افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین

افق سرویس همواره در کنار شما

مرکز خدمات پشیبانی و گارانتی افق فرا ويژن

شرکت افق فرا ویژن در راستای مشتری مداری در طی این چند سال سعی نموده خدمات ویژه و منحصر به فردی به مشتریان خود ارایه دهـد. از این جهت افق فرا ویژن در حوزه پشتیبانی و گارانتی محـصولات اتـومـاسیـون  اداری در ایران پیشرو می باشد.

میتونی مشاوره رایگان داشته باشی

درخواستتون و ثبت کنید با شما خیلی زود تماس میگیریم

خدمات پس از فروش دستگاه حضورغیاب

افق سرویس همراه در کنار شماست

خدا را شاکریم و بر خود میبالیم که مجموعه افق فرا ویژن را جهت خرید دستگاه حضور و غیاب انتخاب نمودین ، از این پس مفتخر به ارائه خدمات به شما هستیم و امیدواریم بتوانیم خدمات ویژه ای در افق سرویس به شما ارائه دهیم . متعهد به ارائه کلیه خدمات پس از فروش عنوان شده در زمان خرید به شما هستیم و تلاش میکنیم این خدمات را با کیفیت بالا و در اسرع وقت به شما مشتری گرامی ارائه دهیم .کلیه خدمات قابل ارائه مربوط به مجموعه خود را میتوانید از طریق پورتال پشتیبانی افق سرویس مشاهده بفرمایید .

خدمات آنلاین پس از فروش

افق سرویس ارائه دهنده انواع خدمات پس از فروش دستگاه های حضور و غیاب و نرم افزار های برند افق فرا ویژن می باشد .تلاش کرده ایم با خدمات آنلاین از راه دور کیفیت خدمات و سرعت پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات احتمالی شما مشتریان گرامی را افزایش دهیم .

پاسخ تلفنی

سیستم تیکت

کلاس آموزشی

احراز هویت

درخواست فاکتور

خدمات پس از فروش شرکت فراویژن

کلاس های آموزش آنلاین

در صورتی که تمایلی برای شرکت در کلاس های آنلاین دارید فرم زیر را تکمیل بفرمایید 

لیست خدمات پس از فروش شرکت فراویژن

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش

کلیه محصولات افق فرا ویژن دارای گارانتی معتبر افق سرویس به مدت 18 ماه می باشد ، گارانتی فوق مربوط به کلیه قطعات الکترونیکی دستگاه حضور و غیاب و کنترل است و همچنین در دستگاه هایی که از سنسور اثر انگشت استفاده میکنند یک گارانتی 48 ماه مخصوص سنسورهای اثر انگشت می باشد.

همانطور که میدانید سنسور اثر انگشت جز قعطات گران قیمت دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد است و به دلیل حمایت از مشتریان گرامی شرکت افق فا ویزن این قطعه دستگاه را 48 ماه گارانتی تعویض کرده است .

18

ماه گارانتی دستگاه

48

ماه گارانتی سنسور

10

ماه خدمات پس از فروش

سوالات متداول در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش

افق سرویس همراه در کنار شماست 

دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد چقدر گارانتی دارد ؟

تمامی محصولات حضور و غیاب و کنترل تردد دارای 18 ماهخ گارانتی قطعات الکترونیکی و 48 ماه گارانتی سنسور اثر است 

به سایت www.ofogh-service.ir مراجعه کرده و گارانتی محصول خریداری شده را فعال کنید 

محصولات افق فرا ویژن 10 سال خدمات پس از فروش دارد

خدمات پس از فروش به هر 3 صورت انجام میشود و در صورت نیاز شما به صورت ریموت به سیستم شما متصل شده و مشکلات احتمالی شما را رفع میکنیم 

آخرین بلاگ های فراویژن

محتوای آموزشی و تخصصی 

5/5 - (1 امتیاز)