نرم افزار حضور غیاب

قیمت نرم افزار حضور غیاب

توسط 12 فوریه 2018 آگوست 28th, 2021 بدون نظر
قیمت نرم افزار حضور غیاب

قیمت نرم افزار حضور غیاب یکی از مهمترین دغدغه های خریداران این محصول می باشد که شرکت افق با ارائه قیمت های مناسب به این موضوع رسیدگی کرده است.

تاکنون به این موضوع فکر کرد اید که چه میزان مشکلات در بحث حقوق و دستمزد برای پرسنل شرکت شما رخ داده است؟ جالب است بدانید بیش از 70% مشکلات در مدیریت حقوق و دستمزد شرکت ها به علت نداشتن یک نرم افزار قوی مدیریت حضور و غیاب است. با وجود این درصد بالا کمتر از 30 % شرکت ها دارای یک سیستم نرم افزاری حضور غیاب برای پرسنل خود می باشند.

قیمت نرم افزار حضورغیاب

با استفاده از تکنولوژی های جدید و کار با نرم افزار های حضور و غیاب در سیستم اداری شرکت ها مدیران سازمان های بزرگ و کوچک می توانند ساعت های کاری بسیاربیشتر و مفید تری را برای سازمان خود به ارمغان بیاورند.

معرفی نرم افزار حضور غیاب افق

نرم افزار حضور غیاب افق یکی از کامل ترین و جامع ترین سیستم های حضور غیاب را برای مدیران به ارمغان می آورد. شرکت افق این دستگاه ها را با برند OFV در سه مدل حضور و غیاب تشخیص چهره ، حضور و غیاب اثر انگشتی و حضور غیاب کارتی عرضه کرده است. یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حضور غیاب شرکت افق دارا بودن داشبورد مدیریتی تحت وب می باشد. این داشبورد به شما کمک می کند که اطلاعات تمامی کارمندانتان را در یک صفحه مشخص داشته باشید و با یک نگاه کلی به اطلاعات جامع و کاملی دست یابید. برای مثال با نگاه به نمودار متوجه می شوید که مثلا در این ماه از سال 96 سبت به ماه قبل چه مقدار کسر کار و یا چه مقدار اضافه کار وجود داشته است و … .

قیمت انواع نرم افزارهای حضور و غیاب

مزیت های نرم افزار حضور غیاب

  • ورود و خروج کارکنان به صورت دقیق چک می شود.
  • وجود دستگاه حضور و غیاب باعث نظم سازمان می شود.
  • خرید این دستگاه به معنای خرید زمان با قیمت ارزان است.
  • بررسی کامل اضافه کار اول وقت و آخر وقت.
  • سهولت محاسبه حقوق و دستمزد.
  • عدم وجود خطلا در محاسبه کارکرد و ورود و خروج.
  • نگهداری آرشیو کاملی از ورود و خروج پرسنل.