Skip to main content

دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب

به دنبال بهترین برند تولید کننده دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب (Brain andheart signal attendance device  ( هستید؟ از کارکردهای سیستم ساعت زنی بر اساس سیگنال‌های مغزی و قلبی آگاهی دارید؟ می‌دانید این سیستم کنترلی، مناسب برای چه فضاهایی است؟ بهترین قیمت دستگاه حضوروغیاب سیگنال مغز و قلب کدام است؟ حتما می‌دانید که اساسی‌ترین نقش یک سیستم کنترل تردد پرسنل در یک سازمان؛ کنترل ورود و خروج کارمندان و ثبت و ذخیره سازی این اطلاعات است که به صاحبین مشاغل این امکان را می‌دهد تا مدیریت بهتری بر روی مجموعه تحت مدیریت خود داشته باشند. هر دیتگاه حضور و غیاب با توجه به ویژگی‌هایش دارای مزیت‌های متعددی است. البته مزایای یک سیستم را تا حد زیادی هویت کسب و کار شما تعیین می‌کند. دستگاه حضور و غیاب سیگنال بر اساس مغز و قلب نیز یکی از همین سیستم‌های مدیریتی است که در دسته دستگاه حضور و غیاب بیومتریک قرار می‌گیرد. دستگاه کنترل ورود و خروج بر اساس سیگنال قلب و مغز را می‌توان آخرین نمونه ساخته شده و برپایه بروز ترین علوم روز دنیا دانست که بعد از دستگاه حضور و غیاب پانچی ساخته شده است. همچنین به دلیل همین سیستم تازه نسبت سایر دستگاه‌های موجود در بازار مانند دستگاه حضور و غیاب رمزی و یا حتی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی قیمت بالاتری نیز دارد. اما به دلیل مزایای متعدد و امنیت فوق‌العاده‌ای که دارد در بین بسیاری از بیزینس‌ها پرطرفدار است.

دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب

دستگاه حضور و غیاب سیگنال قلب و مغز چیست؟

سیستم کنترل تردد پرسنل از نوع سیگنالی همانطور که مشخص است از طریق سیگنال‌های مغزی و قلبی افراد را شناسایی می‌کند. پس لازم سنسورهای بسیار حساس و پیشرفته‌ای داشته باشد. در این دستگاه دو سنسور با قدرت برای شناسایی امواج مغزی و قلبی وجود دارد که با دقت شگفت‌ انگیزی این سیگنال‌ها را دریافت می‌کنند. در بدنه اصلی دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب نمایشگر رنگی تقریبا بزرگی وجود دارد که پیام‌های سیستم را برای فرد به نمایش می‌گذارد. عموما این سیستم سیگنالی با بهترین و با کیفیت‌ترین متریال‌ها ساخته شده است. به دلیل این حساسیت لازم است در زمان استفاده از دستگاه دقت بسیاری شود تا ما را مجبور به پرداخت هزینه زیاد تعمیر دستگاه حضور و غیاب نکند.

کارکرد دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال قلب و مغز

نحوه کار دستگاه حضور و غیاب براساس سیگنال‌های قلب و مغز کمی دشوار است و نیاز به آموزش دارد. در دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس شما می‌توانستید به راحتی از روی دفترچه و یا به کمک یک کارشناس تلفنی از سیستم مورد نظر استفاده کنید اما در سیستم سیگنالی این شرایط وجود ندارد. و لازم است به صورت حضوری از کارشناسی بخواهید که طرز استفاده از دستگاه را به شما آموزش دهد.

در ابتدا و بعد از راه‌اندازی دستگاه لازم است همه افرادی که قصد دارند مخاطب این دستگاه باشند و از آن استفاده کنند خود را به سیستم معرفی کنند. به این صورت که سنسورها بر روی نبض هر فرد قرار گرفته و با توجه به نحوه ساختی که دارد می‌تواند به راحتی سیگنال قلب او را شناسایی و به قسمت داخلی یا همان پردازشگر منتقل کند در آنجا سیگنال‌های گرفته شده از مغز و یا قلب تبدیل به یک کد دستوری مخصوص و منحصر به فرد می‌شود. و این کد در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می‌شود. در اینجا عملیات شناسایی اولیه به پایان می‌رسد و از بعد از آن اگر همان فرد بخواهد از سیستم سیگنالی استفاده کند کافی است در برابر سنسور تشخیصی آن قرار گیرد و دستگاه حضور و غیاب  بر اساس سیگنال مغز و قلب در کسری از ثانیه موج دریافتی را با نمونه سیگنالی از قبل گرفته شده از شخص تطبیق می‌دهد و فرآیند تشخیص هویت انجام می‌شود. سیستم سیگنالی کنترل ورود و خروج را می‌توان یکی از با مزیت‌ترین سیستم‌های بیومتریکی به شمار آورد.

مزایای دستگاه کنترل تردد پرسنل بر اساس سیگنال قلب و مغز

با توجه به نحوه کار دستگاه کنترل رفت و آمد کارکنان بر اساس سیگنال قلب و مغز می‌توان اصلی ترین مزیت و ویژگی مثبت این سیستم را امنیت بسیار بالایی که دارد، دانست. از آنجایی که این دستگاه فقط افراد را از طریق امواج ارسالی قلب و مغزشان می‌شناسد هیچ امکانی برای جا به جایی و تقلب نخواهد بود. به صورت کلی سیستم‌هایی که بر اساس فناوری بیومتریگ طراحی و ساخته شده اند از امنیت خیلی خوبی نسبت به سایر نمونه‌های اولیه مانند دستگاه حضور و غیاب رمزی دارند. به عنوان مثال امنیت در دستگاه حضور و غیاب عنبیه چشم غیر قابل مقایسه با دستگاه حضور و غیاب کارتی است. البته باتوجه به این ویژگی‌های مثبت این سیستم دارای ایراداتی نیز هست.

معایب سیستم کنترل ورود و خروج سیگنال قلب و مغز

شاید بتوان گفت که تنها ایراد سیستم حضور و غیاب هوشمند براساس سیگنال قلبی و مغزی قیمت بالای آن است. تصور اینکه دستگاه کنترل ورود و خروج کارکنان بر اساس سیگنال مغز و قلب به عنوان دستگاه حضور و غیاب مدرسه انتخاب شود غیر ممکن است. زیرا یک مدرسه مهم‌ترین دلیلش برای خرید حضور و غیاب دانش آموزان است که می‌تواند از نمونه‌های متوسط تری مانند دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی بهره بگیرد. و نیازی نیست هزینه هنگفتی را برای خرید یک دستگاه کنترل تردد پرسنلی بر اساس سیگنال را بپردازد.

یکی دیگر از معایب این نوع از دستگاه حضور و غیاب را می‌توان سخت بودن کار با نرم افزار حضور و غیاب این دستگاه در نظر گرفت. فرض کنید یک دستگاه حضور و غیاب نظامی در یک منطقه کار شده است که از این سیستم برای تشخیص افراد استفاده می‌شود. این دستگاه برای کارکرد صحیح و مناسب حتما نیاز به یک نیروی متخصص که از تعمیر دستگاه حضور و غیاب سر رشته داشته باشد نیاز خواهد داشت.

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

خرید دستگاه کنترل تردد پرسنل بر اساس سیگنال

همانطور که اشاره کردیم خرید دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب نیاز به بودجه‌ هنگفتی دارد. پس لازم است درهنگام خرید دقت فراوانی کرد که این سیستم با چه برندی مناسب است و توجیه خرید بالایی دارد. با توجه به اینکه معمولا خریدارن این دستگاه مسئول خرید سازمانهای دولتی و امنیتی هستند باید دقت لازم را نسبت به بودجه محول شده دشته باشند تا خرید بدون ضرری را انجام دهند. افق فرا ویژن یکی از برندهای خوش نام و با سابقه است که از کارشناسان با تجربه و متخصصی بهره می‌گیرد. در این شرکت انواع مختلفی از سیستم‌های کنترلی و مدیریتی با مناسب‌ترین قیمت دستگاه حضور و غیاب به چشم می‌خورد. در بین کالاهای موجود در وب سایت افق فراویژن می‌توانید انواع نرم افزار کنترل تردد را مشاهده کنید و به راحتی ویژگی‌های هر دستگاه حضور و غیابی را بررسی کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان خرید با کارشناسان افق فراویژن از طریق راه‌های ارتباطی گفته شده ارتباط برقرار کنید.

بهترین برند دستگاه حضور و غیاب سیگنال مغز و قلب کدام است؟

افق فراویژن با داشتن مجموعه‌ای متخصص و حرفه‌ای یکی از بهترین برندهای سازنده این دستگاه است.

آیا دستگاه حضور و غیاب بر اساس سیگنال‌های مغزی و قلبی توجیهی برای خرید دارد؟

اگر سازمانی که در آن فعالیت می‌کنید نیازمند امنیت فراوانی است، صد البته که این سیستم عالی‌ترین گزینه شما خواهد بود. امن‌ترین دستگاه حضور و غیاب را می‌توان سیستم کنترل ورود و خروج پرسنل بر اساس سیگنال‌های مغزی و قلبی دانست. زیرا امکان تقلب در این سیستم سیگنالی صفر است.

5/5 - (1 امتیاز)