Skip to main content

سیستم کنترل تردد خودرو

سیستم جامع مدیریت پارکینگ و کنترل تردد خودرو برد بلند یک سیستم کنترلی و مدیریتی می باشد که امکان کنترل تردد خودرو به صورت اتوماتیک را بدون نیاز به اپراتور برای پارکینگ های عمومی، خصوصی، اداره ها، سازمان ها و ارگان ها فراهم می کند. فعالیت شرکت افق فرا ویژن به سیستم جامع مدیریت پارکینگ و کنترل تردد خودرو محدود نشده و محصولات متنوع دیگری همچون انواع دستگاه حضور و غیاب و نرم افزارهای کنترل تردد عرضه می کند.

شرکت افق فرا ویژن، در حوزه سیستم جامع مدیریت پارکینگ و کنترل تردد خودرو، دارای سه نوع سیستم جامع کنترل تردد خودرو می باشد:

سیستم کنترل تردد پلاک خوان

سیستم کنترل تردد با تگ های برد بلند

سیستم کنترل تردد کارتی با برد کوتاه

RFID برد کوتاه

مشخصات سیستم جامع کنترل تردد خودرو برد کوتاه

نرم افزار و تجهیزات سیستم برد کوتاه مدیریت پارکینگ بیشتر برای پارکینگ های عمومی که دارای تعرفه های مالی می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم شامل یک کارت خوان بدون تماس ، نرم افزار کنترل تردد خودرو و کارت می باشد، زمانی که خودرو وارد پارکینگ می شود با ثبت پلاک خودرو یک کارت به راننده داده می شود که زمانی که قصد خروج از پارکینگ را دارد نرم افزار براساس تعرفه های مالی قابل تنظیم مبلغ را در صفحه نمایش نشان می دهد. نرم افزار مربوطه دارای کنترل ها و تنظیمات بسیار می باشد.

RFID برد بلند

سیستم جامع کنترل تردد خودرو با تگ های برد بلند

توضیحات خلاصه در رابطه با نحوه کار سیستم اتوماسیون کنترل تردد هوشمند با تگ برد بالا جهت خودروها :

هدف از استفاده از سیستم کنترل تردد ایجاد بستری هوشمند می باشد که بدون دخالت نگهبان یا کاربراست. شخصی که در سیستم تعریف شده و به او اجازه تردد داده شده است هر زمان که نزدیک در ورودی و در خروجی قرار گرفت سیستم بصورت اتو ماتیک اطلاعات وی را ثبت کرده و اجاره تردد را به وی می دهد.

در این روش با استفاده از تجهیزات مربوطه ( آنتن کنترلر نرم افزار تگ ) و نصب یک عدد تگ ( برچسب هوشمند ) بر روی شیشه ی هر خودرو زمانی که یک خودرو به نزدیکی راهبند ورودی میرسد ( فاصله 5-6 متری ) تگ مورد نظر توسسط ریدر ( آنتن ) خوانده شده و به کنترلر و کامپیوتر ارسال میشود و اطلاعات توسط کامپیوتر پردازش میگردد و بلافاصله در کمتر از 300 میلی ثانیه با توجه به مجاز بودن به عبور به راهبند ، فرمان بالا رفتن صادر میشود و شخص میتواند وارد یا خارج گردد. ( سرعت عمل بالا از مزیت های اصلی این سیستم است )

ضمناً اگر سیستم مجهز به دوربین ثبت عکس از خودروهای در حال تردد باشد، در همان لحظه دوربین های نصب شده در محل از پلاک خودرو یا راننده با توجه به اینکه خودرو وارد یا خارج میگردد عکس گرفته و در سیستم نگهداری مینماید. (مثلا : وقتی خودرو به نزدیکی راهبند ورودی می رسد و آنتن تگ روی شیشه را می خواند، در همان لحظه دوربین ورودی عکس گرفته و راهبند بالا میرود و موقع خروج نیز دقیقاً مثل حالت ورود تگ از فاصله چند متری خوانده شده و در این موقع دوربین خروجی عکس گرفته و راهبند بالا میرود. ضمنا درهمان لحظه که دوربین دوم یا خروجی عکس می گیرد، در نرم افزارعکس ورودی و عکس خروجی همزمان جهت تطبیق به اپراتور ارجاع داده میشود.)

توجه : لازم به ذکر است که نرم افزار موجود تحت شبکه بوده و مدیران مربوطه به راحتی می توانند بر روی سیستم از طریق شبکه و از قسمتهای مختلف با سطح دسترسی های مختلف به نرم افزار متصل شده و نظارت داشته باشند و در صورت نیاز گزارشات متنوعی را از تردد های خودروها استخراج نمایند.

سیستم پلاک خوان

سیستم کنترل تردد پلاک خوان

این سیستم توسط دوربین های تحت شبکه کار میکند و زمانی که خودرو از جلوی این دوربین ها تردد می کند تصویری از پلاک خودرو گرفته شده و در سیستم چک میشود که آیا این پلاک مجاز به ورود یا خروج می باشد یا خیر.

در زیر برخی از مشخصات نرم افزار مدیریت پارکینگ توسط سیستم پلاک خوان را ملاحظه میکنید :

 • ثبت زمان ورود و خروج بصورت هوشمند و آنلاین
 • قابلیت جستجوی پلاک مورد نظر در مجموعه پلاک های ثبت شده
 • قابلیت تعریف پلاک های مجاز جهت فرمان خودکار راه بند ها و همچنین امکان باز نمودن راه بند از طریق نرم افزار
 • امکان اعلام هشدار صوتی جهت ورود پلاک های خاص
 • امکان ارائه گزارشات آماری و نموداری گوناگون
 • امکان تعریف و تغییر ظرفیت پارکینگ و …


نرم افزار جامع کنترل تردد خودرو

در مورد امکانات و مشخصات نرم افزار کنترل تردد خودرو و مدیریت پارکینگ بیشتر بدانید.

تجهیزات

سیستم جامع کنترل تردد خودرو
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
پرینتر حرارتی
نرم افزار جامع پارکینگ

کارت خوان برد بلند

راه بند

جاسوئیچی هوشمند

دوربین LAN

پرینتر حرارتی

تابلو روان

نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ
نرم افزار جامع پارکینگ

رسید خروج

دستگاه های پارکینگ

 نمایشگر دیجیتال

نرم افزار جامع پارکینگ

کارت های pvc بدون تماس

٤٥٨٩٢-٠٢١

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در مورد سیستم جامع کنترل تردد خودرو یا ثبت سفارش در ساعات اداری با شماره ٥ رقمی شرکت تماس گرفته و یا در ساعات غیر اداری با شماره ۰۹۱۲۶۴۰۳۱۶۰ در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

مشاوره و سفارش تلفنی

به نظر شما استفاده از دستگاه کنترل تردد خودرو (Car access control device) چه اهمیتی دارد؟ وقتی برای مدتی ماشین خود را در یک پارکینگ عمومی یا خصوصی پارک می‌کنید؛ با اعلام شماره پلاک خودرو به متصدی پارکینگ، به صورت مستقیم از یک اکسس کنترل اتومبیل استفاده می‌کنید. اگر این سیستم وجود نداشت؛ احتمالا لازم بود برای استفاده از پارکینگ مشخصات خودروی خود را در یک دفتر ثبت کنید. به جز این زمانی که برای ورود به پارکینگ اغلب مراکز دولتی، بیمارستان ها و … برای لحظاتی پشت گیت کنترل تردد آن سازمان منتظر می‌مانید؛ یک نوع اکسس کنترل رفت و آمد شما را ثبت می‌کند. بنابراین شما در هر صورتی از یک دستگاه مدیریت ورود و خروج اتومبیل استفاده می‌کنید؛ یا به آن نیاز دارید. جالب است بدانید که استفاده از این سیستم برای مجتمع‌های مسکونی بزرگ نیز توصیه می‌شود. چرا که یک دستگاه مدیریت دسترسی همراه با گیت کنترل تردد می‌تواند امنیت شما را تضمین کند. اگر می‌خواهید در مورد تهیه انواع دستگاه ثبت رفت و آمد خودرو و اطلاع از قیمت سیستم کنترل تردد اطلاع یابید؛ با کارشناسان افق فراویژن تماس بگیرید.

اگر نیاز به دستگاه حضور و غیاب یا نرم افزار حضور و غیاب دارید همین حالا با ما تماس بگیرید.

کنترل تردد خودرو در زمان کرونا

سیستم مدیریت تردد خودرو چیست؟

از چه اکسس کنترلی برای مدیریت تردد خودروها استفاده می‌شود؟ برترین دستگاه کنترل عبور و مرور خودرو کدامست؟ چطور می‌توان یک سیستم مدیریت دسترسی اتومبیل خوب را انتخاب کرد؟

به طور کلی سیستم گذر کنترل خودرو، ورود و خروج ماشین‌ها را ثبت می‌کند. دادن مجوز به اتومبیل‌هایی که قصد ورود به محل خاصی را دارند؛ ضمن برقراری نظم و انضباط در پارکینگ‌ها و سازمان های خاص مانند گمرک، محدودیت‌های لازم را نیز در تردد خودروها اعمال خواهد کرد.

استفاده از انواع دستگاه کنترل تردد برای محل‌هایی که نیاز به محدودیت دسترسی داشته و یا به لحاظ امنیتی مهم هستند؛ بسیار ضروری است. لازم به توضیح است که دستگاه کنترل تردد افراد بیش از سیستم های ثبت ورود و خروج خودرو در بین سازمان‌ها متداول بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال نمی‌توان اهمیت سیستم کنترل دسترسی اتومبیل‌ها در مدیریت بهتر ورود و خروج خودروها را نادیده گرفت.

سیستم کنترل تردد اتومبیل کارآمد برای پارکینگ های عمومی

همه ما آگاه هستیم که امروزه استفاده از سیستم های مدیریت پارکینگ برای صاحبان و اپراتورها فضای پارکینگ راحت و آسان شده است.

با توجه به تعداد زیادی از سیستم هایی که در بازار وجود دارد، فقط یک سیستم مدیریت پارکینگ و کنترل تردد کارآمد می تواند به بهترین وجه نیازهای پارکینگ شما برآورده سازد.

سیستم انتخاب شده باید طیف وسیعی از خدمات را ارائه دهد و همچنین دارای ویژگی های غنی باشد تا بتواند مدیریت فضای پارکینگ را تسهیل نماید.

سیستم های کنترل دسترسی پیشرفته، طیف وسیعی از کنترل تردد خودرو را با مجموعه ای از ویژگی هایی که نیازهای تخصصی شما را تامین می کنند ارائه می دهند.

این سیستم ها قابلیت تغییرات و یکپارچه سازی های سفارشی دارند و می توانند در مکان های مختلف با شرایط گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.

برای انتخاب یک سیستم مدیریت پارکینگ خودرو که راحتی شما را فراهم کند، مهم است که نیازهای پارکینگ خود را درک کنید.

می توانید بر اساس عواملی مانند محل و ظرفیت فضا، میزان ترافیک در زمان های مختلف به علاوه مشکلات جدی‌ای که در حال حاضر با آن روبرو هستند، تصمیم به انتخاب بگیرید.

کنترل تردد پارکینگ

عوامل مهم در خرید دستگاه کنترل تردد خودرو

عوامل زیادی در انتخاب سیستم کنترل تردد ماشین موثر است. در ادامه به مهم‌ترین پارامترهایی که باید در سفارش سیستم گذر کنترل خودرو به آن توجه داشته باشید؛ ذکر شده است.

 • کاربرپسند

اطمینان حاصل کنید که کار کردن با سیستم مدیریت پارکینگ بدون در نظر گرفتن فردی که از آن استفاده می کند راحت و آسان باشد.

اپراتورهای پارکینگ باید بتوانند با نشانه های بصری و ویژگی های مناسب آن، به راحتی عملیات پذیرش و صدور قبض را انجام دهند.

این سیستم باید به همان اندازه که ساده است برای شما و کارمندانتان امن باشد.

 • نصب، نگهداری و پشتیبانی

انتقال به یک سیستم مدیریت پارکینگ خودکار نباید فرآیندی پر زحمت باشد. نصب و راه اندازی راحت و سریع می تواند در زمان و نیروی شما صرفه جویی کند. به همین دلیل توصیه می‌شود که پس از خرید حتما از کارشناس متخصص جهت نصب دستگاه کنترل تردد کمک بخواهید.

سیستم های پارکینگ خودرویی را انتخاب کنید که نیاز به حداقل نگهداری دارند و دسترسی به خدمات پشتیبانی سریع و مناسب برای حل مشکلات در کمترین زمان داشته باشند.

 • سازگاری با موقعیت مکانی

انتظارات شما از سیستم مدیریت پارک خودرو ممکن است بر اساس مکان مورد استفاده، متفاوت باشد. اگر پارکینگ شما در یک مرکز تجاری شلوغ واقع شده باشد، جریان ترافیک و اطمینان از فضای منظم، به احتمال زیاد اولویت اول شما در انتخاب دستگاه کنترل تردد خودرو است.

همچنین ممکن است بخواهید برای کارکنان شاغل در این مرکز تجاری در نزدیکی محل کار آنها پارکینگ اختصاص دهید یا حتی فضاهایی را به صورت رزرو شده نگه دارید.

همچنین می توانید پارکینگ رایگان با زمان محدود برای کسانی که خریدهای ضروری از داروخانه یا فروشگاه دارند ارائه دهید.

سیستم های پارکینگ کنونی قابل تنظیم و برنامه ریزی هستند تا بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهند.

 • ویژگی های ارزشمند

در حالی که توصیه می شود بر روی یک سیستم مدیریت پارکینگ که نیازهای فعلی را تامین می کند سرمایه گذاری نمایید، انتخاب مدل های پیشرفته بر اساس جدیدترین فن آوری ها می تواند به نیازهای شما در آینده پاسخ دهد، بدون اینکه لازم باشد تغییر خاصی در آن ایجاد کنید. همچنین قابلیت هماهنگی با نرم افزار کنترل تردد خودرو یکی از نکات مهمی است که باید در انتخاب یک سیستم گذر کنترل خوب برای پارکینگ خانه یا سازمان خود به آن توجه داشته باشید.

مطمئن شوید که سیستم برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد، قابلیت مقیاس پذیری دارد.

سیستم مدیریت پارکینگ
 • پرداخت و نمایش

سیستم های پرداخت و نمایش در دستگاه کنترل ورود و خروج خودرو، یک راهکار ایده آل برای فضاهای پارکینگ هستند که در آن بدون نیاز به اپراتور، افراد می توانند به سادگی از سیستم برای پرداخت هزینه استفاده کنند.

صفحه نمایش بزرگ، استفاده آسان، ساختار قوی و باجه های امن تنها چند ویژگی موجود در این دستگاه  هاست.

ویژگی های دیگر مانند پشتیبانی از چندین روش پرداخت، قابلیت RFID، GSM و کنترل از راه دور به وسیله شخص ثالث، باعث می شود که شما به راحتی از این سیستم استفاده نمایید.

 • راهکارهای پارکینگ یکپارچه و کنترل دسترسی

این راهکارها، اپراتورها را قادر می سازد بدون اینکه از محل کار خود خارج شوند، عملیات روزانه خود را نه فقط در یک فضای پارکینگ بلکه در مکان های مختلف انجام دهند.

خودکار سازی مسائل مربوط به قبض پارکینگ و پرداخت هزینه، تنظیم دسترسی و جلوگیری از سوءاستفاده، با بکارگیری موانع و پایانه های خروجی، برقراری ارتباط از طریق اینترکام، ردیابی فضای اشغال شده.

با استفاده از تشخیص شماره پلاک خودرو، بهینه سازی درآمد از طریق مقیاس قیمت گذاری انعطاف پذیر و کنترل اشتراک برای فضاهای رزرو شده، راهکارهای سیستم کنترل تردد پارکینگ هوشمند و یکپارچه هستند.

اگر در انتخاب دستگاه کنترل تردد خودرو مناسب برای محل مورد نظر خود دچار تردید شده‌اید؛ با افق فراویژن تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)