اخبار افق فرا ویژن

خرید نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

توسط 30 دسامبر 2018 سپتامبر 6th, 2021 بدون نظر
خرید نرم افزار باشگاه

آیا شما یک باشگاه ورزشی دارید یا می خواهید برای راه اندازی آن اقدام نمایید؟

انتخاب یک نرم افزار مدیریت ورزشی باشگاه ورزشی مناسب یکی از آیتم های بسیار مهم برای باشگاه شماست. این نرم افزار باید کاربر پسند و ساده برای تسهیل کارکرد صحیح تر کسب و کار و نتایج بهتر برای اعضای باشگاه شما باشد.

در زیر برخی از ویژگی های برجسته در هنگام ارزیابی نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی را بیان می کنیم.

ویژگی های نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

داشبورد ساده

ظاهر داشبورد نرم افزار باید به طور طبیعی کاربر پسند باشد و منحنی یادگیری سریع برای کارکنان شما را تسهیل کند.

صورتحساب خودکار

صورتحساب خودکار به شما اجازه می دهد تا در قبال آنچه که شما بدهکار هستید، بیشتر دریافت کنید و خدمات مشتریان را بهبود ببخشید. نرم افزار باشگاه ورزشی شما همچنین باید ساختارهای هزینه کلیدی را مانند هزینه های دیرکرد و هزینه لغو برنامه را اعمال نماید.

قراردادهای دیجیتال و لغو آنها

یک جزء مهم از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی توانایی ایجاد قرارداد دیجیتال و لغو آن است. اسناد کاغذی ابزاری از گذشته هستند. اما اسناد دیجیتال به باشگاه شما کمک می کنند تا ثبت نام و ملاحظات قانونی را ساده کنید.

فروش و عضویت آسان آنلاین

نرم افزار مدیریت باشگاه شما باید با وب سایت و سیستم حضورغیاب آنلاین شما یکپارچه شود. پورتال فروش آنلاین به اشخاص علاقه مند اجازه می دهد در هر زمان از شبانه روز و در ۷ روز هفته ثبت نام خود را انجام دهند.

شما همچنین باید قادر به ایجاد پیشنهادات آنلاین مانند کلاس های با تخفیف باشید. ورزشکاران باید در مورد باشگاه خود صحبت کنند و پیشرفت عملکردشان را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

مدیریت ایمیل و پیام کوتاه

این نرم افزار باید قابلیت ارتباط از طریق ایمیل و پیام کوتاه را به صورت پویا و موثر داشته باشد تا بتواند با ورزشکاران ارتباط برقرار نماید و به طور مطلوب به آنها دسترسی داشته باشد.

نرم افزار باید در روز تولد اعضا برای آنها پیام تبریک ارسال نماید و همچنین مراجعات مشتریان را آسان کند.

گزارش بلادرنگ

با گزارش های بلادرنگ می توانید با کسب و کار خود ارتباطی نزدیک داشته باشید و از آمار و تراکنش های مالی آن آگاه شوید.

گزارشات و معیارهای روزانه به شما اجازه می دهد تا انگشت خود را روی پالس سرمایه گذاری نگه دارید و سلامت مالی آن را تضمین کنید.

نرم افزار باشگاه ورزشی

ردیابی حضور و غیاب

روند حضور و غیاب می تواند در طول هفته و در زمان های مختلف جریان داشته باشد. کلاس های خاصی ممکن است محبوبیت داشته باشند و پس از مدتی از محبوبیت آنها کاسته شود.

ردیابی حضور و غیاب قادر است به بالا رفتن تعداد اعضا و روند شما کمک کند تا بتوانید کلاس ها و رویدادها را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

شما قادر خواهید بود مدیریت کارکنان، اطمینان از مشارکت ورزشکاران و حفظ بیشتر اعضای خود را به طور موثر داشته باشید. کارکنان موثرتر، موجب اطمینان از مشارکت ورزشکاران و حفظ تعداد بیشتری از اعضا می گردد.

رزرو خودکار و برنامه ریزی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی همچنین باید ورزشکاران و اعضا را ترغیب به ثبت نام برای کلاس ها، برنامه ها و آموزش آنلاین از طریق اینترنت نماید.

این کار به باشگاه شما اجازه می دهد به طور موثر اندازه کلاس ها را مدیریت کنید و نیازهای کارکنان را پوشش دهید.

برنامه تلفن همراه مدیریت

امروزه نرم افزار مدیریت باشگاه ایده آل باید یک برنامه اختصاصی که می تواند بر روی دستگاه تلفن همراه نصب شود داشته باشد.

چنین قابلیتی به شما این امکان را می دهد تا از ویژگی های نرم افزاری از هر کجا استفاده کنید و با کسب و کار خود در ارتباط باشید.

مدیریت مشتریان بالقوه

نرم افزار باید در مدیریت تمام مراحل فروش به شما یاری رساند. آیا افراد، علاقه مند به عضویت آزمایشی هستند و یا آماده اند تا یک قرارداد بلند مدت با شما امضا کنند؟

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی باید به شما کمک کند تا تمام مشتریان بالقوه را پیگیری نمایید.

حقوق و دستمزد و فروش کالا

این نرم افزار باید به منظور ساده سازی پرداخت حقوق و ردیابی کارکنان برای شما راه حل هایی ساده و راحت داشته باشد. همچنین باید یک راه کار تجارت الکترونیک برای هر محصولی که می فروشید ارائه دهد.