پاسپورت خوان

مزایای استفاده از پاسپورت خوان برای هتل ها و مراکز اقامتی

توسط 25 اکتبر 2018 سپتامبر 6th, 2021 بدون نظر
پاسپورت خوان برای هتل ها

یک اسکنر گذرنامه کارآمد از گذرنامه های همه کشورها پشتیبانی می‌کند و می‌تواند استانداردهای بین المللی را دنبال نماید. بعضی از اسکنرها همچنین می‌توانند کارت شناسایی، مجوز اقامت، مجوز رانندگی و سایر اسناد مرتبط با شناسه یا سفر را اسکن کنند.

این قابلیت به وسیله خواندن داده MRZ، شناسه ها و در برخی موارد کارت های مغناطیسی سه بعدی انجام می‌شود.

موارد استفاده و ویژگی ها

جدیدترین سیستم های پاسپورت خوان دارای دکمه اسکن و محل اتصال USB هستند. این دو به منظور عملیات سریع، قابل اعتماد و بی عیب و نقص تعبیه شده اند و برای اسکن با سرعت بالا در طیف وسیعی از کاربری ها از جمله ورود به هتل های بین المللی استفاده می‌شوند..

اسکنر گذرنامه می‌تواند در عرض یک ثانیه با کیفیت عالی اسکن کند.  یک اسکنر خوب اسناد را با تراکم ۳۰۰ پیکسل در اینچ یا بالاتر ذخیره می‌کند.

این ویژگی باعث اطمینان از دقت و انتقال سریع داده ها در مکان هایی با ترافیک انسانی زیاد مانند فرودگاه ها، پذیرش هتل ها و گیت های امنیتی می‌شود.

این نرم افزار دارای تکنولوژی تصویر سازی و پردازش تصویر پیشرفته است. با استفاده از پاسپورت خوان های مدرن می‌توانید بسیار سریع باشید.

اسکنر پاسپورت

این تکنولوژی کمک می‌کند تا زمان های انتظار در کانتر پذیرش کاهش یابد. اسکنر گذرنامه می‌تواند اسناد سیاه و سفید را در کمتر از 1 ثانیه و اسناد رنگی در کمتر از 2 ثانیه دیجیتالی کند.

دکمه اسکن اجازه می‌دهد تا ذخیره تصویر گذرنامه را تنها با فشار یک دکمه انجام دهید. رابط USB را می‌توان برای اتصال منبع تغذیه استفاده کرد.

مزایای کلیدی اسکنر پاسپورت در پذیرش هتل ها

ویژگی های اصلی و مزایای اسکنر گذرنامه پیشرفته به صورت زیر است:

 • یک اسکنر می‌تواند گذرنامه مشتری را در هنگام ورود به هتل برای بررسی اطلاعات شخصی و عکس بخواند.
 • داده ها سپس به یک رابط گرافیکی برای بررسی تمام نوشته ها فرستاده شده و به پروفایل مهمان اضافه می‌گردند.
 • اسکنر پاسپورت قادر است تمام اطلاعات مورد نیاز را فقط در عرض یک ثانیه ذخیره کند.
 • این مزیت باعث کاهش زمان ثبت نام و بالا رفتن سرعت پذیرش مهمان ها می‌گردد.
 • یک اسکنر گذرنامه به کارکنان هتل کمک می‌کند تا احتمال خطاهای انسانی کاهش یابد. آخرین مدل ها دارای دقتOCR و سایر تکنولوژی های پیشرفته برای اطمینان از اسکن دقیق مشخصات مشتری می‌باشند.
 • یکی دیگر از مزایای استفاده از این اسکنرها در هتل این است که به ایجاد یک محیط بدون کاغذ کمک می‌کنند. این به معنای صرفه جویی بیشتر در استفاده از کاعذ است وقتی که از تصاویر اسکن شده به جای اسناد کاغذی بهره می‌گیریم.
 • آخرین دستگاه های پاسپورت خوان بسیار امن هستند. تمام اطلاعات در پایگاه داده های رمزگذاری شده ذخیره می‌شود. مدیران هتل می‌توانند قوانین انطباق و محدودیت ایجاد کنند تا میزان دسترسی و مشاهده اطلاعات را برای کارکنان خود مشخص نمایند.

ویژگی های دیگر

برخی از ویژگی های اضافی اسکنر پاسپورت عبارتند از:

 • پشتیبانی از USB0 برای منبع تغذیه و خروجی
 • ذخیره تصاویر RGB، بارکد و داده های نوار مغناطیسی.
 • بعضی از اسکنرها قابل حمل هستند و یک باتری قابل شارژ داخل آنها تعبیه شده است
 • برخی از اسکنرها می‌توانند تصاویر رنگی را با کیفیت ۶۰۰ پیکسل در اینچ ذخیره کنند.

پاسپورت خوان

 • اسکنر با کیفیت بالا می‌تواند به طور همزمان هر دو طرف یک سند را اسکن کند.
 • بعضی از سیستم ها همچنین قادرند فورا اسناد شناسایی را از سراسر جهان تأیید نمایند.
 • آخرین اسکنرها دارای طراحی فشرده و مدرن هستند. آنها می‌توانند طول ۲۴ ساعت شبانه روز و در هفت روز هفته مورد استفاده قرار گیرند و سطح بالایی از قابلیت اطمینان را ارائه دهند.
 • برخی از پاسپورت خوان ها دارای قابلیت خواندن و تصویربرداری چند منظوره بسیار کارآمد می‌باشند.
 • اسکنر گذرنامه ایده آل برای سرعت بخشیدن به فرایند اسکن و ذخیره اسناد طراحی شده است.

این خصوصیات باعث صرفه جویی در وقت کارمندان و مهمانان هتل می شود. این دستگاه همچنین به اقدانات امنیتی کمک می کند تا شما اطمینان حاصل کنید که اطلاعات دقیقی در مورد مهمانان خود دارید.

سیستم اسکن گذرنامه می‌تواند فرآیند جذب مشتری را بهبود بخشد

شما ممکن است بهترین خدمات ممکن را ارائه دهید اما اگر نتوانید مشتری کافی برای کسب درآمد جذب کنید، با مشکل روبرو خواهید شد.

اسکن گذرنامه یک راه حل جدید است که به شما چندین امتیاز متنوع می‌دهد تا از آنها استفاده نمایید. از همه مهمتر، کاهش اتلاف وقت که ممکن است باعث ایجاد اثرات منفی خستگی در تصمیم گیری شود.

همچنین در بعضی موارد این سیستم امکان آپلود گذرنامه را از هر مکان فراهم می‌کند که باعث سهولت در پذیرش مهمانان شده و نرخ ورودی هتل را افزایش می‌دهد.

به عنوان صاحب یک هتل، مهم است که بتوانید از این داده های استخراج شده در هنگام حل مسائل مشتری استفاده کنید.

شما همچنین می‌توانید با بهره گیری از این اطلاعات بفهمید، چه نوعی از مشتریان از خدمات هتل شما استفاده می کنند.

جمع آوری این اطلاعات به وسیله این اسکنرها یکی از سریع ترین راه ها برای ساختن پایگاه داده مشتریان شماست که می‌توانید از این اطلاعات برای بهبود خدمات خود در هر زمانی استفاده نمایید.

در صورت نیاز به خرید تجهیزات هتل می توانید به فروشگاه اینترنتی افق فرا ویژن مراجعه نمایید .