افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین

دستگاه حضور و غیاب لمسی (Touch attendance device) چیست؟ و چه تفاوتی با سایر سیستم‌های حضور و غیاب پرسنل دارد؟ از قیمت سیستم لمسی حضور و غیاب اطلاع دارید؟ به صورت کلی دستگاه‌های حضور و غیاب را می‌توان به دو گروه اصلی تقسیم بندی کرد. انواع سیستم حضور غیاب لمسی و سیستم‌های کنترل ورود و خروج غیر لمسی. این دو دسته با هم تفاوت‌هایی داشته و هر کدام شامل انواعی از سیستم‌های ساعت زنی می‌شوند. دستگاه‌ حضور و غیاب لمسی از تنوع بیشتری نسبت به غیر لمسی‌ها برخوردار بوده و طرفداران بیشتری دارند. اما در بین همین سیستم‌های متعدد لمسی حضور و غیاب تعدادی از آنها به دلیل داشتن ویژگی‌هایی متمایز کننده‌ای، جز بهترین دستگاه حضور و غیاب با تکنولوژی تاچ به شمار می‌روند. اگر تصمیم دارید برای مجموعه کاری خودتان سیستم کنترل تردد پرسنل از نوع لمسی خریداری کنید. بهتر است ابتدا نکاتی را در نظر بگیرید تا خریدی بدون ضرری را تجربه کنید. همچنین سیستم‌های لمسی کنترل ورود و خروج کارکنان به دلیل فناوری ساختشان به نسبت گران تر از سایر دستگاه‌های مدیریت رفت و آمد پرسنل هستند.

دستگاه حضور و غیاب مدل لمسی
بهترین دستگاه حضورغیاب هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-640B

7.2۰۰.۰۰۰ تومان

حضور و غیاب الکترونیکی با هوش مصنوعی
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-631

6.5۰۰.۰۰۰ تومان

دستگاه هوش مصنوعی تشخیص چهره AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-620

6.9۰۰.۰۰۰ تومان

ثبت ساعت ورود و خروج با هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-611

5.9۰۰.۰۰۰ تومان

دستگاه هوش مصنوعی تشخیص چهره مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشت

OFV-850

تماس با ما

دستگاه حضور و غیاب لمسی چیست؟

علت نام گذاری دستگاه حضور و غیاب از نوع لمسی داشتن صفحه نمایشگر تاچ TOUCH آن است. در این نوع دستگاه‌ها معمولا در بدنه اصلی سیستم ال سی دی نسبتا بزرگی که حساسیت بالایی در مقابل تاچ شدن دارد، تعبیه شده است. این نمایشگر لمسی را می‌توان وجه تمایز این سیستم با سایر سیستم‌های غیر لمسی مانند دستگاه حضور و غیاب رمزی به شمار آورد. برای اطلاع از کارکرد دستگاه حضور و غیاب و چیستی سیستم حضور و غیاب کلیک کنید.

انواع نمایشگرهای سیستم‌های حضور و غیاب لمسی

صفحات نمایش دستگاه حضور و غیاب لمسی دارای دو نوع کلی هستند که عبارت اند از:

 

    • صفحات نمایش لمسی ضربه‌ای؛ نمایشگرهای ضربه‌ای لمسی دارای حساسیت از نوع ضربه هستند و لازم است در زمان استفاده از این سیستم کمی با ضرب صفحه نمایش را لمس کنید. مزیتی که این نمایشگرهای ضربه‌ای دستگاه حضور و غیاب لمسی دارند امکان استفاده از دستگاه حتی با داشتن دستکش است.

    • صفحات نمایش لمسی حرارتی؛ نمایشگرهای حرارتی سیستم کنترل تردد لمسی حساسیت بسیار بالایی در مقابل گرمای دست دارند. به گونه‌ای که با تاچ بسیار آرام و حرکت انگشتان بر روی صفحه، دستورات داده شده انجام خواهد شد. ویژگی مثبت این نوع از نمایشگرها را می‌توان فرسودگی کمتر آنها نسبت به نمونه‌های ضربه‌ای دانست.

همچنین اگر می‌خواهید در مورد انواع حسگر در دستگاه ثبت اثر انگشت بیشتر بدانید؛ به صفحه سنسور اثر انگشت مراجعه کنید.

کدامیک از دستگاه‌های حضور و غیاب شامل فناوری نمایشگر لمسی هستند؟

اغلب سیستم‌های هوشمند حضور و غیاب دارای فناوری نمایشگر لمسی هستند. رایج‎‌ترین آنها دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره است که معمولا در بدنه اصلی خود یک یا دو لنز کوچک دوربین داشته و مابقی بدنه سیستم را نمایشگر به نسبت بزرگ لمسی تشکیل می‌دهد. می‌توان گفت اکثر سیستم‌های زیر مجموعه دستگاه حضور و غیاب بیومتریک که فناوری پیشرفته‌تری دارند دارای نمایشگر لمسی هستند و جزء دستگاه حضور و غیاب لمسی به حساب می آیند.

در سیستم‌های اولیه و ساده کنترل تردد پرسنل نیز ممکن است نمایشگری دیده شود اما غالبا با دکمه‌های تعبیه شده بر روی دستگاه کار می‌کند برای نمونه در ساخت دستگاه حضور و غیاب کارتی که یکی از مهم‌ترین مزیت‌هایش قیمت مناسبش است؛ استفاده از صفحه نمایشی لمسی توجیه اقتصادی چندانی ندارد.

بهترین سیستم مدیریت رفت و آمد لمسی

برترین نوع سیستم کنترل ورود و خروج تاچ دارای بهترین نوع صفحه نمایش است. نمایشگر بهترین دستگاه حضور و غیاب لمسی دارای پیکسل‌های زیادی است که باعث می‌شود کیفیت بسیار بالایی داشته باشد. همچنین حساسیت صفحه نمایش چه از نوع حرارتی باشد و چه نوع ضربه‌ای، بسیار بالا بوده و به سرعت عمل می‌کند. عالی‌ترین سیستم کنترل گر رفت و آمد از نوع تاچ، نمایشگری مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار دارد که استفاده از دستگاه را در مناطق مرطوب و یا کویری ممکن می‌کند. هم چنین سیستم مدیریت رفت و آمد لمسی پرسنل را می‌توانید به عنوان دستگاه حضور و غیاب کارخانه نیز استفاده کنید زیرا نمایشگر برتر آن دارای مقاومت بالایی است.

خرید دستگاه ساعت کنترل ورود و خروج لمسی

اگر قصد دارید به منظور تامین امنیت و ایجاد نظمی بیشتر برای سازمان خود سیستمی با فناوری لمس حرارتی و یا ضربه‌ای خریداری کنید. لازم است پیش از خرید نکاتی را در نظر داشته باشید. همانطور که گفته شد مهم‌ترین بخش یک دستگاه حضور و غیاب لمسی صفحه نمایش آن است. پس در زمان خرید به دقت ویژگی‌های نمایشگر استفاده شده در بدنه دستگاه را بررسی کنید. برای اطلاعات کافی می‌توانید از کاتالوگ معرفی سیستم بهره بگیرید؛ یا اینکه می‌توانید به سایت برندنظرتان بروید تا بررسی‌های لازم را انجام دهید.

افق فراویژن یکی از شرکت‌های ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب لمسی است که در سایت اختصاصی خود به این محصول پرداخته است و به دو صورت متنی و تصویری این کالا را معرفی کرده است. همچنین در سایت افق فراویژن علاوه بر اطلاعات دقیق درباره هر محصول، امکان مقایسه بین هر یک وجود دارد که پروسه انتخاب را برای شما کوتاه‌تر خواهد کرد.

نکته مهم در باب خرید سیستم ساعت زنی لمسی این است که به دلیل حساسیت صفحه نمایشگر، حتما به چگونگی خدمات پشتیبانی آن مرکز توجه داشته باشید. بدین صورت که اگر به تعمیر فوری دستگاه حضور و غیاب نیاز داشتید پاسخگوی شما باشد.

قیمت سیستم لمسی حضور و غیاب

مهمترین عامل اثرگذار در قیمت دستگاه حضور و غیاب لمسی، صفحه نمایش به کار رفته در آن است. هرچه ابعاد صفحه نمایش سیستم کنترل تردد پرسنل لمسی بزرگتر باشد نرخ تمام شده آن نیز بالاتر خواهد رفت. همچنین علاوه بر کیفیت نمایشگر که بر قیمت دستگاه حضور و غیاب TOUCH تاثیر می‌گذارد. نوع و جنس دیگر قطعات مصرفی در سیستم نیز تعیین کننده تعرفه قابل پرداخت دستگاه کنترل رفت و آمد لمسی هستند.

نرم افزار دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب لمسی از نوع سیستم‌های وابسته به خرید نرم افزار حضور و غیاب است. به این معنی که برای بهره‌مندی از امکانات دستگاه به صورت کامل لازم است سامانه متناسبی با سیستم را که قابلیت سینک شدن با آن را داشته باشد، خریداری کنید. سپس اطلاعات ذخیره شده توسط سیستم لمسی کنترل ورود و خروج را به نرم افزار منتقل کرده و بر اساس دیتای به دست آمده از قابلیت‌های نرم افزار نیز استفاده کنید.

برترین دستگاه حضور و غیاب لمسی چه ویژگی‌ای دارد؟

صفحه نمایش مرغوب‌ترین سیستم کنترل تردد پرسنل لمسی، مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت دارد.

آیا نمایشگر لمسی سیستم‌های حضور و غیاب دارای انواع متنوعی است؟

بله، صفحات نمایش دستگاه حضور و غیاب لمسی به دو دسته حرارتی و ضربه‌ای تقسیم می‌شوند.

اتوماسیون حضور و غیاب مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-x1

تماس با ما

سیستم حضور غیاب ایرانی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰7

17.7۰۰.۰۰۰ تومان

سیستم ورود و خروج پرسنل با هوش مصنوعی
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰5

15.5۰۰.۰۰۰ تومان

دستگاه ورود و خروج کارکنان با هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-۰8

تماس با ما

اتوماسیون حضورغیاب با هوش مصنوعی مدل AI-01
دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره با هوش مصنوعی

AI-03

تماس با ما

4.2/5 - (6 امتیاز)