کنترل تردد

کنترل تردد اتاق سرور

توسط 28 فوریه 2018 آگوست 14th, 2021 بدون نظر
اتاق سرور

کنترل تردد اتاق سرور یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که مدیران شرکت های مختلف که دارای دیتا سنتر می باشند، باید انجام دهند. دو گروه در اتاق های سرور امکان ورود دارند، اول کارکنان و دوم گروه مهمان هایی که به این اتاق در صورت نیاز وارد می شوند. با توجه به همین موضوع این مسئله بسیار مهم می باشد که برای گروه های مختلف سطوح دسترسی متفاوتی نیز ایجاد شود.

کنترل تردد اتاق سرور

امنیت همراه با کنترل تردد اتاق سرور

اتاق های دیتا سنتر یا سرور روم ها یکی از حساس ترین بخش های هر ارگان و یا سازمان می باشد که برای امنیت تردد آن باید تمهیدات مختلفی را اندیشید. معمولا مدیران بخش امنیت از پیشرفته ترین محصولات برای حفاظت از امنیت این دیتا سنتر ها استفاده می کنند. برای کنترل کردن تردد افراد مختلف به این مکان ها بهتر است از سیستم های کنترل تردد از جمله سیستم کنترل تردد اثر انگشتی، یا سیستم تشخیص چهره مناسب استفاده کرد.

نرم افزار کنترل تردد اتاق سنتر شرکت افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن که تمامی تلاش خود را در راه بهبود شرایط شرکت ها و سازمان های کشور عزیزمان ایران به کار گرفته است، با ارائه نرم افزار های مدیریت تردد به شرکت ها این امکان را داده است که از اتاق های مختلف خود که نیاز به حفظ امنیت خود دارند، مراقبت کنند. مطمعنا موضوع کنترل تردد افراد به مکان های مورد نیاز به افزایش بازده سازمان نیز کمک خواهد کرد. شرکت افق نیز با ارائه سیستم های مختلفی از جمله قفل های الکترونیکی، صفحه کلید های موجود، کارت خوان ها، گیت های عبور و همچنین تجهیزات بیومتریک، به افزایش کیفیت شرکت شما کمک می کند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد تمامی نرم افزار ها و سیستم های حفظ امنیت و کنترل تردد اتاق سرور شرکت افق می توانید با شماره های موجود در قسمت تماس با ما، ارتباط برقرار نموده و از مشاور رایگان همکاران ما بهره مند شوید.