افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد

به سازمان افق فراویژن خوش آمدید

تقریبا 15 سال است که در جهت تولید و توسعه سخت افزار و نرم افزار های سیستمهای حضور و غیاب ، کنترل تردد افراد ، کنترل تردد خودرو ، کنترل تردد در همایش ها و کنترل تردد در باشگاه های ورزشی به طور تخصصی فعالیت میکنیم. در طول این مدت طولانی بسیار سعی و خطا کردیم تا بتوانیم بهترین راه کار حل را برای مدیران این مرز و بوم به ارمغان بیاوریم.

همچنان فکر میکنیم در ابتدای راه هستیم و تلاش میکنیم با سرعت تکنولوژی خود را به آن برسانیم و عقب نمانیم تا همیشه برای شما نو ، جذاب و تاره باشیم . سازمان افق فرا ویژن امروز بسیار پویا تر و با تجربه تر برای مدیریت زمان و هزینه در خدمت مدیران موفق و باهوش ایران زمین هست.

شعار ما ” Team Work , Make Dream Work “

دفتر کار افق فرا ویژن

شرکت افق تایم یک محیط دوستانه و صمیمانه است و همه اعضای گروه تلاش میکنند در این محیط بهترین بازدهی و توسعه را برای مشتریان به ارمغان بیاورند، همه اعضا به شعار ” Team Work , Make Dream Work ” باور دارند و مطمین هستند که کار گروهی بهترین نتیجه را به ارمغان می آورد. همه برای یک هدف در تلاش هستیم و سعی میکنیم با اعتماد سازی مشتریان جدید و بازارسازی محصولات نوین همچنان در این صنعت پیشتاز بوده و حرفی برای گفتن به شما مشتریان گرامی داشته باشیم. ما باور داریم که بدون برنامه ریزی و اجرای بند بند برنامه های تهیه شده نمیتوانیم به هدفمان برسیم، پس تلاش میکینم محیطی آرام و دوستانه را در دفترکار افق فرا ویژن ایجاد کنیم تا تک تک برنامه ها را هر چند شاید با تاخیر قابل قبول به اتمام برسانیم. عالی کار کردن یکی از اهداف ماست که در کتاب عالی کار کنید به این موضوع مفصل اشاره شده است. ارائه دستگاه حضور و غیاب تخصص ماست.

تصاویر دفتر کار افق فراویژن

سخن مدیرعامل

حمیدرضا ماشاالهی

مدیر عامل شرکت افق فرا ویژن

امروز عوامل اصلی موفقیت شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی داشتن تعهد تخصص خلاقیت و احترام به خواسته های مشتری می باشد و شرکت های موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری نوین آمیخته و یک اثر ماندگار خلق کنند شرکت افق فرا ویژن می بایست در فضایی که احترام و بردباری سرلوحه آن باشد فعالیت کند و هدف مشخص همکاران ارتقای دانش فنی رضایت‌مشتری ارتقای شغلی و در کنار رسیدن به شرایط ایده‌آل مالی باشد زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به تمامی رویاهایمان در صورتی که اراده کنیم میسر است بهتر است همین امروز در آرامش کامل آرزوهایمان را بنویسیم و جهت رسیدن به آنها برنامه‌ریزی کنیم و زیرا تمام اتفاقات خوب در آرامش کامل صورت می گیرد پس آرام آرام آرام خداوند مهربان را سپاس گذارم که توفیق خدمتگزاری با بهره گیری از سرمایه پر برکت جوانی را به اینجانب مرحمت فرمود.

اعضای شرکت

اسفندیار دهشیبی

رئیس هیئت مدیره

فرهاد حسنی

رئیس هیئت مدیره

محمود محمودی

رئیس هیئت مدیره

احلام صفایی

رئیس هیئت مدیره

شبنم شفیعی

رئیس هیئت مدیره

شیدا بنی اسدی

رئیس هیئت مدیره

مبینا صادقی

رئیس هیئت مدیره

کامیار زحمتکش

رئیس هیئت مدیره

و ۱۰+ نفر از همکاران عزیز دیگر

اهداف سازمان

سازمان افق تایم بدون وابستگی به هیچ ارگان دولتی کاملا خصوصی اداره میشود ، افق فرا ویژن برگرفته از نام فارسی و انگلیسی بوده و معنی آن که در اهداف سازمان نیز مشاهده میشود رسیدن به اهداف بالایی هست که در میژن و ویژن سازمان ترسیم شده است ، رسیدن به مهم نیاز به همراهی و همفکردی تیمی قوی ، جوان و مستعد دارد که ما نیز در همین راستا در حال تلاش هستیم .

ماموریت افق

کمک به کسب و کارها

ثبت تردد و مدیریت حقوقی پرسنل

ثبت تردد و مدیریت حقوقی پرسنل

ارائه خدمات مستر با بالاترین کیفیت

ارائه خدمات مستر با بالاترین کیفیت

چشم انداز افق

برند اول در ارائه بهترین و قابل اعتماد ترین خدمات در زمینه حضور و غیاب

توسعه برند در سطح کشوری به عنوان اولین برند حضور و غیاب در کشور

استفاده از فرصت های موجود در کشور برای اشتغال زایی در سطح کشور

تولید ملی و صادرات برند افق در سطح بین المللی

ارزش های افق

صداقت و اخلاق حرفه ای

احترام به کارکنان و مشتریان

نوآوری و تولید (و نه تقلید)

لذت واقعی از کار و تجربه های جدید

لذت واقعی از کار و تجربه های جدید

درصد توانایی و تخصص

اتوماسیون حضور و غیاب و نرم افزارهای وابسته به آن
0%
ارائه انواع راه کارهای مدیریت کنترل تردد و نرم افزار های مرتبط
0%
انواع سیستم های کنترل تردد خودرو (پلاک خوان ، برد بلند)
0%
دستگیره های دیجیتال و هوشمند چهره و اثر انگشت
0%
مدیریت تردد باشگاه های ورزشی
0%
نظارت تصویری
0%

اطلاعات هویتی

نام حقوقی : شرکت افق فرا ویژن

شماره ثبت : ۳۵۰۰۳۱

تاریخ ثبت : ۸۸/۳/۱۰

کد پستی : ۱۴۶۱۹۳۳۱۹۵

شناسه ملی : ۱۰۱۰۳۹۷۰۵۹۹

کداقتصادی : ۴۱۱۳۷۵۹۷۴۸۹۳

گواهینامه‌ها