اخبار افق فرا ویژن

انتخاب یک سیستم کنترل تردد کارآمد برای پارکینگ های عمومی

توسط 22 نوامبر 2018 آگوست 30th, 2021 بدون نظر
سیستم کنترل تردد پارکینگ های عمومی

همه ما آگاه هستیم که امروزه استفاده از سیستم های مدیریت پارکینگ برای صاحبان و اپراتورها فضای پارکینگ راحت و آسان شده است.

با توجه به تعداد زیادی از سیستم هایی که در بازار وجود دارد، فقط یک سیستم مدیریت پارکینگ و کنترل تردد کارآمد می تواند به بهترین وجه نیازهای پارکینگ شما برآورده سازد.

سیستم انتخاب شده باید طیف وسیعی از خدمات را ارائه دهد و همچنین دارای ویژگی های غنی باشد تا بتواند مدیریت فضای پارکینگ را تسهیل نماید.

سیستم های کنترل دسترسی پیشرفته، طیف وسیعی از کنترل تردد خودرو را با مجموعه ای از ویژگی هایی که نیازهای تخصصی شما را تامین می کنند ارائه می دهند.

این سیستم ها قابلیت تغییرات و یکپارچه سازی های سفارشی دارند و می توانند در مکان های مختلف با شرایط گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.

برای انتخاب یک سیستم مدیریت پارکینگ خودرو که راحتی شما را فراهم کند، مهم است که نیازهای پارکینگ خود را درک کنید.

می توانید بر اساس عواملی مانند محل و ظرفیت فضا، میزان ترافیک در زمان های مختلف به علاوه مشکلات جدی‌ای که در حال حاضر با آن روبرو هستند، تصمیم به انتخاب بگیرید.

کنترل تردد پارکینگ

عوامل کلیدی برای انتخاب نرم افزار مدیریت پارکینگ و کنترل تردد

کاربرپسند

اطمینان حاصل کنید که کار کردن با سیستم مدیریت پارکینگ بدون در نظر گرفتن فردی که از آن استفاده می کند راحت و آسان باشد.

اپراتورهای پارکینگ باید بتوانند با نشانه های بصری و ویژگی های مناسب آن، به راحتی عملیات پذیرش و صدور قبض را انجام دهند.

این سیستم باید به همان اندازه که ساده است برای شما و کارمندانتان امن باشد.

نصب، نگهداری و پشتیبانی

انتقال به یک سیستم مدیریت پارکینگ خودکار نباید فرآیندی پر زحمت باشد.

نصب و راه اندازی راحت و سریع می تواند در زمان و نیروی شما صرفه جویی کند.

سیستم های پارکینگ خودرویی را انتخاب کنید که نیاز به حداقل نگهداری دارند و دسترسی به خدمات پشتیبانی سریع و مناسب برای حل مشکلات در کمترین زمان داشته باشند.

سازگاری با موقعیت مکانی

انتظارات شما از سیستم مدیریت پارک خودرو ممکن است بر اساس مکان مورد استفاده، متفاوت باشد.

اگر پارکینگ شما در یک مرکز تجاری شلوغ واقع شده باشد، جریان ترافیک و اطمینان از فضای منظم، به احتمال زیاد اولویت اول شماست.

همچنین ممکن است بخواهید برای کارکنان شاغل در این مرکز تجاری در نزدیکی محل کار آنها پارکینگ اختصاص دهید یا حتی فضاهایی را به صورت رزرو شده نگه دارید.

همچنین می توانید پارکینگ رایگان با زمان محدود برای کسانی که خریدهای ضروری از داروخانه یا فروشگاه دارند ارائه دهید.

سیستم های پارکینگ کنونی قابل تنظیم و برنامه ریزی هستند تا بهترین امکانات را در اختیار شما قرار دهند.

ویژگی های ارزشمند

در حالی که توصیه می شود بر روی یک سیستم مدیریت پارکینگ که نیازهای فعلی را تامین می کند سرمایه گذاری نمایید، انتخاب مدل های پیشرفته بر اساس جدیدترین فن آوری ها می تواند به نیازهای شما در آینده پاسخ دهد، بدون اینکه لازم باشد تغییر خاصی در آن ایجاد کنید.

مطمئن شوید که سیستم برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد، قابلیت مقیاس پذیری دارد.

سیستم مدیریت پارکینگ

گزینه های دلخواه

پرداخت و نمایش

سیستم های پرداخت و نمایش یک راهکار ایده آل برای فضاهای پارکینگ هستند که در آن بدون نیاز به اپراتور، افراد می توانند به سادگی از سیستم برای پرداخت هزینه استفاده کنند.

صفحه نمایش بزرگ، استفاده آسان، ساختار قوی و باجه های امن تنها چند ویژگی موجود در این دستگاه  هاست.

ویژگی های دیگر مانند پشتیبانی از چندین روش پرداخت، قابلیت RFID، GSM و کنترل از راه دور به وسیله شخص ثالث، باعث می شود که شما به راحتی از این سیستم استفاده نمایید.

راهکارهای پارکینگ یکپارچه و کنترل دسترسی

این راهکارها، اپراتورها را قادر می سازد بدون اینکه از محل کار خود خارج شوند، عملیات روزانه خود را نه فقط در یک فضای پارکینگ بلکه در مکان های مختلف انجام دهند.

خودکار سازی مسائل مربوط به قبض پارکینگ و پرداخت هزینه، تنظیم دسترسی و جلوگیری از سوءاستفاده، با بکارگیری موانع و پایانه های خروجی، برقراری ارتباط از طریق اینترکام، ردیابی فضای اشغال شده.

با استفاده از تشخیص شماره پلاک خودرو، بهینه سازی درآمد از طریق مقیاس قیمت گذاری انعطاف پذیر و کنترل اشتراک برای فضاهای رزرو شده، راهکارهای سیستم کنترل تردد پارکینگ هوشمند و یکپارچه هستند.