اخبار افق فرا ویژننرم افزار حضور غیاب

بهترین دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی

توسط 08 فوریه 2018 آگوست 18th, 2021 بدون نظر
دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی افق

دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی از بهترین دستگاه های افق محسوب می شود که با استفاده از آن مدیران می توانند اطلاعات دقیقی از ورود و خروج کارمندان بدست آورند. این دستگاه ها در سالیان اخیر کمک شایان توجهی به شرکت ها، سازمان ها، موسسات مختلف و حتی سالن های مختلف برای کنترل ورود و خروج پرسنل، محاسبه زمان کارکرد کارمندان و همچنین محاسبه حقوق و دستمزد و غیره کرده است.

دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی

چرا دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی افق ؟

باید به این مسئله توجه کرد که با وجود شرایط شرکت و سازمان ها جهت تردد و حضور و پرسنل که تعریف شده است، کنترل ورود و خروج و دیگر موارد بدون این دستگاه های حضور غیاب بسیار مشکل شده است و وجود این دستگاه ها در هر چنین شرکت ها و موسساتی غیر قابل انکار است. شرکت افق فرا ویژن از بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان انواع وسایل مورد نیاز اتوماسیون اداری، دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد در ایران می باشد. از مهمترین محصولات این شرکت می توان به دستگاه حضور و غیاب این شرکت اشاره کرد که کمک زیادی به شرکت ها کرده است.

ویژگی های دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی افق

از مهمترین ویژگی های دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی افق به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  1. دارا بودن سنسور اپتیکال ضد خش
  2. وجود صفحه کلید لمسی
  3. دارا بودن باتری داخلی در دستگاه
  4. امکان ورود پرت USB
  5. منبع تغذیه 9 ولتی
  6. خروجی کنترل تردد
  7. منوی فارسی و پخش پیام های مناسبتی مرتبط
  8. دارا بودن پورت ارتباطی P2P
  9. دارا بودن وب سرویس Web service

تهیه دستگاه حضور غیاب اثرانگشتی

دستگاه های حضور و غیاب یکی از مهمتری ملزومات هر شرکتی است که با استفاده از آن میتوان کنترل تردد و حضور و غیاب پرسنل ساعات آن را ثبت کرد تا در انتهای ماه طبق محاسبات نرم افزار حضور و غیاب، حقوق و مزایای پرسنل را محاسبه نماید.

یکی از مهمترین ویژگی های این دستگاه تحت ویندوز و تحت وب بودن همزمان آن می باشد. برای اطلاع از ویژگی ها، اطلاعات تکمیلی و همچنین تعرف های قیمتی فروش این دستگاه های حضور و غیاب می توانید از قسمت تماس با ما وب سایت افق و راه ارتباطی دیگر، اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.