سیستم کنترل تردد خودرو

سیستم جامع مدیریت پارکینگ و کنترل تردد خودرو برد بلند یک سیستم کنترلی و مدیریتی می باشد که امکان کنترل تردد خودرو به صورت اتوماتیک را بدون نیاز به اپراتور برای پارکینگ های عمومی، خصوصی، اداره ها، سازمان ها و ارگان ها فراهم می کند. فعالیت شرکت افق فرا ویژن به سیستم جامع مدیریت پارکینگ و کنترل تردد خودرو محدود نشده و محصولات متنوع دیگری همچون انواع دستگاه حضور و غیاب و نرم افزارهای کنترل تردد عرضه می کند.

شرکت افق فرا ویژن، در حوزه سیستم جامع مدیریت پارکینگ و کنترل تردد خودرو، دارای سه نوع سیستم جامع کنترل تردد خودرو می باشد:

سیستم کنترل تردد پلاک خوان

سیستم کنترل تردد با تگ های برد بلند

سیستم کنترل تردد کارتی با برد کوتاه

RFID برد کوتاه

مشخصات سیستم جامع کنترل تردد خودرو برد کوتاه

نرم افزار و تجهیزات سیستم برد کوتاه مدیریت پارکینگ بیشتر برای پارکینگ های عمومی که دارای تعرفه های مالی می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم شامل یک کارت خوان بدون تماس ، نرم افزار کنترل تردد خودرو و کارت می باشد، زمانی که خودرو وارد پارکینگ می شود با ثبت پلاک خودرو یک کارت به راننده داده می شود که زمانی که قصد خروج از پارکینگ را دارد نرم افزار براساس تعرفه های مالی قابل تنظیم مبلغ را در صفحه نمایش نشان می دهد. نرم افزار مربوطه دارای کنترل ها و تنظیمات بسیار می باشد.

RFID برد بلند

سیستم جامع کنترل تردد خودرو با تگ های برد بلند

توضیحات خلاصه در رابطه با نحوه کار سیستم اتوماسیون کنترل تردد هوشمند با تگ برد بالا جهت خودروها :

هدف از استفاده از سیستم کنترل تردد ایجاد بستری هوشمند می باشد که بدون دخالت نگهبان یا کاربراست. شخصی که در سیستم تعریف شده و به او اجازه تردد داده شده است هر زمان که نزدیک در ورودی و در خروجی قرار گرفت سیستم بصورت اتو ماتیک اطلاعات وی را ثبت کرده و اجاره تردد را به وی می دهد.

در این روش با استفاده از تجهیزات مربوطه ( آنتن کنترلر نرم افزار تگ ) و نصب یک عدد تگ ( برچسب هوشمند ) بر روی شیشه ی هر خودرو زمانی که یک خودرو به نزدیکی راهبند ورودی میرسد ( فاصله 5-6 متری ) تگ مورد نظر توسسط ریدر ( آنتن ) خوانده شده و به کنترلر و کامپیوتر ارسال میشود و اطلاعات توسط کامپیوتر پردازش میگردد و بلافاصله در کمتر از 300 میلی ثانیه با توجه به مجاز بودن به عبور به راهبند ، فرمان بالا رفتن صادر میشود و شخص میتواند وارد یا خارج گردد. ( سرعت عمل بالا از مزیت های اصلی این سیستم است )

ضمناً اگر سیستم مجهز به دوربین ثبت عکس از خودروهای در حال تردد باشد، در همان لحظه دوربین های نصب شده در محل از پلاک خودرو یا راننده با توجه به اینکه خودرو وارد یا خارج میگردد عکس گرفته و در سیستم نگهداری مینماید. (مثلا : وقتی خودرو به نزدیکی راهبند ورودی می رسد و آنتن تگ روی شیشه را می خواند، در همان لحظه دوربین ورودی عکس گرفته و راهبند بالا میرود و موقع خروج نیز دقیقاً مثل حالت ورود تگ از فاصله چند متری خوانده شده و در این موقع دوربین خروجی عکس گرفته و راهبند بالا میرود. ضمنا درهمان لحظه که دوربین دوم یا خروجی عکس می گیرد، در نرم افزارعکس ورودی و عکس خروجی همزمان جهت تطبیق به اپراتور ارجاع داده میشود.)

توجه : لازم به ذکر است که نرم افزار موجود تحت شبکه بوده و مدیران مربوطه به راحتی می توانند بر روی سیستم از طریق شبکه و از قسمتهای مختلف با سطح دسترسی های مختلف به نرم افزار متصل شده و نظارت داشته باشند و در صورت نیاز گزارشات متنوعی را از تردد های خودروها استخراج نمایند.

سیستم پلاک خوان

سیستم کنترل تردد پلاک خوان

این سیستم توسط دوربین های تحت شبکه کار میکند و زمانی که خودرو از جلوی این دوربین ها تردد می کند تصویری از پلاک خودرو گرفته شده و در سیستم چک میشود که آیا این پلاک مجاز به ورود یا خروج می باشد یا خیر.

در زیر برخی از مشخصات نرم افزار مدیریت پارکینگ توسط سیستم پلاک خوان را ملاحظه میکنید :

  • ثبت زمان ورود و خروج بصورت هوشمند و آنلاین
  • قابلیت جستجوی پلاک مورد نظر در مجموعه پلاک های ثبت شده
  • قابلیت تعریف پلاک های مجاز جهت فرمان خودکار راه بند ها و همچنین امکان باز نمودن راه بند از طریق نرم افزار
  • امکان اعلام هشدار صوتی جهت ورود پلاک های خاص
  • امکان ارائه گزارشات آماری و نموداری گوناگون
  • امکان تعریف و تغییر ظرفیت پارکینگ و …


نرم افزار جامع کنترل تردد خودرو

در مورد امکانات و مشخصات نرم افزار کنترل تردد خودرو و مدیریت پارکینگ بیشتر بدانید.

تجهیزات

سیستم جامع کنترل تردد خودرو
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
پرینتر حرارتی
نرم افزار جامع پارکینگ

کارت خوان برد بلند

راه بند

جاسوئیچی هوشمند

دوربین LAN

پرینتر حرارتی

تابلو روان

نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ

رسید خروج

دستگاه های پارکینگ

 نمایشگر دیجیتال

نرم افزار جامع پارکینگ

کارت های pvc بدون تماس

٤٥٨٩٢-٠٢١

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در مورد سیستم جامع کنترل تردد خودرو یا ثبت سفارش در ساعات اداری با شماره ٥ رقمی شرکت تماس گرفته و یا در ساعات غیر اداری با شماره ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰ در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

مشاوره و سفارش تلفنی

5/5 - (1 امتیاز)