دستگاههای حضور و غیاب

کدام دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها مناسب است؟

توسط 26 نوامبر 2019 آوریل 17th, 2021 بدون نظر
دستگاه حضور غیاب مناسب بیمارستان

دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان کدام است؟

در پاسخ با این پرسش باید بگوییم دستگاهی که بتوانید داده ها را به طور دقیق ثبت کرده و امکان هر گونه مشکل خرابی آن صفر باشد؛ زیرا اگر مشکلی در ارتباط با دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها صورت گیرد، از آن جا که پرسنل و کارکنان کل بیمارستان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و این امر به نوبه ی خود سبب اختلال فعالیت اعضای بیمارستان نیز خواهد بود.

دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها تولید شده توسط شرکت تولیدی فرا ویژن همه ی امکانات لازم برای ثبت تردد را را در بر دارد با استفاده از آن می توان هم امنیت فضا را افزایش داد و هم تردد را به طور دقیق ثبت کرد.

با تهیه ی دستگاه حضور و غیاب از شرکت تولیدی افق فرا ویژن همچنین می توانید از مزیت های فوق العاده ی آن نیز بهره مند شوید.

نرم افزار لازم برای بهره مندی از این دستگاه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها

دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها به ویژه بیمارستان هایی که دارای بخش های مختلف امری بسیار ضروری است؛ زیرا با استفاده از این این دستگاه می توان به طور کامل تردد اعضا و همه ی پرسنل را تحت کنترل قرار داد.

تصور کنید بیمارستانی بدون بهره مندی از این دستگاه بخواهد تردد اعضا را تحت کنترل داشته باشد در این صورت یا باید نیروی انسانی جداگانه ای به این امر اختصاص یابد و یا اینکه هر کدام از اعضا جداگانه حضور و غیاب خود را کنترل کنند.

هر دو گزینه ی یاد شده دارای معایب بسیار است، گزینه ی اول نیازمند هزینه های گزاف است که باید به صورت ماهانه پرداخت گردد و گزینه ی دوم نیز هر و مرج را گسترش می دهد.

زیرا ابتدا نمی توان اطمینان کاملی به همه ی افراد داشت و از طرف دیگر با توجه به حجم وسیع کاری در بیمارستان طبیعی است در بسیاری از اوقات پرسنل به طور دقیق فرصت ثبت تردد خود را نداشته باشند در این صورت تنها راه چاره آن است که از دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان بهره مند شد.

دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان

امکانات دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها

مهمترین امکاناتی که دستگاه های حضور و غیاب برای بیمارستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نحوه ی استفاده از این دستگاه توسط کارشناسان ما یا به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری آموزش داده می شود
  • به مدت یک سال می توانید از خدمات پشتیبانی آن بهره مند شوید
  • این محصول دارای گارانتی است و در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل می توانید با ما در ارتباط باشد

داده های موجود با استفاده از دستگاه حضور و غیاب فرا ویژن به طور دقیق ثبت می گردد

وجود این امکانات به مدیران فرصت داده است که بتوانند به آسانی مدیریت مطلوب را بر فضای بیمارستان حاکم کنند. زمانی که این دستگاه قرار است حجم وسیعی از داده های مورد نیاز را به طور دقیق ثبت کند دیگر هیچ گونه تردیدی در داده های به دست آمده نخواهد بود.

تیم کارشناس و مجرب شرکت تولیدی افق فرا ویژن ابتدا سعی کرده است همه ی نیازهای موجود در راستای ثبت تردد را ارزیابی کند و سپس با توجه به نیازهای موجود محصول با کیفیت عالی تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهد.

نرم افزار حضور و غیاب نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. پس از نهایی ساختن سفارش خود می توانید در کوتاهترین مدت زمان آن را دریافت کنید.

نحوه ی استفاده و بهره مندی از دستگاه حضور و غیاب برای بیمارستان ها در جلسه ی ویژه یا به صورت حضوری و یا تلفنی توسط همکاران ما به شما آموزش داده می شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شماره های موجود بر روی وب سایت مان با ما در تماس باشید. پس از خرید محصول نیز به مدت یکسال از خدمات پشتیبانی آن بهره مند خواهید شد.

این امر به شما فرصت می دهد که بتوانید از دستگاه حضورغیاب برای بیمارستان ها بیشترین استفاده و منفعت را داشته باشید.

ارسال پاسخ