل می توانند از کارت یکدیگر استفاده کنند و سبب میلیون ها زیان مالی برای کسب و کارهای مختلف شوند. ولی با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت می توان از  بروز این مشکلات جلوگیری کرد . زیرا این سیستم، ویژگی های هر کارمند را در نظر می گیرد  و کارمندان نمی توانند به جای هم حضور داشته باشند

 

 • کاهش هدر دادن زمان:  هرساله مقداری از ساعات کاری یک شرکت از دست می دهند کارمندان حداقل ۲۰ دقیقه در روز را بدون فعالیت هدر می دهند. محاسبه کردن این زمان و نحوه تاثیر آن با راهکارهای قدیمی غیرممکن است ولی دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت این مشکل به آسانی حل شده است.

 

 • نظارت بر پرسنل دورکار: دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت با تلفن همراه و یا اینترنت نیز قابل کنترل است. مدیران با استفاده از سیستم حضور و غیاب می توانند کارکنان خود که در نقاط دور نیز نظارت کنند.

 

 • بهبود رضایت شغلی کارکنان: روحیه کارکنان با انجام کار اضافی که پاداشی ندارد  ضعیف می شود. کارفرمایان می توانند با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت این کارکنان را تشخیص دهند و با استفاده از اطلاعات درست پاداش دهند.

 

بررسی دستگاه های حضور و غیاب

                                               بررسی و مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت

مقایسه و مزیت های  دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت

در مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت، مشخص می شود مزایای متعددی در استفاده از دستگاه حضور و غیاب بیومتریک وجود دارد. از جمله:

 • سازمان‌ها می توانند با نصب این دستگاه خود را از نیاز به کلمه عبور و یا کارت‌های متعدد خلاص کنند . تهیه کارت‌های عبور نیز هزینه بر است که با حذف آن می توانید به آسانی در هزینه‌های سازمان صرفه جویی کنید.

 

 • با بهره مندی از دستگاه کنترل تردد به عنوان ثبت حضور و غیاب، کارمندان می توانید از همراه داشتن کارت و حفظ کلمه عبور خلاص شوید  و در بلند مدت  افزایش کارایی کارمندان فراهم گردد.

 

انتخاب صحیح با مقایسه دستگاه حضوروغیاب اثر انگشت

با مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت به آسانی می توانید از قابلیت های هر کدام مطلع شوید . شرکت افق فرا ویژن با ارائه ی محصولی با کیفیت به همراه نازلترین قیمت در این زمینه در خدمت شما است و افتخار آن را دارد که رضایت شما عزیزان را کسب کرده و همواره محبوبیت لازم را داشته باشید .

ما به نیازهای شما آگاه هستیم و به همین دلیل در تهیه ی دستگاه حضور و غیاب سعی کرده ایم نکات ضروری را در نظر بگیریم تا شما را در رسیدن به اهداف خود یاری دهیم. در مقایسه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت  شرکت افق فرا ویژن می توانیم به وجود مزیت های زیر در دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت پی برد

 • افزایش بهره وری:با دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت کارکنانی بهتر کار می کنند. سیستم های حضور و غیاب قدیمی بازده کاری خوبی ندارند؛ اما دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت میزان بهره وری را افزایش می یابد

 

 • افزایش سود شرکت: با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت ،افزایش بهره وری، افزایش سود فراهم است. شرکت ها با استفاده از دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت سطح بهره وری را می توانند ارتقا دهند.

 

 • مسئولیت پذیری کارکنان برای مدیریت کردن زمان حضور و غیاب: دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت یک سند مشخص برای حضور و غیاب است و کارکنان باید  زمان کاری خود پاسخگو مشخص به طور دقیق ارزیابی کنند

 

 • ادغام با سیستم های موجود

ارسال پاسخ