دستگاههای حضور و غیاب

چرا محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضورغیاب سخت است؟

توسط 26 اکتبر 2019 آوریل 12th, 2021 بدون نظر

محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضور و غیاب از جمله دلایل اصلی بهره مندی از این دستگاه است.

در واقع اگر قرار است تردد پرسنل در یک شرکت و یا سازمان ثبت شود، هدف اصلی آن است که محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضور و غیاب صورت گیرد.

یک دستگاه حضور و غیاب با دارا بودن برخی از ویژگی های منحصر به فرد میتواند به روش های مختلفی تردد پرسنل را ثبت کنند. اجزای تشکیل دهنده ی یک دستگاه حضور و غیاب شامل:

 1. دارا بودن محل اتصال آداپتور
 2. دارا بودن کلید روشن/خاموش
 3. دارا بودن درگاه LAN
 4. دارا بودن درگاه USB
 5. دارا بودن درگاه RS232 / RS485
 6. دارا بودن محل اتصال دستگاه به آویز
 7. دارا بودن بلندگو
 8. دارا بودن کلید هشدار جابجایی

می باشد، با بهره مندی از نرم افزار فیش حقوقی به راحتی می توان تردد پرسنل را ثبت کرد و در پرداخت دستمزد ماهیانه ی آنها هر گونه به و شک را از بین برد.

محاسبه فیش حقوقی با دستگاه حضورغیاب

محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضور و غیاب

از مزیت های اصلی دستگاه حضور و غیاب:

 • ثبت دقیق تردد با استفاده اثر انگشت و کارت
 • بهره مندی از صفحه نمایش لمسی
 • UPS

می باشد ما سعی کرده ایم با معرفی یک دستگاه متمایز با امکانات منحصر به فرد مدیران مسئولان امور مالی را یاری کنیم تا با محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضور و غیاب بتوانید گام موثری در بهبود امور مالی سازمان و یا شرکت خود داشته باشید.

روش های مختلفی برای ثبت حضور پرسنل موجود است که در نهایت فرصت ارزیابی دستمزد ا در اختیار مسئولان امور مالی قرار داده است ولی محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضور و غیاب یکی از مطمئن ترین روش ها می باشد که هم زمان بر نیست و هم می تواند اطلاعات را به طور دقیق ثبت کند.

به همین دلیل دیگر شک و شبهه ای در ارزیابی حقوق و دستمزد اخر ماه نخواهد ماند.

نیروی انسانی از جمله مهمترین عامل در یک سازمان و شرکت می باشد و از آنجا که دستمزد دریافتی به طور جدی می تواند عملکرد نهایی اعضای یک شرکت را تحت کنترل قرار دهد باید راهکارهای مطلوبی برای ثبت گزارشات حضور آن ها و ارزیابی دستمزد پرداختی صورت گیرد.

در غیر این صورت ممکن است عدم رضایت افراد را به دنبال داشته باشد.

فیش حقوقی با دستگاه حضور و غیاب

چرا محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضورغیاب سخت است؟

محاسبه حقوق دستمزد با دستگاه حضور و غیاب سخت است به ویژه زمانی که تعداد اعضای یک سازمان و یا یک شرکت بیش از ان است ک بتوان از روش های قدیمی برای ثبت گزارشات کاری انجام داد.

در برخی از شرکت ها معمولا نیروی انسانی جداگانه ای برای این منظور در نظر گرفته می شود که ترد پرسنل یک سازمان را ثبت کند این روش اگرچه اطمینان کافی را می تواند همراه داشته باشد ولی استخدام یک نیروی جدید برای این منظور نیز نیازمند هزینه های گزاف ماهیانه خواهد بود.

به همین دلیل محاسبه دستمزد با دستگاه حضور و غیاب یکی از مطلوب ترین راهکارها می باشد.

کافی است در ابتدای کار هزینه های را برای این منظور در نظر بگیرید و برای مدت طولانی از مزایای آن بهره مند شوید.

با تهیه ی یک دستگاه حضور و غیاب با یک بار هزینه می تواند هم کنترل تردد پرسنل را تحت کنترل داشته و هم ارزیابی عادلانه ای در پرداخت دستمزد ماهیانه ی اعضای یک شرکت داشته باشید.

شرکت تولید ی افق فرا ویژن با ارائه ی یک محصول با کیفیت سعی دارد شما را در رسیدن اهداف خود برای ارتقای هرچه بیشتر شرکت خود یاری دهد.

 

ارسال پاسخ