افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین


نرم افزار حضور و غیاب ابری (Cloud attendance software)  یا همان نرم افزار کلود حضور و غیاب نوعی از نرم افزار است که با استفاده از پردازش ابری در مکانی غیر از سیستم کاربر اقدام می‌کند. به نوعی می‌توان گفت که این نرم افزار یکی از بهترین شیوه‌های حضور و غیاب است. انواع نرم افزار حضور و غیاب وجود دارد که هر کدام وابسته به نوع کارایی و کاربردی که دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. یکی از ویژگی های بارز  و بسیار جذاب این گونه نرم افزار ها ویژگی ابری است یعنی شما دیگر نیاز به سرور مدیریت سرور این نرم افزار و یا پشتیبانی های گران قیمت ندارید. نرم افزارهای حضور و غیاب ابری را می‌توان نوعی از نرم افزار دورکاری یا حضور و غیاب تحت وب در نظر گرفت. که کارایی مناسب‌تری را ارائه می‌دهند. بهترین سامانه حضور و غیاب ابری را از شرکت افق فراویژن بخواهید.

نرم افزارهای ابری انواع مختلفی دارند و هر کدام دارای ویژگی‌های مختلفی است، خواندن مقاله راهنمای خرید سامانه حضور و غیاب می‌تواند برای شما کار ساز باشد.

نرم افزار حضور و غیاب ابری چیست؟

برنامه حضور و غیاب ابری نوعی از نرم افزار حضور و غیاب است که بر بستر ابری پیاده سازی می‌شوند. از جمله ویژگی‌های نرم افزارهای حضور و غیاب ابری می‌توان به توان پردازشی عالی و همچنین کارایی مناسب این نرم افزارها اشاره کرد.

استفاده از این سیستم حضور و غیاب باعث می‌شود که کارایی و محاسبات نرم افزاری به صورت عالی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

توجه به لایسنس نرم افزار حضور و غیاب ابری در زمان خرید و همچینن توجه به مدت زمان اعتبار این نرم افزار لازم و ضروری است.

عموما نرم افزارهای حضور و غیابی که بر بستر ابری پیاده سازی می‌شود به نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه نیز معروف هستند. نرم افزار حضور و غیاب موبایلی را از ما بخواهید.

مزیت‌های این نوع از نرم افزارهای ابری حضور و غیاب

نرم افزارهای حضورو غیاب ابری علاوه بر توان پردازشی بسیار بالا، باعث می‌شوند که مزیت‌های نرم افزار حضور و غیاب به مراتب بالاتر از دیگر نرم افزارهای موجود در بازار باشد. از جمله این مزایا می‌توان به کیفیت اجرایی عالی، قیمت مناسب، توان پردازشی حرفه‌ای و… .

کاربرد نرم افزار حضور و غیاب کلود

نرم افزارهای حضور و غیاب کلود یا همان سیستم‌‌های حضور و غیاب ابری یکی از شیوه‌های نوین برای حضور و غیاب افراد در سازمان‌ها و دیگر محیط‌ها است.  فرقی نمی‌کند این نرم افزار را در چه سازمان یا شرکتی استفاده کنید در هر صورت استفاده از سیستم حضور و غیاب ابری به شما و مجموعه شما کمک می‌کند که در هر مکان و زمانی علاوه بر دسترسی به داده‌های حضور و غیاب، هزینه کمتری داشته باشید. به عنوان نمونه نرم افزار باشگاه بدنسازی یکی از نرم افزارهای کاربردی و پراستفاده در باشگاه‌های ورزشی بزرگ است.

مزیت‌های زیادی برای نرم افزار حضور و غیاب ابری وجود دارد که از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

آیا با خرید این نرم افزار نیازی به دستگاه حضور و غیاب است؟

در صورت تهیه نرم افزار حضور و غیاب ابری می‌توانید امور مربوط به حضور و غیاب کارکنان خود را انجام دهید و نیازی به خرید دستگاه انگشتی حضور و غیاب نخواهید داشت.

مزیت نرم افزار حضور و غیاب ابری

  • نرم افزار حضور و غیاب ابری مزیت‌‌های گوناگونی دارد که از جمله این مزیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • ارزان بودن قیمت نرم افزار حضور و غیاب کلود

  • کیفیت بالا و حرفه‌ای بودن نرم افزار

  • قابلیت استفاده روی هر گوشی موبایل

  • پشتیبانی تمام عمر

  • دسترسی راحت و آسان

  • و…

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب ابری

نرم افزارهای حضور و غیاب ابری دارای ویژگی‌های متعددی است، هر برند دستگاه حضور و غیاب عموما نرم افزار خود را به شکل و قابلیت‌ متفاوتی ارائه می‌دهد. از جمله ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب ابری افق فراویژن می‌توان به عدم نیاز به دستگاه، قیمت مناسب و کیفیت عالی می‌توان اشاره کرد.

نرم افزار حضور و غیاب ابری افق فراویژن

شرکت افق فراویژن ارائه دهنده انواع دستگاه حضور و غیاب، با رونمایی از محصول جدید خود، سیستم حضور و غیاب ابری، توانست کیفیت و کارایی را به میزان قابل توجه‌ای در نرم افزارهای حضور و غیاب بالا ببرد.

این نرم افزار دارای ویژگی‌ها و امکانات فراوانی است که تنها قابلیت دسترسی لحظه‌ای از هر نقطه به سیستم حضور و غیاب را می‌توان یکی از عالی‌ترین این ویژگی‌ها در نظر گرفت. شرکت افق فراویژن در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های شناخته شده در تولید و طراحی انواع نرم افزار حضور و غیاب شناخته می‌شود. بهترین نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه ابری را از افق فراویژن بخواهید.

 

نرم افزارهای حضور و غایب ابری نیاز به دستگاه حضور و غیاب ندارند و به نوعی حضور و غیاب بدون دستگاه است.

بله، به دلیل آن که این نرم افزار توانایی نصب روی همه سیستم‌ عامل‌های موبایل را دارا است، استفاده از این نرم افزار در هر سیستم و دستگاه می‌تواند منطقی باشد.

به این نوشته امتیاز دهید
شرکت افق فرا ویژن