کار اتوماسیون باشگاهی

اتوماسیون باشگاهی به چه معنی است و چرا باید باشگاه های خود را اتوماسیون و هوشمند کنیم.

با توجه به تحولات به وجود آمده در ارایه خدمات به مشتریان ، جهت تکریم و احترام به حقوق مشتریان ، اتوماسیون باشگاهی بهترین انتخاب برای باشگاه های سنتی است.

اتوماسیون باشگاهی دقیقا چه کاری انجام میدهد ؟

یک اتوماسیون باشگاهی خوب باید به مدیر باشگاه کمک کند تا بر روی تردد ورزشکاران ، شهریه ، بوفه ، کمد های خالی و … مدیریت داشته باشد تا سیستم مدیریت باشگاه از حالت دستی و سلیقه ای خارج شده ، بهره وری افزایش پیدا کرده ، هزینه های جانبی حذف و باشگاه به صورت مدرن و اتوماتیک اداره شود.

در اتوماسیون باشگاهی علاوه بر سخت افزارهای لازم نیاز به یک نرم افزار مدیریت باشگاه ساده است که پیچیدگی های نرم افزاری نداشته باشد و هر کاربر با هر سطح سواد بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

اتوماسیون باشگاهی

یک اتوماسیون باشگاهی کارآمد باید بتواند در زمان ورود ، هر ورزشکار را شناسایی کرده و تشخیص دهد که آیا این ورزشکار شارژ ماهانه خود را پرداخت کرده است یا خیر و چه مدت دیگری میتواند از باشگاه استفاده کند و همچنین این اطلاعات را به اپراتور استفاده کننده از نرم افزار و به مدیر باشگاه و هم به ورزشکار جهت اطلاع رسانی پیامک کند و یا به صورت آنلاین در مانیتوری نمایش دهد.

در قسمت دوم باید نشان دهد که کدام کمد خالی است و کلید یا دستبند کمد خالی را به ورزشکار تحویل دهد و همچین باید ورزشکار در طول زمان استفاده از باشگاه بتواند با دستبند و یا کارت خود از بوفه خرید کند و توسط همان دسبند و کارت ، پرداخت خود را انجام دهد.

اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن ویژگی های بالا را داشته و بسیاری از مدیران باشگاه های ورزشی از این اتوماسیون استفاده میکنند. یکی از جذابیت های اتوماسیون باشگاه ورزشی افق ، استفاده از اپلیکیشن های موبایل است که برای ورزشکاران ، مدیران و مربیان باشگاه ها بسیار کاربردی می باشد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوط به اتوماسیون باشگاهی در کانال تلگرام افق عضو شوید.