اخبار افق فرا ویژندستگاههای حضور و غیابکنترل تردد

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

توسط 18 اکتبر 2018 سپتامبر 19th, 2021 بدون نظر
نرم افزار کنترل باشگاه ورزشی

چرا باید برای باشگاه ورزشی خود یک نرم افزار مدیریتی بخریم؟

به عنوان مالک یا مدیر یک باشگاه ورزشی، تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه می‌توانید باشگاه خود را به طور کارآمدتری اداره کنید؟

آیا سیستم مدیریت باشگاه شما دارای ابزارهایی هست که بتوانید با استفاده از آن تمام قسمت های باشگاه خود را به صورت یکپارچه مدیریت نمایید؟

ما در ادامه شما را با ویژگی های یک نرم افزار مدیریتی کارآمد که برای باشگاه های ورزشی طراحی شده، آشنا خواهیم کرد.

همچنین شما میتوانید اطلاعات مرتبط با تجهیزات کنترل تردد باشگاه را در بخش نرم افزار مدیریت باشگاه مشاهده نمایید .

صرفه جویی در زمان و حذف وظایف اداری که به صورت دستی انجام می‌شوند

آیا شما هر هفته ساعت های زیادی را صرف انجام دستی وظایف اداری باشگاه می‌کنید که می‌تواند خودکار باشد؟

با استفاده از یک نرم افزار مناسب مدیریت باشگاه ورزشی شما می‌توانید وظایف خود را با کارایی بیشتر به صورت خودکار انجام دهید.

گزارش دهی:

بدون نیاز به جمع آوری اطلاعات از صفحات کاغذی، می‌توانید با اطلاعاتی که به طور خودکار در نرم افزار مدیریت باشگاه ذخیره شده به راحتی گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه را ارائه دهید.

جمع آوری اطلاعات مالی:

دیگر لازم نیست، چند نفر را بکار بگیرید تا اطلاعات مالی شما را از میان دفاتر حسابداری جمع آوری کنند. نرم افزار مدیریتی این کار را برای شما انجام می‌دهد و خروجی های مورد نیاز شما را ارائه می‌کند.

ورود اعضا :

قلم و کاغذ خود را برای ثبت ورود و خروج اعضای باشگاه کنار بگذارید. نرم افزار براحتی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

ثبت نام اعضا :

بدون نیاز به تکمیل فرم های کاغذی، نرم افزار فرم ثبت نام آماده شده را به صورت مجازی در دسترس شما قرار می‌رهد.

مدیریت برنامه :

تقویم کاغذی که برای برنامه ریزی و پیگیری امور مربوط به باشگاه روی میز خود قرار داده اید دور بیندازید. خدمات، کلاس ها و برنامه ها را از طریق نرم افزار مدیریت باشگاه خود پیگیری کنید.

اگر می‌خواهید باشگاهتان رشد کند، مهم است که از برنامه ریزی به صورت دستی دور شوید.

با یک نرم افزار باشگاه ورزشی کارآمد شما می‌توانید این وظایف روتین را سریعتر انجام داده و در نهایت اشتباهات و خطاها را به حداقل برسانید.

قیمت نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مدیریت اعضای باشگاه

فعالیت ها و صورتحساب های اعضای باشگاه خود را چگونه ثبت می‌کنید؟ چه تعداد ایمیل یا پیامک شخصی در هر روز برای اعضا ارسال می‌نمایید؟

تصور کنید که چقدر در زمان صرفه جویی می‌شود هنگامی که از کارت های هوشمند، تگ های کلیدی یا پین کد ها استفاده کنید و اطلاعات اعضا را در یک پایگاه داده متمرکز ذخیره نمایید.

مزایای دیگر مدیریت متمرکز به وسیله نرم افزار شامل موارد زیر است:

  • مشاهده فوری، اضافه یا حذف صورت حساب ها
  • مشاهده و مدیریت سوابق اعضا و به روز رسانی اطلاعات آنها
  • ذخیره و نگهداری اطلاعات و اسناد بدون نیاز به کاغذ

همچنین می‌توانید برای اعضای باشگاه، گزینه های پرداخت مختلف مانند مهمانان همراه یا حتی هزینه پروتئین یا میان وعده را ایجاد کنید.

با فراهم کردن امکان دسترسی اینترنتی اعضا به حساب های کاربری خود و خودکار سازی این فعالیت ها، شما و کارکنانتان می‌توانید بر بهبود سایر جنبه های کسب و کار خود تمرکز کنید.

پورتال و مدیریت کارکنان

هنگامی که نوبت به مدیریت کارکنان می‌رسد، نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی این کار را آسان می‌کند. برای اکثر صاحبان باشگاه، برنامه ریزی یک کابوس است.

یک نرم افزار مدیریتی که دارای برنامه‌ی زمان بندی یکپارچه است، این مسئله را با ردیابی جداول ساعات کاری کارکنان حل می‌کند.

اگر تمرین دهندگان، مربیان و ارائه دهندگان خدمات بتوانند برنامه‌ی خود را در حالی که در خانه یا بیرون از باشگاه هستند، ببینند می‌توانند بهتر برنامه ریزی کنند.

با یک نرم افزار کارآمد مدیریت باشگاه آنها می توانند روزهای حضور خود را در معرض دید اعضا قرار دهند، افراد جدید را به گروه خود اضافه کنند و یا قرار ملاقات های خود را ویرایش نمایند.

گروه بندی کارمندان، یک راه آسان برای مدیریت آنها در نرم افزار مدیریت باشگاه است.

این باعث می شود که کمیسیون های چند سطحی برای هر گروه تعیین شود. همچنین شما می توانید تعداد نامحدودی از گروه های مختلف داشته باشید و هر گروه می تواند تا چند سطح داشته باشد.

گروه های فروش نیز یک فرایند خودکار برای محاسبه میزان فروش در دوره های تعیین شده را فراهم می کنند، که پیگیری و مدیریت آنها را آسان می‌نماید.

مهم این است اطمینان حاصل شود که پورتال کارمندان دارای امکاناتی است که به صاحبان و مدیران باشگاه ورزشی اجازه می‌دهد، کارکنان خود را حتی زمانی که در خانه هستند، کنترل نمایند.

تحقق اهداف مالکان و مدیران باشگاه

نرم افزار تناسب اندام باید به صاحبان و مدیران باشگاه ورزشی کمک کند تا چشم انداز و اهداف خود را محقق نمایند. این نرم افزار باید اطلاعاتی را که برای ردیابی میزان پیشرفت باشگاه است به صورت لحظه ای در اختیار آنها گذارد.

قابلیت گزارش دهی نرم افزار به شما این امکان می دهد تا میزان پیشرفت را کنترل کنید و تصمیم گیری های لازم را در زمان مناسب اتخاذ نمایید.

با اطلاعات مالی که نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی در اختیار شما قرار می دهد می توانید از دخل و خرج روزانه و جزئیات آن به راحتی مطلع شوید و این اطلاعات را برای مدیران و شرکای خود در قالب یک فایل ارسال نمایید.

یک نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی قدرتمند موجب می‌شود شما به راحتی عملیات روزانه خود را مدیریت کنید و کیفیت ارائه خدمات خود را افزایش دهید و با نظارت دقیق بر بخش های مختلف مانند امور مالی، اعضا و کارمندان، بتوانید راحت تر و سریعتر به اهداف خود دست یابید.

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی شرکت افق فرا ویژن به مدیران کمک میکند تا در سه سطح مدیر باشگاه ، مربیان و ورزشکاران مدیریت لحظه به لحظه داشته و تمامی رویدادها و اتفاقات باشگاه را نظارت کنند .

برای آشنایی با نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن به صفحه دموی نرم افزار مراجعه کرده و با مشاورزان ما با شماره 02145892 تماس حاصل نمایید .