سیستم کنترل تردد چیست و
در چه مکان هایی باید استفاده شود ؟

سیستم کنترل تردد افق فرا ویژن یک مجموعه جامع اتوماسیون حفاظتی و کنترلی می باشد که از مدل های مختلف با امکانات ویژه تشکیل شده است که شامل دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره ، دستگاه کنترل تردد اثر انگشت و دستگاه کنترل تردد کارتی … می باشد.

حال چرا باید دستگاه کنترل تردد بخریم ؟ سیستم کنترل تردد به شما کمک میکند تا ترددهای ورودی و در صورت نیاز خروج پرسنل در محل کار و یا هر جای با اهمیت دیگر را چک کنید.

ما به شما پیشنهاد میکنیم قبل از خرید دستگاه کنترل تردد با کارشناسان ما مشورت کنید تا بهترین راه حل را در این زمینه در اختیار شما قرار دهند. سیستم کنترل تردد با سیستم حضور و غیاب کاملا فرق میکند و نباید این دو سیستم را با هم یکی دانست و از یک سیستم برای دو منظور استفاده کرد. البته شما میتوانید با استفاده از امکانات دستگاه حضور و غیاب جهت کنترل تردد از پرداخت هزینه مجدد جلوگیری کنید.

سیستم کنترل تردد افراد
دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

دستگاه کنترل تردد کجا نصب میشود ؟

دستگاه کنترل تردد یک دستگاه خاص و ویژه است و در تمامی محل هایی که شما احساس میکنید نیاز به کنترل و مراقبت درب ورود و خروج دارد نصب میشود.

اغلب مشتریان از دستگاه کنترل تردد در مکان های زیر استفاده میکنند :

درب های آزمایشگاه و دانشگاه ها ، اتاق های سرور ، درب های اتاق های خاص بیمارستان ، اتاق های سازمانها و ارگانهای نظامی ،  اتاق مدیران و مدیر عاملان ، درب سالنهای همایش و ….

دقت کنید با تجهیزات خاصی که برای سیستم کنترل تردد امروزه وجود دارد هیچگونه محدودیتی برای نصب وجود ندارد و به طور کلی دستگاه کنترل تردد میتواند بر روی هر دربی نصب شود.

 تجهیزات جانبی سیستم کنترل تردد

جهت نصب و راه اندازی سیستم کنترل تردد به غیر از دستگاه کنترل تردد و نرم افزار کنترل تردد به تجهیزات دیگری نیز نیاز است که با توجه به محل نصب انتخاب میشود. این تجیزات شامل قفل های برقی ، زبانه های برقی ، مبدل ها ، کلیدهای فشاری و … می باشد.

همچنین جهت نصب دستگاه کنترل تردد بر روی یک درب شیشه ای نیازمند یک قفل برقی مگنت دار است که با توجه به وزن و شرایط درب انتخاب میشود ، ازین رو نصب سیستم کنترل تردد یک کار کاملا تخصصی بوده و فقط کارشناس نصب میتواند این سیستم را نصب نماید.

خرید آنلاین محصولات

جهت خرید آنلاین دستگاه های کنترل تردد ، گیت های کنترل تردد و تجهیزات مربوط به کنترل تردد به فروشگاه اینترنتی افق مراجعه کنید.

فروشگاه افق

مشاوره رایگان

انتخاب بهترین سیستم کنترل تردد

جهت دریافت مشاوره جهت راه اندازی سیستم های کنترل تردد میتوانید با شماره ٤٥٨٩٢-٠٢١ در ساعات اداری و یا در ساعات غیر اداری از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰ در ارتباط باشید.

پیشنهاد می کنیم اگر قصد اتوماسیون مجموعه خود را دارید، قبل از هرگونه تصمیم گیری با مشاوران افق فرا ویژن مشورت کنید تا بهترین انتخاب ، به صرفه ترین و پرکاربرد ترین محصول برای مجموعه تان را انتخاب کنید.