اخبار افق فرا ویژن

اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن

توسط 05 سپتامبر 2018 مارس 13th, 2021 بدون نظر
نرم افزار های باشگاه

سیستم اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن ارائه کننده انواع نرم افزار های کنترل تردد در ایران می باشد و یکی از پر فروشترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های کنترل تردد این شرکت نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی می باشد .

نسخه جدید نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی در بستر وب تهیه و تولید شده است ، این نرم در فاز اول برای باشگاه های بدن سازی تهیه و تولید شده است . نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی افق قابلیت های ویژه و منحصر به فردی دارد که در ادامه میتوانید مطالعه بفرمایید .

قابلیت های نرم افزار باشگاه ورزشی افق

Tick_Mark_Circle-512

مدیریت ثبت نام ها

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی افق به شما مدیران این امکان را میدهد که به سادگی ورزشکاران را در سیستم نرم افزار باشگاه محموعه ورزشی ثبت کنید و برای آنها تشکیل پرونده دهید و به سادگی با پند کلیک میتوانید مشخصات ورزشکاران به همراه تصاویر آنها را در سیستم ثبت کرده و استفاده کنید .

Tick_Mark_Circle-512

مدیریت کنترل شهریه وتعداد جلسات

در نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی افق میتوانید برای هر ورزشکار کلاس های با برنامه و بدون برنامه تعریف کرده و بر شهریه هر کلاس و خدمات ویزه باشگاه مدیریت داشته باشید ، کاربران و ورزشکاران میتوانند لیستی از پرداختی های خود را در سامانه مربوط یه ورزشکاران مشاهده کنند .

Tick_Mark_Circle-512

ثبت ورود و خروج ورزشکاران

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی این قابلیت را دارد که به سیستم های مختلفن کارت خوان بدون تماس ، اثر انگشتی و تشخیص پهره افق فا ویژن وصل شده و ورد و خروج ورزشکاران را مدیریت کند ، نرم افزار مدیریت باشگاه باید این قابلیت را داشته باشد .

Tick_Mark_Circle-512

مدیریت تعریف کلاس و هزینه

مدیران باشگا ه های ورزشی با نرم افزار مدیریت باشگاه  افق میتوانند بی نهایت کلاس تعریف کرده و ظرفیت هر کلاس را مشخص کنند و هر کلاس برای مربی های خود در نظر گرفته و ورزشکاران را به ملاس های مختلف انتساب دهند .

Tick_Mark_Circle-512

مدیریت حسابداری و صندوق

یکی از مهمترین بخش های نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی مدیریت بر دریافت ها و پرداخت ها میباشد ک هنرم افزار مدیریت باشگاه افق در قسمت مدیریت حسابداری و صندوق این بخش را به خوبی و سادگی برای مدیران مدیریت میکند .

Tick_Mark_Circle-512

قابلیت اتصال به کارت خوان

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی با قابلیت اتصال به کارت خوان های مختلفن این امکان را برای مدیران باشگاه های ورزشی فراهم میکند که پول نقد در مجموعه بین اپراتور و ورزشکاران رد و بدل نشود و تمام دریافت ها و پرداخت ها با استفاده از کارتخوان صورت بگیرد .

تجهیزات قابل اتصال به نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی

Tick_Mark_Circle-512

دستگاه خدمات ورزشی افق

جهت کنترل ورد و خروج ورزشکاران میتوانید به روش های مختلفی مدیریت کنید یکی از روشهای روشهای سنتی هست که بسیار پر خطا بوده و مدیریت مالی شما را زیر سوال خواهد برد ، بهترین روش استفاده از اتوماسیون یکپارچه باشگاه ورزشی با استفاده از سیستم اثر انگشت هست ، امروزی بسیاری از مدیران از اثر انگشت استفاده میکنند ، زیرا سیستم های کارتی بسیار پر هزینه هستند .لیست دستگاه های حضور و غیاب را در این قسمت مشاهده کنید.

دستگاه خدمات باشگاه ورزشی افق
Tick_Mark_Circle-512

دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره

در برخی از باشگاه های ورزشی که از تجهیزات بسیار گران قیمت استفاه میکنند می توانید از سیستم تشخیص چهره استفاده کنید و مطمین باشید که همان فردی که ثبت نام کرده در کلاس حاضر میشود ، در بسیاری از کلاسهای تضمینی لاغری این مدل دستگاه ها بسیار پر کاربرد هست .

شما میتوانید لیست این مدل دستگاه ها را در قسمت سیستم های کنترل تردد ملاحظه کنید .

دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره
Tick_Mark_Circle-512

گیت کنترل تردد میله ای

جهت کنترل تردد ورزشکاران به باشگاه ورزشی و یا استخر و یا هر مکانی که نیاز به کنترل و چک کردن تعداد جلسات و شهریه دارد میتواندی از گیتهای مختلف کنترل تردد استفاده کنید ،نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی به تمام گیت های میله ای ، شیشه ای ،فلپ و .. متصل میشود .

شما با گیت کنترل تردد میتوانید از ورود افراد عیر مجاز به مجموعه خود جلوگیری کنید .

گیت کنترل تردد افق
Tick_Mark_Circle-512

قفل کمد باشگاه ورزشی

در صورتی که باشگاه خود را مجهز به نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی کرده اید بهتر هست تمام سیستم را مکانیزه کنید و به مجموعه نظم ببخشید.

قفل های کارتی افق فرا ویژن  در تنوع و قیمت های مناسب میتوانید کلیه کمدهای شما را الکترونیکی کرده و با توجه به امکانات نرم افزار باشگاه و مدیریت کمد های باشگاه نظم خاصی به محموعه ورزشی خود بدهید

قفل کمد استخر
Tick_Mark_Circle-512

فیش پرینتر

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی  امکان اتصال پرینتر های فیش پرینت را دارد و در بساری از استخر ها و باشگاه هایی که بعد از پراخت ورزشکار نیاز به رسید دارند این گزینه بسیار مهم می باشد .

شما میتواندی هر مدل و برند فیش پرینتر را به نرم افزار باشگاه ورزشی متصل کرده و در لحظه فیش پرینت مبالغ و یا تعداد جلسات باقیمانده را تحویل مشتری خود دهید .

فیش پرینتر
Tick_Mark_Circle-512

دستبند ورزشکاران

اگر باشگاه ورزشی خود را به اتوماسیون های نرم افزاری و سخت افزاری باشگاه ورزشی مجهز کرده اید حتما نیاز به دستبند برای خرید از بوفه و یا باز کردن درب کمد دارید .

این دستبندها در رنگ بندی های مختلف و کیفت های متنوع ژلاتینی و پلاستیکی تولید شده است و امکان درج شماره کمد و نام باشگاه بر روی دستبند ها وجود دارد .

دستیند استخر

در صورت نیاز به مشاوره جهت خرید نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی و دریافت دموی نرم افزار میتواندی با شماره 45892 تماس بگیرید .