افق فراویژن؛ ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب،  کنترل تردد و گیت‌های کنترل تردد  برای حضور و غیاب  و  حضور  و غیاب آنلاین

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز (Windows Attendance Software) یک نرم افزار برای کنترل تردد است که با سیستم عامل ویندوز کار می‌کند. مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب ویندوز عبارتنداز:

تفاوت نرم افزار حضور و غیاب برای ویندوز با مدل تحت وب حضور و غیاب، پلتفرم مورد استفاده آن است. تا چه اندازه با کاربردهای این نرم افزار آشنا هستید؟ آیا سامانه کنترلگر رفت و آمد همخوان با ویندوز مناسب سازمان شماست؟ عموما نرم افزار‌های تحت ویندوز تکمیل کننده‌های خوبی برای انواع اپلیکیشن های مختلف ساعت زنی ساده و سیستم‌های کنترل کننده ورود و خروج بیومتریک هستند. این سامانه‌ها نیز به دلیل قابلیت‌هایی که دارند به کمک مدیران و مسئولین یک سازمان می‌آیند تا بتوانند بهتر بر کارایی سازمانشان تسلط پیدا کرده و امور به سرعت انجام گیرد. سامانه‌های ثبت کننده تردد افراد با اتصال به سیستم ‌رفت و آمدی مجموعه اطلاعات تردد کارکنان را دریافت کرده و با توجه به تنظیماتی که دارند آنها را پردازش می‌کنند.

به صورت کلی نرم افزارهای رفت و آمدی تحت ویندوز مانند نرم افزار دورکاری یا حضور و غیاب تحت وب در انواع مختلف ارائه می‌شوند که هر کدام از آنها مناسب برای کاربری متفاوتی است. همه برنامه‌های کنترل‌گر رفت و آمد پرسنل به صورت لحظه‌ای گزارشات مختلفی را عرضه می‌کنند. البته تعداد و فرمت گزارش‌ها بستگی به مدل آنها دارد. اگر تصمیم قطعی خود را برای تهیه یک نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز گرفته‌اید به شما برند ایرانی افق فراویژن را معرفی می‌کنیم که بسیار با سابقه و خوش نام است. همچنین می‌توانید از . افق فراویژن استفاده کنید.

استفاده از اپلیکیشن ساعت زنی بدون نیاز به دستگاه یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

سامانه حضور و غیاب تحت ویندوز چیست؟

نرم افزار ‌ورود و خروج  تحت ویندوز مانند نرم افزار باشگاهی یا نرم افزارهای شرکتی به توجه به نوع طراحی بر روی انواع ویندوزها نصب می‌شود. از طریق این سامانه کنترل‌گر می‌توانید ‌رفت و آمد کارمندان خود را رصد کنید. در برخی از نمونه‌های دیگر این نرم افزار ثبت کننده ساعات ورود و خروج پرسنل تحت ویندوز امکان نصب بر روی چند سیستم فراهم شده است. پس می‌توانید به عنوان یک مدیر هوشمند با پرسنل خود در هر لحظه ای در ارتباط باشید. و هر یک از پرسنل شاغل در مجموعه‌تان می‌تواند در ابتدا با ایجاد حساب شخصی در برنامه نصب شده از امکانات و قابلیت‌های فردی‌ای که نرم افزار برای او در نظر گرفته است بهره مند شود. .

به همین دلیل لازم است پس از تهیه نرم افزار تایمی را به نصب و ساخت پروفایل فردی به هر یک از کارمندان اختصاص دهید. افق فراویژن از جمله برندهایی است که نصب و راه اندازی سامانه را به صورت خدمات رایگان پس از فروش به مشتریان خود ارائه می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم حتما در رابطه با اپلیکیشن مدیریت تردد کلود اطلاعاتی کسب کنید.

انواع نرم افزار ‌رفت و آمد تحت ویندوز

نرم افزارهای حضور و غیاب تحت ویندوز در نسخه‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند اما به صورت کلی در دو نوع تک کاربره و چند کاربره طراحی شده‌اند. مدل تک کاربره این نرم افزار فقط بر روی یک سیستم قابل نصب است و بیشتر مناسب برای مدیران و مسئولین اداری مجموعه است. برخی از نمونه‌های چند کاربره این نرم افزار قابلیت نصب برای تعداد افراد محدودی را دارند به عنوان مثال فقط می‌توانید بر روی 3 سیستم نصب و راه اندازی شوند. ورژن دیگری از نرم افزار‌های حضور و غیاب چند کاربره به صورت نامحدود بر روی هر سیستمی قابل نصب هستند.

انواع نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز
نرم افزارهای کنترل تردد پرسنل تحت ویندوز تک کاربره
سامانه‌های ‌رفت و آمد چند کاربره با امکان نصب محدود
برنامه‌های کنترل ورود و خروج چند کاربره با امکان راه اندازی نا محدود

امکانات نرم افزار ‌ورود و خروج  تحت ویندوز

یکی از مهم ترین مزایایی که خرید نرم افزار ورود و خروج تحت ویندوز دارد، طراحی آن بر اساس زبان فارسی و تاریخ شمسی است. همچنین سامانه حضور و غیاب تحت ویندوز مطابق با کلیه چهارچوب‌های قانون کار طراحی شده است. و میتواند به راحتی دستورالعمل‌های سازمانی مجموعه تان را در آن اعمال کنید. هر کدام سامانه‌های ‌رفت و آمد تحت ویندوز دارای تب‌های مختلفی هستند. صفحات متعدد طراحی شده در نرم افزار کنترل کننده ‌ورود و خروج  پرسنل تحت ویندوز می‌توانند بر اساس مدت حضور و اضافه کاری کارمندان به صورت دقیق و با سرعت بالایی کارکردان را محاسبه کنید و در هر لحظه به آنها دسترسی داشته باشید. از دیگر مزیت‌های نرم افزار حضور و غیاب پرسنل تحت ویندوز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

این قابلیت‌ها و موارد بیشتر را می‌توانید در نرم افزار حضور و غیاب مدل اندروید ببینید.

گزارش‌های سامانه کنترل تردد پرسنل تحت ویندوز

همه قابلیت‌های نرم افزار کنترل تردد افراد را می‌توانید از طریق گزارشات مختلف دریافت کنید. هر یک از مدل‌های سامانه کنترل تردد تحت ویندوز پرسنل دارای گزارشات متعددی است. همه نرم افزارهای کنترل کننده ‌رفت و آمد دارای گزارشات جاری کارکرد، مرخصی، تاخیر، غیبت، اضافه کاری، ماموریت‌ها و غیره در قالب‌های مختلف هستند. دریافت هرکدام از این گزارش‌ها بر فرمت متفاوت در زمان راه اندازی و نصب از طریق کارشناس مربوطه که از طرف شرکتی که از خرید خود را انجام داده‌اید به شما آموزش داده خواهد شد.

توجه داشته باشید که اپراتور نصاب دستگاه حضور و غیاب این نرم افزار را نیز برای شما نصب می‌کند!

کاربری‌های مناسب نرم افزار ‌ورود و خروج  تحت ویندوز

هریک از انواع نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز مناسب برای کاربری ها و ماهیت‌های مختلف شغلی است. عموما خرید نرم افزارهای تک کاربره تحت ویندوز ‌رفت و آمد را به مجموعه هایی که تعداد پرسنل کمتری دارند و نوبت های کاری متفاوتی نیستند توصیه می‌شود. نمونه دیگری از نرم افزارهای حضور و غیاب تحت ویندوز قابلیت تعریف چند شیفت کاری را دارند و به کارخانه ها و سازمان‌هایی که دارای چندین نوبت کاری هستند پیشنهاد می‌شود.

خرید آسان نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

اگر به دنبال راهی برای خرید آسان نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم به صفحه محصولات شرکت افق فراویژن مراجعه کنید در لیست ارائه شده برای کاربران امکان مقایسه و اعمال انواع فیلتر بر اساس قیمت، نوع و امکانات وجود دارد و می‌توانید به راحتی با چند کلیک محصول مورد خود را انتخاب کنید سپس با ورود به صفحه سامانه مورد نظر می‌توانید از تب دیدگاه کاربران نظرات افراد مختلف را در رابطه با محصول انتخابی خود بخوانید و از مبلغ اپلیکیشن حضور و غیاب تحت ویندوز مطلع شوید. در صورت وجود پرسش به صورت آنلاین با تیم پشتیبانی افق فراویژن در ارتباط باشید.

همچنین می‌توانید در همان صفحه به صورت اینترنتی سامانه کنترل کننده ‌رفت و آمد خود را سفارش دهید. افق فراویژن با ارائه ضمانت بلند مدت بر روی همه کالاهای تولید شده توسط شرکت، یکی از مناسب ترین برند‌ها برای خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز به شمار می‌رود.

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید راحت و آسان حتما مقاله راهنمای انتخاب اپلیکیشن حضور و غیاب را مطالعه کنید.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز کدام است؟

برترین نمونه نرم افزار کنترل ورود و خروج پرسنل تحت ویندوز جامع‌ترین گزارشات را ارائه می‌دهد.

سامانه کنترل‌گر ‌ورود و خروج تحت ویندوز دارای چند نوع است؟

با نگاه کلی این سامانه‌ها در دو نوع تک کاربره و چند کاربره در بازار دیده می‌شوند.

به این نوشته امتیاز دهید
شرکت افق فرا ویژن