باشگاه های ورزشی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

توسط 02 سپتامبر 2020 آوریل 25th, 2021 بدون نظر
نرم افزارهای باشگاه ورزشی

ورزشگاه شما مانند سایر مشاغل به مدیریت صحیح سوابق، رضایت مشتری و یک سیستم صدور صورتحساب کارآمد نیاز دارد. ضروری است که بر اساس نیاز سالن ورزشی خود، نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی مناسب را خریداری کنید.

در بازار، انواع مختلف نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی با ویژگی‌های مختلف وجود دارد؛ بنابراین قبل از خرید، بررسی نرم افزار را انجام دهید. اگر مشاغل مرتبط با تناسب اندام را اداره می‌کنید و تازه با دنیای نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آشنا شده‏اید به شما پیشنهاد می‏کنیم، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی برای سالن بدن‌سازی چیست؟

نرم افزار نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی نیز گاهی نرم افزار تناسب اندام، نرم افزار استودیو، نرم افزار برنامه ریزی یا نرم افزار عضویت نامیده می‌شود. راه حل‌های نرم افزاری به مدیران باشگاه ورزشی کمک می‏کنند تا افرادی که در باشگاه عضویت دارند و یا کلاس ارائه می‌دهند را مدیریت کنند و برنامه‏های خود را پیگیری کنند.

در حالی که طیف گسترده‌ای از نرم افزارهای مدیریت باشگاه ورزشی در دسترس است، بیشتر نرم افزارهای مدیریت باشگاه ورزشی بر روی تمرکز SMB دارد که شامل یک درگاه کارمندان و همچنین ویژگی‌های مشتری مداری است.

ویژگی‌های مهم نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

صدور صورتحساب خودکار، ثبت تمام بدهی‏ ها است. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد تا برای ارائه خدمات بهینه مشتری، کارایی بیشتری داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی دارای ویژگی‌های کلیدی دیگری مانند جریمه عدم برگزاری جلسات، هزینه کنسل شدن، ثبت قرارداد دیجیتالی، انصراف از قرارداد و پرداخت هزینه‌های معوق است.

نرم افزار مدیریت باشگاه

اسناد دیجیتالی:

یک نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی باید توانایی ایجاد قراردادها و یا انصراف از آن‏ها را به صورت دیجیتالی داشته باشد. اسناد دیجیتالی به شما کمک می‌کند تا ثبت نام و ملاحظات قانونی را ساده‌تر انجام دهید و فروش و مشارکت آنلاین آسان می‏شود.

این نرم افزار حضور و غیاب، باید با وب سایت شما و سیستم آنلاین شما ارتباط مستقیم داشته باشد. اعضای جدید باید بتوانند 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته ثبت نام کنند. شما باید بتوانید کلاس‌هایی با تخفیف و عضویت در باشگاه را برای جلب مشتری بیشتر، ارائه دهید.

اکثر افراد دوست دارند تجربه خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. در رسانه ‏های اجتماعی فعال باشید، زیرا ممکن است آن‏ها به عنوان کانالی برای به دست آوردن مشتریان جدید عمل کند.

مدیریت ایمیل و متن:

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی باید به شما امکان دهد تا از طریق پیام کوتاه یا ایمیل با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

این راهکار می‌تواند یک کانال برای بازاریابی مشتریان شما باشد. این مسیر همچنین می‌تواند برای به شناخت و تبریک روزهای مهم مشتریان مانند روزهای تولد و سالگردها مورد استفاده قرار گیرد.

دریافت گزارش در زمان واقعی:

برای پیگیری وضعیت مالی خود، گزارش‌ها و معیارهای روزانه به شما امکان می‌دهند هرگونه بی نظمی مالی را کنترل کنید. درنتیجه می‏ توانید از انجام اقدامات مالی صحیح اطمینان حاصل کنید.

چگونه از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی استفاده می‌شود؟ از این نرم افزار می‌توان برای اختصاص کلاس‌ها یا جلسات آموزشی به کارمندان خاص، ایجاد محدودیت عضویت در کلاس‌ها، تحلیل اعضای جدید، پیگیری ساعت و کنترل تردد پرسنل و کارکنان، گزارش‌های مختلف، فروش کالاهای ورزشی و عضویت، پیگیری اعضا، پیگیری و پردازش پرداخت‌ها و ارسال ایمیل استفاده کرد.

مربیان بدن سازی اغلب برای یافتن برنامه‌های آینده خود از این نرم افزارها استفاده می‌کنند، آن‏ها می‌توانند بینند که چه تعداد اعضا برای خدمات خود ثبت نام کرده‌اند و پیشرفت اعضای را ردیابی می‌کنند.

در همین حال، مشتریان از این نرم افزار برای رزرو کلاس‌ها یا خدمات به‌صورت آنلاین (چه از طریق برنامه اختصاصی و چه از طریق وب سایت شرکت) استفاده می‌کنند، پرداخت‏ها را انجام می‌دهند و در بعضی موارد به اطلاعات مربوط به تناسب اندام خود دسترسی پیدا می‌کنند.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی فقط برای افرادی که سالن‌های ورزشی معمول را دارند، نیست. بلکه باشگاه‌های یوگا، مراکز آموزش ژیمناستیک و حتی مربیان مستقل شخصی می‏توانند از این نرم افزار استفاده می‌کنند؛ زیرا محوریت نرم افزار مدیریت سالن‌های ورزشی مدیریت عضویت، برنامه ریزی مربیان و کلاس‌ها و … است.

بنابراین، این نرم افزارها برای مدیریت فعالیت‏های ورزشی در باشگاهها و افراد مناسب است و موجب می‏شود مدیران باشگاهها و مربیان ورزشی کارهای خود را با سهولت و سرعت بیشتری انجام دهند.

https://www.businessnewsdaily.com

ارسال پاسخ