Skip to main content

دستگاه حضور و غیاب – خرید دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب یکی از اصلی‌ترین سیستم‌های اتوماسیون اداری است. گونه‌های مختلفی از دستگاه های حضور و غیاب وجود دارد، از اثر انگشتی، تشخیص چهره، چشمی و لمسی گرفته تا بقیه مدل‌ها. دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن جزو بهترین‌های بازار است. حال چه نوع دستگاه حضور و غیاب برای کسب و کار من مناسب است؟ اگر شما هم مالک یک مجموعه یا سازمان یا حتی یک استارت آپ باشید احتمالا کنترل تردد پرسنل و کارمندانتان یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نیازها خواهد بود. با استفاده از سیستم ورود و خروج به راحتی می‌توانید کنترل مناسبی روی رفت و آمد کارمندان خود داشته باشید. دستگاه رفت و آمد به شما این کمک را می‌کند تا در انتهای ماه یا هر زمانی که لازم باشد اطلاعات لازم در رابطه با حضور غیاب کارمندان خود را تنها با یک کلیک به دست آورید. شرکت افق فراویژن ارائه دهنده انواع دستگاه ساعت زنی تمام تلاش خود را کرده است که بهترین دستگاه ورود و خروج مناسب کدام دستگاه است. فروش دستگاه حضور و غیاب با بالاترین کیفیت از شرکت افق فراویژن، دستگاه های حضور و غیاب پرفروش را از افق فراویژن بخواهید.  

تماس بگیرید؛ مشاوره رایگان خرید دستگاه حضور و غیاب  ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰  /  ۴۵۸۹۲-۰۲۱

حضور غیاب حرفه ای تشخیص چهره با هوش مصنوعی

دستگاه حضور غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی


 

حضور غیاب حرفه ای تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-08

حضور غیاب حرفه ای تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-08

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-07

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-07

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-06

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-06

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-05

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-05

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-03

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-03

ددستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-02

ددستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-02

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-01

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی AI-01

تشخیص چهره هوش مصنوعی کنترل دما بدن

تشخیص چهره هوش مصنوعی کنترل دما بدن


دستگاه حضور و غیاب هوش مصنوعی + کنترل دمای بدن مدل OFV-AI07FT

دستگاه حضور و غیاب هوش مصنوعی + کنترل دمای بدن مدل OFV-AI07FT

دستگاه حضور و غیاب هوش مصنوعی + کنترل دمای بدن مدل OFV-AI08T

دستگاه حضور و غیاب هوش مصنوعی + کنترل دمای بدن مدل OFV-AI08T

تشخیص چهره استاتیک


دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-850

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-850

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-630

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-630

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-650

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-650

دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره مدل OFV-620

دستگاه حضوروغیاب تشخیص چهره مدل OFV-620

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-640

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-640

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-611

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره مدل OFV-611

حضور و غیاب اثر انگشت + کارت


دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-X50

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-X50

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-100

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-100

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-300

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-300

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-330

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-330

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-310

دستگاه حضورغیاب اثر انگشت و کارت مدل OFV-310

دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

دستگاه ورود و خروج افق فرا ویژن با 4 سال گارانتی، راهنمای جامع انتخاب دستگاه ساعت زنی متناسب با کسب و کار شما طراحی و تولید می‌کند. 

ضروری است قبل از انتخاب و خرید دستگاه حضور و غیاب، اطلاعاتی در این خصوص کسب کنید تا بتوانید باتوجه به نیاز و بودجه خود بهترین انتخاب را داشته باشید. 

10

خدمات پس از فروش

48

گارانتی تعویض سنسور اثر انگشت

18

گارانتی تعویض دستگاه

دستگاه حضور و غیاب داینامیک چیست؟

سیستم حضور و غیاب داینامیک جدیدترین تکنولوژی در دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره است که پرسنل در هر شرایط ترددشان ثبت می‌شود. در صورتی که پرسنل تفاوت ظاهری درصورت داشته باشند مانند اصلاح صورت برای آقایان یا آرایش برای خانم‌ها یا حتی پرنسل با عینک طبی و حتی دوقلو در یک شرکت، دستگاه حضور و غیاب داینامیک افق فرا ویژن شخص را شناسایی می‌کند و تردد ثبت می شود، افق فراویژن حضور و غیاب امنی را برای شما به ارمغان می‌آورد. مشاهده تصویر حضور و غیاب به شما کمک می‌کند تا خرید بهتری داشته باشید.

خرید دستگاه حضور و غیاب

امروزه مدیریت زمان یکی از نکات حائز اهمیت در هر امری است. خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب از ابزاری است که مدیران مجموعه های مختلف را در این مسیر یاری میکند. خرید سیستم حضور غیاب دارای مزیت ها ی بسیاری است که می‌توان صرفه جویی در وقت و هزینه را از مهم‌ترین آن‌ها دانست.

با خرید دستگاههای حضور و غیاب افق فرا ویژن راندمان کاری خود را افزایش داده و با کنترل تردد دقیق پرسنل خود و صرفه جویی در هزینه‌ها، مدیریتی هوشمند را برای مجموعه خود به ارمغان بیاورید.

شرکت افق فرا ویژن تنها ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب با 4 سال گارانتی در ایران است. با امید به خداوند منان و تلاش پرسنل کوشا و فعال شرکت بعد از 10 سال تجربه در زمینه دستگاه حضورغیاب امروز موفق به ارائه 4 سال گارانتی دستگاه حضور و غیاب در ایران شده‌ایم.

امکانات دستگاه حضور غیاب

هر دستگاه ورود خروج دارای امکانات و ویژگی‌های خاص مختص به خود است که دارا بودن این امکانات می‌تواند هزینه این دستگاه را به میزان قابل توجه‌ای افزایش یا کاهش دهد. به عنوان مثال علت گران بودن یک دستگاه ورود و خروج پرسنل را باید در امکانات دستگاه حضور و غیاب جستجو کرد.

امکانات بسیار مختلفی در دستگاه حضور و غیاب تولیدی شرکت افق فرا ویژن نهفته است که با مقایسه و ارزیابی با کیفیت ترین دستگاه های حضور و غیاب در سراسر جهان تهیه شده است.

از آن جا که تیم مجرب ما شناخت کافی از شرایط موجود در همه ی شرکت ها و سازمان ها دارند سعی کرده اند در طراحی آن نکات ویژه ای را در نظر بگیرند که بتواند کارایی بالایی داشته باشد و همه ی امکانات لازم برای مدیریت را فراهم کند.

از مهمترین امکانات و ویژگی های دستگاه حضور و غیاب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت ترد به طور کامل
  • برقراری امنیت
  • تنوع بالا در محصولات

دستگاه حضور و غیاب هوشمند ارزان

دستگاه حضور و غیاب ارزان به احتمال زیاد یا دارای کیفیت نامطلوب است یا دارای امکانات و کارایی نامناسب است. برای یک شرکت و یک سازمان قرار است یک بار هزینه کنید به همین دلیل سعی داشته باشید محصول با کیفیت بخرید که در سال های بعد گرفتار مشکلات خرابی آن نگردید. از طرف دیگر با دستگاه ورود و خروج پرسنل ارزان احتمال به وجود آمدن نقض در ثبت تردد را افزایش می دهید و اگر قرار است با بهره مندی از این نرم افزار حقوق و دستمزد پرسنل پرداخت گردد در این صورت نقض به وجود آمده بدون تردید مشکلات بسیار زیادی را همراه خواهد داشت و ممکن است بی دقتی در این مورد سبب به وجود آمدن مشکلات بسیار و اعتراضات کارکنان شود. قرار است با بهره مندی از این نرم افزار و دستگاه حضور وغیاب بتوانید مدیریت سازمان و شرکت خود را ارتقا دهید نه اینکه قرار است به دلیل به وجود آمدن نقص و ایرادات فنی به مشکلات موجود دامن زده شود به همین دلیل به طور جدی از خرید محصول ارزان که قیمت آن بیش از حد استاندارد است جدا صرف نظر کنید.

از کجا دستگاه حضور و غیاب بخرم بهتر است؟

بیشتر سایت‌های فروش دستگاه های حضور و غیاب سعی می‌کنند به شما القا کنند که در خرید دستگاه کنترل تردد پرسنل بیشتر به سخت افزار توجه کنید، و شما را به سمتی میبرند که بیتر در این مورد تحقیق کنید. و شما نیز نا خواسته بیشتر به ظاهر دستگاه، پورت های ارتباطی، رنگ دستگاه، نوع سنسور و … توجه می‌کنید، اما میخواهیم یک نکته بر اساس تجربه خود به شما بگوییم.

همه دستگاه‌های حضور و غیاب فقط کارشان ثبت ورود و خروج هست و تقریبا 90 درصد دستگاه‌های حضور و غیاب شبیه به هم هستند.

پس لطفا اینقدر حساسیت در خرید سخت افزار ورود و خروج نداشته باشید، چیزی که بسیار اهمیت دارد و شما باید از مشاوران بخواهید که به شما توضیح دهند و خودتان نیز در این مورد تحقیق کنید، نرم افزار حضور و غیاب  است.

چرا خرید دستگاه حضور و غیاب

خرید دستگاه حضور و غیاب امروزه توانسته است به مدیران و مسئولان کمک کند که بتوانند به طور کامل کنترل  شرکت و یا مجموعه خود را در دست داشته باشند.

بهره مندی از این دستگاه ها برای همه ی سازمان ها و کمپانی ها امری ضروری گردیده به ویژه زمانی که تعداد اعضای یک تیم در یک شرکت بیشتر از حد نصاب باشد دیگر کنترل همه ی اعضا و پرسنل بدون استفاده از سیستم حضور و غیاب غیر ممکن است.

در بیشتر اوقات نیز نمی توان به همه ی اعضا اعتماد کرد به ویژه زمانی که یک نیروی تازه به اعضای یک شرکت اضافه می شود تردیدی نیست که زمان بسیاری می طلبد تا اعتماد کافی ایجاد شود.

از طرف دیگر وجود هرگونه شک و شبهه در این مواقع به طور جدی می‌تواند انگیزه‌ی کارکنان و کارمندان را برای موفقیت در وظایف خود تحت کنترل داشته باشد.

زمانی که اعضای یک گروه به دلیل عدم وجود دستگاه ساعت زنی از مدت زمان حضور و فعالیت خود و دیگر اعضا مطمئن نیستند اختلاف های بسیاری سر حقوق دستمزدی خواهد بود.

پس با این توصیف مشخص می شود که خرید دستگاه ثبت ورود خروج خوب واجب برای هر شرکت  است.

استفاده و بهره مندی از دستگاه کارت زن نه تنها ما را کمک می‌کند که بتوانیم ارزیابی عادلانه و مشخصی از تردد پرسنل و پرداخت حقوق و دستمزد آن ها داشته باشیم بلکه به آسانی می توانیم با استفاده از آن حضور افراد مختلف را در بخش های مختلف کنترل کنیم .

در بسیاری از مواقع به ویژه در برخی از سازمان ها ضروری است فقط عده ای معدودی در بخش های ویژه ای حضور داشته باشند. حال با استفاده از سیستم حضور غیاب می توان به آسانی تردد افراد را تحت کنترل قرار داد.

برای خرید دستگاه حضور و غیاب باید به چه نکاتی توجه کنیم؟ آیا استفاده از دستگاه حضور و غیاب برای کسب و کار شما ضرورتی دارد؟

مدیران شرکت‌ها برای کنترل تردد پرسنل سازمان به دستگاه حضور و غیاب نیاز دارند؛ زیرا به کمک این دستگاه می‌توانند به راحتی بر عملکرد آن‌ها نظارت داشته باشند.

تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ نیاز به نیروی کاری ماهر و منظم دارند به همین دلیل باید راهی برای نظارت و کنترل تردد کارکنانشان پیدا کنند.

یکی از روش‌هایی که در سال‌های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است، استفاده از دستگاه حضور و غیاب است. این دستگاه برای اولین بار در سال 1888 میلادی توسط فردی در شهر نیویورک ابداع شد که البته روش کار دستگاه اولیه با دستگاه‌های مجهز امروزی تفاوت‌های بسیاری داشت.

این دستگاه به کمک چرخ‌دنده‌هایی که به یک ساعت متصل بود، زمان ورود و خروج افراد را بر روی یک نوار کاغذی ثبت می‌کرد.

خرید دستگاه حضور غیاب

چرا دستگاه حضوروغیاب افق فرا ویژن

افق فرا ویژن با داشتن بیشترین گارانتی در ایران و همچنین خدمات پس از فروش پشتیبانی که همیشه جزء سیاست های کاری شرکت محسوب شده است.

میتواند مدعی در این زمینه باشد که بهترین محصول با کیفیت با مقطوع ترین قیمت را عرضه می‌کند.

4 سال گارانتی سنسور اثرانگشت، 18 ماه گارانتی سخت  افزاری، 15 سال سابقه تخصصی، نرم افزار های تحت وب و غیره وجه تمایز ما نسبت به سایرین است و هدف ما ارائه بهترین محصول با قیمت مقطوع با توجه به شرایط بازار می باشد.

مزیت دستگاه حضور و غیاب

بهترین دستگاه کنترل حضور و غیاب ایران

با معرفی بهترین نرم افزار دستگاه حضور و غیاب ایران در این بخش سعی داریم مدیریت یک سازمان و یا یک موسسه را برای شما آسان کنیم.

دستگاه حضور و غیاب امروزه یکی از ضرورت های اصلی برای هر شرکت و هر سازمان است، بدون بهره مندی از اینگونه نرم افزارها با حجم زیادی از پرسنل امکان بهره برداری بیشتر و مدیریت کاملتر ممکن نخواهد بود.

زمان بسیار باارزش است و در بیشتر شرکت ها بر اساس زمانی که پرسنل مشغول به کار هستند دستمزد مربوطه حساب می شود.

حال اگر به دلایلی به مدت زمانی که کارکنان یک موسسه فعالیت مربوطه را دارند دسترسی کامل نداشته باشیم بدون تردید اغتشاش های بسیاری به وجود خواهد آمد.

با دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن به این گونه نگرانی ها پایان دهید. دستگاه ثبت ورود خروج افق فراویژن جزو بهترین سیستم حضور و غیاب ایران است که ویژگی‌ها و کارایی های بسیار عالی دارد.

این دستگاه توانسته است به همه نیازهای مدیران برای مدیریت هر چه بهتر یک شرکت پاسخگو باشد. در ادامه سعی کرده‌ایم به طور کلی به برخی از ویژگی های اصلی آن اشاره کنیم تا شناخت شما را نسبت به این دستگاه ارتقا دهیم.

دستگاه حضور و غیاب ارزان با ثبت کامل تردد افراد یک موسسه سبب می شود که ارزیابی های نهایی به آسانی صورت گیرد و البته با ثبت دقیق اطلاعات با استفاده از نرم افزارهای حضور و غیاب اطمینان کاملی را نیز ایجاد می‌کند.

بهترین دستگاه حضورغیاب ایران

خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب ایران

برای خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب ایران همین اکنون با شماره های موجود بر صفحه ی اصلی وب سایت افق فراویژن با همکاران ما در ارتباط باشید. اطلاعات کامل نیز توسط همکاران ما برای شما ارائه خواهد شد.

اعتبار ما رضایت شما عزیزان است به همین دلیل سعی کرده ایم با ارائه ی بهترین کیفیت به همراه مناسب ترین قیمت شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کنیم.

ضرورت وجود دستگاه حضور و غیاب برای یک موسسه و یا یک سازمان امر بدیهی است ولی آیا هر دستگاه قابلیت و کارایی مناسبی خواهد داشت؟

قیمت دستگاه حضور و غیاب

قیمت دستگاه حضوروغیاب (Attendance device prices) فاکتوری است که در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب بسیار به آن توجه می‌شود و باتوجه‌به تجهیزات و نوع آن شرایط مختلف قیمت‌های متفاوتی دارد.معمولا قیمت دستگاه حضور و غیاب با توجه به اینکه از چه روشی برای شناسایی استفاده می‌کند، خدمات پس از فروش آن شامل چه چیزهایی می‌شود وجود سیستم کنترل ورود و خروج کارکنان جهش باورنکردنی در عملکرد تیمی یک سازمان و در نهایت درآمد آن خواهد داشت. با استفاده از دستگاه کارت‌زن حضور و غیاب از هر نوعی که باشد شما تسلط خوبی بر روی رفت‌وآمدها و مرخصی پرسنل خود خواهید داشت. حال که درباره اهمیت دستگاه‌هاي كنترل تردد و نكات خريد دستگاه حضوروغیاب صحبت كرديم، شايد بهتر باشد كه درباره عوامل تأثیرگذار بر قيمت اين‌گونه دستگاه‌ها نيز بدانيم. با دانستن فاكتورهاي تأثیرگذار بر قيمت تمام شده دستگاه‌هاي حضوروغیاب، مي‌توانيد بهترين و مناسب‌ترين دستگاه كنترل تردد کارکنان را باتوجه‌به نياز و بودجه‌اي كه در اختيار داريد خريداري كنيد. هر چه عوامل مؤثر در تعیین تعرفه تمام شده را بهتر بشناسید خریدی مطمئن و بدون ضرری را تجربه خواهید کرد. تعرفه دستگاه حضور و غیاب به پارامترهای گوناگونی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به شرکت تولید کننده دستگاه حضور و غیاب و همچنین دومین موردی که می‌تواند روی نرخ دستگاه حضور و غیاب تاثیر مستقیم بگذارد، کیفیت دستگاه حضور و غیاب است.

دستگاه ورود و خروج شرکت افق فراویژن

دستگاه ورود و خروج شرکت افق فراویژن یکی از بهترین و عالی‌ترین سیستم‌های ورود و خروج کارمندان است. این دستگاه با گارانتی مادام العمر و همچنین کیفیت استاندارد در حال حاضر جزو بهترین و عالی‌ترین سیستم‌‌های ورود و خروج کاربران است.

دستگاه ورود و خروج کارمندان
4.5/5 - (68 امتیاز)
دستگاه حضور و غیاب - خرید دستگاه حضور غیاب - افق فراویژن

دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای با امکانات حرفه‌ای. بهترین دستگاه حضور غیاب را خریداری کنید. خرید سیستم حضور و غیاب افق فراویژن

Product Brand: افق فراویژن

Product Currency: تومان

Product Price: 1.000.000

Product In-Stock: InStock

امتیازدهی ویرایشگر:
5