دستگاه حضور و غیاب مدرسه

افق فراویژن » دستگاه حضور و غیاب » دستگاه حضور و غیاب مدرسه

دستگاه حضور و غیاب ویژه مدارس باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ بهترین دستگاه حضور و غیاب مدرسه کدام دستگاه است؟ دانش آموزان را به چه صورتی حضور و غیاب کنیم؟ خرید دستگاه حضور و غیاب ویژه مدارس از برند افق فراویژن چه کارکردی دارد؟ اگر فکر می کنید که دستگاه حضور و غیاب یک کالای عمومی هست و برای هر صنف و یا هر نوع کاری میتوان از آن استفاده کرد، باید این را نیز در نظر داشته باشید هر دستگاهی نمی تواند نیاز هر مجموعه ای را برطرف کند.

از این رو با توجه به نیاز مشاغل مختلف ، دستگاه های حضور و غیاب و کنترل تردد متفاوت خواهد بود. چون ممکن است دستگاهی برای یک مجموعه پاسخگو بوده اما در سازمان یا شرکتی دیگر پاسخگوی نیازها نباشد.

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که قبل از خرید، با کارشناسان خودتان در افق فرا ویژن مشورت کرده تا با توجه به نیاز سنجی و امکان سنجی مجموعه تان اقدام نمایید. در ادامه راهکارها و مطالبی مرتبط با حضور و غیاب مدرسه بیان می کنیم. توجه داشته باشید که نرم افزار حضور و غیاب ویژه مدارس باید از امکانات مختلفی پشتیبانی کند تا بتوان به خوبی مدیریت حضور و غیاب مدارس به بهترین شکل انجام شود.

راهکارهای دستگاه حضورغیاب مدرسه، دانشگاه و موسسه آموزشی

مثلا در یک مدرسه ورود و خروج دانش آموزان برای مدیران مدرسه و همچنین اولیای دانش آموزان مهم است و همچنین تردد معلمان و حضور به موقع در سر کلاس بسیار حایز اهمیت می باشد.

یکی از عواملی که در مورد سنجش قرار دادن شرایط دانش آموزان در مدرسه و پیشرفت آنها تاثیر دارد حضور به موقع دانش آموزان ، معلمان یا اساتید سر ساعت در کلاس است و این مساله نمایانگر اهمیت این موضوع است. سیستم‌ کنترل تردد ویژه مدارس وجود دارد که می‌تواند کارکرد مناسبی برای آموزشگاه‌ها و مدارس دولتی و غیر دولتی داشته باشد.

حضور و غیاب مدرسه

  • تفکیک پذیری بین دانش آموزان و پرسنل مدارس در زمان ورود و یا خروج
  • اطلاع رسانی بر خط برای مدیران مدرسه از زمان حضور معلمان و اساتید
  • اطلاع رسانی پیامکی ورود دانش آموزان برای اولیا و مربیان
  • کنترل تردد ورود به آزمایشگاه ها برای کلاسها بر اساس برنامه هفتگی
  • گزارشات آماری متفاوت از اینکه کدام معلم و استاد در ماه گذشته سر ساعت در کلاس آماده بوده
  • گزارش کامل تردد ورود و خروج دانش آموزان در بستر وب برای اولیا
  • امکان حضور و غیاب دانش آموزان به صورت هر کلاس و هر درس بر اساس سیستم های کنترل تردد
  • امکان محاسه کارکرد اساتید بر اساس ساعت آموزش در هر کلاس

 کدام دستگاه حضور و غیاب برای مدارس ، دانشگاه ها و موسسه های آموزشی مناسب است؟

برای امور آموزشی متناسب با تعداد نفراتی که میخواهند از ساعت حضور و غیاب استفاده کنند، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی و همچنین تشخیص چهره مناسب می باشد.

در این پست با راهکارهای دستگاه حضور و غیاب مدرسه آشنا شدید، در صورتی نیاز به مشاوره داشتید با افتخار پاسخگوی شما خواهیم بود.

برای اطلاع از قیمت نرم افزار حضور و غیاب ویژه مدارس کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان

بسیاری از مدارس کشور در حال هوشمند سازی هستند و یکی از ارگانهای مهم هوشمند سازی حضور و غیاب دانش آموزان در مدارس می باشد . در مدارس ابتدایی و دبیرستان دستگاه حضور و غیاب بسیار مورد استفاده قرار میگیرد .

در مدارس ابتدایی بیشتر از اتوماسیون حضور و غیاب اثر انگشت استفاده میشود ، نرم افزار حضور و غیاب مدارس با نرم افزار مدیریت ورود و خروج پرسنل متفاوت هست و شرکت افق فرا ویژن گزارشات ویزه ای به صورت اختصاصی برای والدین تهیه و تولید کرده است.

چطور ورود و خروج فرزندمان را در مدارس کنترل کنیم ؟

دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار های مربوط به ورود و خروج دانش آموزان این امکان را میدهد که به غیر از اینکه مدیران و معلمان حضور و غیاب را به صورت هوشمند و در قالب اتوماسیون چک کنند.

والدین نیز زمان ورود و خروج فرند خود را بتوانند به دریافت پیامک چک کنند.

اتوماسیون حضور و غیاب دانش آموزان به همین منظور تهیه و تولید شده است که شما بتوانید از راه دور زمان ورد و خروج فرند و دانش آموزان را کنتزل کزده و مدیران نیز حضور و غیبت دانش آموزان را چک کنند.

آیا با دستگاه حضور و غیاب میتوانیم دانش آموزان و پرسنل را چک کنیم ؟

در صورت تصمیم به خرید اتوماسیون حضور و غیاب مدارس برای دانش آموزان شما میتوانید با یک دستگاه هم ورود و خروج دانش آموزان را کنترل کنید و هم ورود و خروج پرسنل مدرسه را کنترل کرده و در انهای روز یا ماه گزارشات کامل دریافت کنید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب ویژه مدارس کدام دستگاه است؟

شرکت افق فراویژن با ارائه بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب ویژه مدارس توانسته است حجم زیادی از بازار را به خود ارائه دهد.

ویژگی یک دستگاه حضور و غیاب دانش آموزان حرفه‌ای چیست؟

دارا بودن امکان حضور و غیاب در تعداد بالا، کیفیت بالا، قیمت مناسب، قابلیت اعتبار سنجی به صورت‌های گوناگون

2.7/5 - (3 امتیاز)