دستگاههای حضور و غیاب

چقدر هزینه برای دستگاه حضور و غیاب معقول است؟

توسط 12 اکتبر 2019 آوریل 12th, 2021 بدون نظر

قیمت دستگاه حضور و غیاب با توجه به آپشن هایی که این دستگاه در اختیار کاربران قرار می دهد متفاوت است.

معمولا خریداران این نوع دستگاه ها همواره به دنبال پاسخی مطلوب برای سوال: چقدر هزینه کنم برای دستگاه حضور و غیاب معقول است؟

در جواب بهتر است بگوییم انتظارات شما از یک دستگاه حضور و غیاب چیست و دقیقا به چه آپشن هایی نیاز دارید و البته کیفیت محصول برای شما تا چه حدودی اهمیت دارد.

زمانی که پاسخ شما به این سوال ها مشخص شد می توانید به آسانی سقف مشخصی از بودجه را برای خرید دستگاه حضور و غیاب در نظر بگیرید.

این دستگاه از زمانی که تهیه و ساخته شده توانسته است نقش مکملی برای مدیریت یک شرکت یا یک سازمان باشد.

به صورتی که با استفاده از آن تردد پرسنل ثبت شده و هرگونه بحث و مناقشه در این زمینه از بین می رود و به دلیل وجود اطلاعات دقیق در مورد مدت زمان حضور هر کدام از کارکنان یک شرکت، محاسبات انجام شده برای ارزیابی دستمزد هیچ گونه شک و شبهه ای به همراه نداشته است.

قیمت دستگاه حضور و غیاب

قیمت دستگاه حضور و غیاب

قیمت دستگاه حضور و غیاب را عوامل مختلفی تحت کنترل دارد. از جمله مهمترین عواملی که قیمت این محصول را مشخص می کند کارایی و کیفیت آن است.

دستگاه های حضور و غیاب باید اصلی ترین ویژگی ها از جمله:

  • ثبت زمان به صورت خودکار در هر زمان
  • مدیریت دقیق غایبان و اعلام کردن آن ها
  • قابلیت یکپارچه سازی و مدیریت پرداخت ها
  • دسترسی آسان به همه ی اطلاعات

را داشته باشند به همین دلیل در خرید این محصول قبل از آنکه به قیمت دستگاه حضور و غیاب توجه کنید. ابتدا سعی کنید تشخیص دهید آن دستگاه یاد شده ویژگی های مورد نیاز و اصلی را دارا است.

همه ی دستگاه های متعلق به شرکت افق فرا ویژن با در نظر گرفتن اصول های اولیه و البته تکنولوژی برتر و همچنین نیازهای مختلف تهیه می شود و به همین دلیل خریداران این محصولات در واقع به همه ی نیازهایی که در این زمینه دنبال می کنند دسترسی دارند.

هدف ما آن است با ارائه محصولی با کیفیت و در عین حال با بیشترین کارایی شما را در کنترل بهتر سازمان یا شرکت مد نظر یاری کنیم. به شدت توصیه می شود در خرید این نوع محصولات کیفیت را فدای قیمت نکنید.

عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب

همانطور که در بخش بالا عوامل موثر در قیمت دستگاه حضور و غیاب شامل موارد زیر است:

  • کارایی
  • کیفیت

دو عامل اصلی و تعیین کننده قیمت دستگاه حضور و غیاب می باشد. اگر در خرید این محصولات به دنبال کمترین قیمت پیشنهادی حتی بدون گارانتی هستید با گذر کمترین مدت زمان انتظار آن را داشته باشید که دستگاه دریافتی کارایی مطلوب نداشته باشد و به طور پیوسته گرفتار مشکلات تعمیر آن باشید و در عمل معایب آن از مزیتش بیشتر باشد.

به همین دلیل به جای اینکه بگوییم برای خرید یک دستگاه حضور و غیاب چقدر هزینه کنم معقول است باید از خود بپرسیم یک دستگاه حضور و غیاب مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند ما را در مدیریت یاری کند.

در هخرید این گونه دستگاه ها توجه داشته باشید فقط یک بار قرار است هزینه کنید و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.

به همین دلیل قیمت دستگاه حضور و غیاب را اولویت خود در انتخاب این محصول قرار ندهید؛ زیرا در صورت به وجود آمدن مشکلات مربوط به خرابی مجبور خواهید بود هزینه های گزافی برای تعمیر آن در نظر بگیرید و یا هزینه ای برای جایگزینی کامل آن کنار بگذارید. سعی داشته باشید عاقلانه انتخاب کنید.

 

ارسال پاسخ