Skip to main content
نرم افزار باشگاه

مشخصات نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

 • مدیریت آسان باشگاه
 • قابلیت نصب به دستگاه اثر انگشت
 • مدیریت ورود و خروج ورزشکاران
 • تعریف انواع امکانات موجود در ورزشگاه (درب ورودی، ورودی استخر، ورودی بدنسازی و …)
 • ثبت نام فرد و ثبت اطلاعات فرد
 • تعریف کارت تردد مجموعه ورزشی برای فرد
 • امکان چاپ کارت
 • امکان تعریف همراه برای فرد و استفاده از اعتبار فرد برای همراهان
 • مشخص نمودن میزان اعتبار کارت و محدوده تاریخ مجاز استفاده
 • ثبت امکانات مجاز به استفاده برای فرد و نحوه کسر از اعتبار کارت پس از استفاده
 • امکان تعریف انواع نحوه های کسر مانند کسر به صورت ساعتی و یا مرتبه ای از اعتبار کارت
 • امکان محدود نمودن مجاز به استفاده در روزهای خاص و در ساعات خاص
 • امکان محدود نمودن استفاده به تعداد مرتبه یا ساعت در طی روز،هفته،ماه یا سال
 • استفاده از بوفه باشگاه و کسر از اعتبار کارت و یا پرداخت در هنگام خروج
 • ثبت مبالغ پرداختی بابت تمدید اعتبار کارت
 • کنترل تردد افراد هنگام ورود به باشگاه جهت میزان مانده اعتبار و نمایش اعتبار فرد هنگام تردد
 • گزارش تردد افراد به تفکیک تاریخ و ساعت و میزان کسر اعتبار
 • گزارش مبالغ پرداختی افراد در بازه زمانی مشخص شده
 • امکان خروجی گزارش ها به انواع فرمتها
 • تعریف نام های کاربری و مجوز های دسترسی به منو ها برای کاربر
 • امکان تهیه فایل پشتیبان و بازیابی آن

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی می توانید به سایت IRANAPOLLO.COM مراجعه نمایید .

ورزشگاه شما مانند سایر مشاغل به مدیریت صحیح سوابق، رضایت مشتری و یک سیستم صدور صورتحساب کارآمد نیاز دارد. ضروری است که بر اساس نیاز سالن ورزشی خود، نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی مناسب را خریداری کنید.

در بازار، انواع مختلف نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی با ویژگی‌های مختلف وجود دارد؛ بنابراین قبل از خرید، بررسی نرم افزار را انجام دهید. اگر مشاغل مرتبط با تناسب اندام را اداره می‌کنید و تازه با دنیای نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی آشنا شده‏اید به شما پیشنهاد می‏کنیم، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی برای سالن بدن‌سازی چیست؟

نرم افزار نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی نیز گاهی نرم افزار تناسب اندام، نرم افزار استودیو، نرم افزار برنامه ریزی یا نرم افزار عضویت نامیده می‌شود. راه حل‌های نرم افزاری به مدیران باشگاه ورزشی کمک می‏کنند تا افرادی که در باشگاه عضویت دارند و یا کلاس ارائه می‌دهند را مدیریت کنند و برنامه‏های خود را پیگیری کنند.

در حالی که طیف گسترده‌ای از نرم افزارهای مدیریت باشگاه ورزشی در دسترس است، بیشتر نرم افزارهای مدیریت باشگاه ورزشی بر روی تمرکز SMB دارد که شامل یک درگاه کارمندان و همچنین ویژگی‌های مشتری مداری است.

ویژگی‌های مهم نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

صدور صورتحساب خودکار، ثبت تمام بدهی‏ ها است. این نرم افزار به شما این امکان را می‌دهد تا برای ارائه خدمات بهینه مشتری، کارایی بیشتری داشته باشید.

اطمینان حاصل کنید که نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی دارای ویژگی‌های کلیدی دیگری مانند جریمه عدم برگزاری جلسات، هزینه کنسل شدن، ثبت قرارداد دیجیتالی، انصراف از قرارداد و پرداخت هزینه‌های معوق است.

نرم افزار مدیریت باشگاه

اسناد دیجیتالی:

یک نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی باید توانایی ایجاد قراردادها و یا انصراف از آن‏ها را به صورت دیجیتالی داشته باشد. اسناد دیجیتالی به شما کمک می‌کند تا ثبت نام و ملاحظات قانونی را ساده‌تر انجام دهید و فروش و مشارکت آنلاین آسان می‏شود.

این نرم افزار حضور و غیاب، باید با وب سایت شما و سیستم آنلاین شما ارتباط مستقیم داشته باشد. اعضای جدید باید بتوانند 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته ثبت نام کنند. شما باید بتوانید کلاس‌هایی با تخفیف و عضویت در باشگاه را برای جلب مشتری بیشتر، ارائه دهید.

اکثر افراد دوست دارند تجربه خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. در رسانه ‏های اجتماعی فعال باشید، زیرا ممکن است آن‏ها به عنوان کانالی برای به دست آوردن مشتریان جدید عمل کند.

مدیریت ایمیل و متن

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی باید به شما امکان دهد تا از طریق پیام کوتاه یا ایمیل با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

این راهکار می‌تواند یک کانال برای بازاریابی مشتریان شما باشد. این مسیر همچنین می‌تواند برای به شناخت و تبریک روزهای مهم مشتریان مانند روزهای تولد و سالگردها مورد استفاده قرار گیرد.

دریافت گزارش در زمان واقعی

برای پیگیری وضعیت مالی خود، گزارش‌ها و معیارهای روزانه به شما امکان می‌دهند هرگونه بی نظمی مالی را کنترل کنید. درنتیجه می‏ توانید از انجام اقدامات مالی صحیح اطمینان حاصل کنید.

چگونه از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی استفاده می‌شود؟ از این نرم افزار می‌توان برای اختصاص کلاس‌ها یا جلسات آموزشی به کارمندان خاص، ایجاد محدودیت عضویت در کلاس‌ها، تحلیل اعضای جدید، پیگیری ساعت و کنترل تردد پرسنل و کارکنان، گزارش‌های مختلف، فروش کالاهای ورزشی و عضویت، پیگیری اعضا، پیگیری و پردازش پرداخت‌ها و ارسال ایمیل استفاده کرد.

مربیان بدن سازی اغلب برای یافتن برنامه‌های آینده خود از این نرم افزارها استفاده می‌کنند، آن‏ها می‌توانند بینند که چه تعداد اعضا برای خدمات خود ثبت نام کرده‌اند و پیشرفت اعضای را ردیابی می‌کنند.

در همین حال، مشتریان از این نرم افزار برای رزرو کلاس‌ها یا خدمات به‌صورت آنلاین (چه از طریق برنامه اختصاصی و چه از طریق وب سایت شرکت) استفاده می‌کنند، پرداخت‏ها را انجام می‌دهند و در بعضی موارد به اطلاعات مربوط به تناسب اندام خود دسترسی پیدا می‌کنند.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی فقط برای افرادی که سالن‌های ورزشی معمول را دارند، نیست. بلکه باشگاه‌های یوگا، مراکز آموزش ژیمناستیک و حتی مربیان مستقل شخصی می‏توانند از این نرم افزار استفاده می‌کنند؛ زیرا محوریت نرم افزار مدیریت سالن‌های ورزشی مدیریت عضویت، برنامه ریزی مربیان و کلاس‌ها و … است.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی برای مدیرت باشگاه ورزشی

اتوماسیون باشگاهی

چگونه باشگاه ورزشی خود را مدیریت کنیم؟

با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی دیگران مدیریت باشگاه ورزشی کار سختی نخواهد بود.

مدیران و مربیان یک باشگاه برای اینکه بتوانند باشگاه ورزشی مربوطه را با یک انضاب کافی مدیریت کنند نیازمند تکنولوژی جدید هستند.

یک باشگاه ورزشی شامل تعداد زیادی ورزشکاران است که هر کدام از آن ها برنامه ی منحصر به فردی را دنبال می کنند و مربیان برای اینکه بتوانند همه ی برنامه های موجود را به خوبی مدیریت کنند به نرم افزارهای خاصی نیازمند هستند.

ما در اینجا سعی کرده ایم که با معرفی یک نرم افزار مدیریتی برای باشگاه های ورزشی جوابی برای پرسش چگونه باشگاه ورزشی را مدیریت کنیم؟ مطرح کنیم.

در بخش های بعدی اطلاعات کامل در مورد این نرم افزار ارائه شده است با ما همراه باشید تا شناخت کافی با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی  آپولو داشته باشید.

این نرم افزار قابلیت های بسیاری دارد و به گونه ای تهیه و برنامه نویسی شده است که به کاربران استفاده کنند اجازه ی کنترل همه ی بخش های مختلف باشگاه ورزشی را می دهد.

افزایش نظم در باشگاه ورزشی با نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

همین که استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی را در انتخاب خود قرار دادید چندین برابر نظم در محیط باشگاه ورزشی ارتقا خواهد یافت.

کنترل و دسترسی آسان می شود.

از مدیران گرفته تا ورزشکاران همه ی افراد در یک باشگاه ورزشی از طریق نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی با هم در ارتباط خواهند بود.

از جمله مهمترین مزیت های نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی  آن است که به کاربران بهره مند از این گونه باشگاه ها فرصت می دهد که روند پیشرفت خود را به صورت اصولی و با الگوهای خاص هر جا که هستند مشاهده کنند.

در پنل شخصی هر ورزشکار اطلاعات و آنالیزهای کامل ثبت می شود.

با استفاده از امکاناتی که نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی می توانید زمانی را برای بحث و گفتگو و کسب اطلاعات مفید با مربی خود رزرو کنید.

مربیان مشغول در یک باشگاه ورزشی نیز دیگر با استفاده از این برنامه می توانند به آسانی اطلاعات مربوط به هر ورزشکار را جداگانه ثبت کنند.

این قابلیت به آنها اجازه می دهد آنالیز و پیشرفت هر ورزشکار را جداگانه انجام داده و برنامه ورزشی آن ها را مطابق با اصول های موجود تنظیم دهند و در صورت نیاز به تغییرات به آسانی اطلاعات جدید را در پنل آن ها مطرح کند.

با استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی نظم بیشتری در این فضا حاکم خواهد بود و این امر اعتبار باشگاه مربوطه را افزایش داده و سبب محبوبیت بیشتر آن خواهد شد.

انواع نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

راهکارهای مطلوب برای مدیریت باشگاه ورزشی

یکی از راهکارهای مطلوب برای مدیریت باشگاه ورزشی مربوطه بهره مندی از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی است ‌.

نصب و راه اندازی این نرم افزار و البته اجرای آن بسیار آسان است. بخش های مختلف در داخل نرم افزار حضور و غیاب به زبان فارسی قابل کنترل است. با این نرم افزار اطلاع رسانی در بین پرسنل و ورزشکاران یک باشگاه ورزشی به آسانی صورت می گیرد.

آیا تاکنون این نرم افزار را نصب نکرده و در محیط باشگاه ورزشی خود از آن استفاده نکرده اید؟ الان وقت آن رسیده است.

زمانی که آمار دقیق و مشخصی از ورزشکاران و نحوه ی فعالیت آن ها در دسترس مربیان یک باشگاه قرار می گیرد در این صورت به آسانی می توانند عملکرد ورزشکاران را ارزیابی کنند و راهکار های جدید را برای پیشرفت بهتر در نظر بگیرند.

با نرم افزار مدیریت ورزشی آپولو نه تنها مدیریت کاملی بر باشگاه ها حاکم خواهد شد بلکه پیشرفت های قابل ملاحظه ای نیز انجام خواهد گرفت.

نرم افزار مدیریت باشگاه

اهمیت مدیریت باشگاه ورزشی با کمک نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مدیریت بخش های مختلف و البته برنامه های گوناگون همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم برای مدیریت یک باشگاه ورزشی امری ضروری است.

حال شما با یک روش مطلوب برای چگونه باشگاه ورزشی خود را مدیریت کنید آشنا شدید همین اکنون سفارش خود را با ما ثبت کرده و یک محصول باکیفیت را به مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

رضایت شما هدف اصلی ما می باشد به همین دلیل سعی کرده ایم با ارائه ی یک نرم افزار کامل در این زمینه همواره شما را در رسیدن به اهداف خود یاری کنیم.

استفاده از این نرم افزار بسیار آسان است و داده ها ذخیره شده در آن تحت هیچ شرایطی از بین نمی رود.

در دنیایی که تکنولوژی حرف اول را می زند و همواره شاهد پیشرفت های روزافزون و به وجود آمدن ایده های نو هستیم به شدت توصیه می کنیم شما نیز سعی کنید در این مسیر گام بگذارید و به روز باشید در این صورت می توانید به آسانی مشتریان خود را جذب کنید.

با وجود گزینه های مختلف برای برقراری ارتباط و کنترل فعالیت ها بدون تردید نظم بر باشگاه ورزشی شما حاکم خواهد بود.

بنابراین، این نرم افزارها برای مدیریت فعالیت‏های ورزشی در باشگاهها و افراد مناسب است و موجب می‏شود مدیران باشگاهها و مربیان ورزشی کارهای خود را با سهولت و سرعت بیشتری انجام دهند.

نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی

باشگاه‌های ورزشی مانند قبل نیستند. در حال حاضر همه سیستم‌ها و مجموعه ها، کامپیوتری شده اند و نیازمند نرم افزار مدیریت باشگاه است

باشگاه‌های ورزشی نیز از این قافله عقب نمانده اند.

نرم افزار حضور و غیاب و مدیریت باشگاه برای باشگاه‌های بدنسازی و استخر‌ها و غیره، برنامه نویسی شده است و امکانات فراوانی رافراهم آورده است.

نرم افزار مدیریت باشگاه، قابلیت اتصال به سخت افزار های مربوط به کنترل تردد و شناسایی افراد را دارند.

با نصب نرم افزار مدیریت باشگاه مفید، از اتلاف وقت جلوگیری کنید و  به راحتی  مدیریت کنید.

دیگر لازم نیست مانند سابق، با اختصاص دادن دفتر‌های مختلف و سنگینی که هر کدام برای منظور خاصی مثل ثبت نام، شهریه، بدهی، خرید از بوفه و… کاربرد داشت، استفاده کنید.

با داشتن نرم افزار مدیریت باشگاه، تمام کار ها به صورت خودکار، در مدت زمان کم و بسیار مرتب انجام می‌شود.

قابلیت‌های نرم افزار‌های باشگاهی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

نرم افزار مدیریت باشگاه، قابلیت‌های مختلفی دارد.

از جمله آن ها می­توان به مدیریت و تفکیک کلاس ها، مدیریت مربیان، مدیریت کمد ها، ثبت نام ورزشکاران، ثبت ورود و خروج آن ها و میزان دسترسی ورزشکاران، تعریف مهمان (همراه) ، مدیریت دریافت ‌ها و پرداخت ‌ها و حتی حقوق ها، گزارش تردد ها و تمدید حساب ورزشکاران و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.

با استفاده از نرم افزار‌ مدیریت باشگاه، مدیر مجموعه، مربیان و ورزشکاران قابلیت دسترسی به امکانات فراوانی را دارند

در بین انبوه نرم افزار های مدیریت باشگاه موجود در این زمینه، یک نرم ‌افزار، توجه ما را بسیار به خود جلب کرد.

نرم ‌افزار مدیریت باشگاهی آپولو، پر از امکانات متنوعی است که یک مدیر یا ورزشکار و یا یک مربی نیاز دارد.

نرم افزار مدیریت باشگاه، قابل استفاده بر روی کامپیوتر، تبلت و یا تلفن همراه است و از تکنولوژی پیشرفته‌ای مثل تکنولوژی ابری، که بسیار کارآمد است نیز پشتیبانی می­کند.

ورزشکاران نیز به راحتی می­توانند با استفاده از تجهیزات سخت افزاری مرتبط با نرم افزار مدیریت باشگاه، به راحتی از گیت‌های پارکینگ مجموعه عبور کرده و ساعت ورود و خروج خود را مشاهده کنند، از کمد اختصاصی خود استفاده کنند و حتی از بوفه مجموعه، بدون پرداخت پول یا کشیدن کارت بانکی، خرید خود را انجام دهند.

سخت افزار هایی که قابلیت اتصال به نرم افزار مدیریت باشگاه را دارند نیز بسیار متنوع و گسترده هستند.

دستگاه های تشخیص چهره، دستگاه اثر انگشت، دستگاه کارت خوان، قفل آنلاین و آفلاین، گیت‌های کنترل تردد، وبکم، پرینتر و دستبند ها، از جمله سخت افزار هایی هستند که به نرم افزار مدیریت باشگاه متصل می‌شوند.

یکی از بهترین عرضه کننده‌های سخت افزار‌های بهینه با این نرم افزار، شرکت افق فرا ویژن (OFV) است، که سازگاری خوبی بین نرم افزار و سخت افزار را به ارمغان آورده است.

نرم ‌افزار های متنوع دیگری نیز در این رابطه وجود دارند، که با کمی تحقیق و جستجو در اینترنت، می­توانید آن ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت اقدام به خرید یکی از آن ها نمایید.

بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی که به نام نرم افزار عضویت باشگاهی نیز شناخته می شود، ویژگی های مفیدی برای کمک به باشگاه ها دارد و به آنها در بهبود ارائه خدمات به مشتریان کمک می نماید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت باشگاه عبارتند از:

 • مدیریت اسناد
 • ابزارهای تبلیغاتی و بازاریابی
 • برنامه ریزی، گزارش گیری
 • صورتحساب و مدیریت رزرو اعضا
 • نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی می تواند برای مدیریت مشخصات اعضا، برنامه زمانبندی و پرداخت شهریه دوره ها، رویدادهای مختلف و کمپین های بازاریابی استفاده شود.

این راه حل به طور گسترده ای توسط باشگاه های ورزشی، مراکز ورزشی دانشگاهی، موسسات آموزش خصوصی و باشگاه های تناسب اندام بکار گرفته می شود.

چگونه بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه را انتخاب کنید؟

انتخاب یک نرم افزار مدیریت باشگاه کامل که نیازهای شما را برآورده سازد می تواند کاری سخت باشد، زیرا گزینه های متعددی در بازار وجود دارند.

برای اینکه کار را برای شما راحت کنیم، ما این راهنما را ایجاد کردیم تا به شما نکات و فاکتورهای مفید برای انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه را نشان دهد.

کیفیت هر محصول را از آزمایش رایگان تشخیص دهید

ما توصیه می کنیم جستجوی خود را با ثبت نام برای آزمایش های رایگان ارائه شده توسط تولیدکنندگان این برنامه ها برای انتخاب بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه آغاز کنید.

این کار شما را قادر می سازد تا بدون هیچ هزینه ای از ویژگی های هر نرم افزار استفاده کنید و یاد بگیرید که آیا با نیازهای شما سازگار هست یا خیر.

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

کسب و کارهای هدف نرم افزار مدیریت باشگاه

باشگاه های بدنسازی و تناسب اندام:

این باشگاه ها می توانند از نرم افزار های مدیریت باشگاه برای کلاس های آموزش آنلاین، ایجاد برنامه های تمرینی و مدیریت اهداف سلامت مشتریان خود استفاده کنند.

باشگاه های ورزشی :

این نرم افزارها برای مربیان، بازیکنان و بازی ها طراحی شده اند. باشگاه های ورزشی می توانند از این نرم افزار برای ثبت نام آنلاین بازیکنان، برنامه ریزی بازی ها و بازیکنان، ایجاد لیست ها و پرداخت هزینه تجهیزات استفاده نمایند. همچنین این نرم افزارها دارای راه حل های خاص برای ورزش های خاص هستند.

باشگاه های موسسات آموزشی :

نرم افزارهای باشگاه های ورزشی دانشگاهی و موسسات آموزشی از ویژگی هایی مانند قابلیت ایجاد انجمن‌های مختلف و ارسال ایمیل های گروهی برای رسیدگی به ارتباطات اعضا استفاده می کنند.

باشگاه های کشوری :

بسیاری از باشگاه های کشوری خدماتی مانند دوره های ورزشی و سرو غذا ارائه می دهند. آنها می توانند از ابزارهای نرم افزار مدیریت باشگاه برای ساده سازی عملیات خود استفاده نمایند.

بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه

ویژگی های کلیدی نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مقایسه های دقیق ما نشان می دهد که ویژگی های اصلی زیر توسط ابزارهای نرم افزار مدیریت باشگاه ارائه شده است:

مدیریت عضویت:

شما می توانید سوابق اعضا را ویرایش و ذخیره کنید، به دنبال اعضا در پایگاه داده باشید و عضویت آن ها را تمدید و یا لغو نمایید.

برنامه زمانبندی کارکنان:

زمانبندی و برنامه کاری کارکنان را سازماندهی می کند.

برنامه ریزی:

کارکنان را قادر می سازد که برنامه زمانی کلاس ها و ملاقات ها را رزرو و جابجا کنند. همچنین این نرم افزار به اعضای باشگاه اجازه می دهد تا برنامه های زمانی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

تبلیغات و بازاریابی:

شما می توانید از طریق برنامه های وفاداری مشتریان، به آنها مزایا، کارت های هدیه و تخفیف اعطاء کنید. به علاوه، شما قادر هستید اعلان های رسانه های اجتماعی، ایمیل های خودکار و پیام های متنی را به همه اعضا ارسال نمایید.

گزارش دهی:

شما می توانید گزارش های مفید در مورد جزئیات اعضا، فروش ماهانه، موجودی، روند کسب و کار و غیره ایجاد نمایید.

انجمن های اعضا:

اعضای باشگاه شما امکان تشکیل گروه‌های مختلف در انجمن آنلاین را خواهند داشت و بدینوسیله می‌توانند تجربیات و برنامه‌های تمرینی خود را با دیگر اعضا به اشتراک بگذارند.

مدیریت رزرو:

شما می توانید بخش رزرو برای اعضا (به عنوان مثال برای سالن های ماساژ شهر خود) ایجاد کنید. همچنین ممکن است یک لیست انتظار برای جایگزینی با قرار ملاقات های لغو شده ایجاد نمایید.

دسترسی کاربران

کاربران می توانند از اسکن بیومتریک یا بارکد برای ورود و خروج استفاده کنند.

پردازش پرداخت ها

باشگاه می تواند پرداخت های اعضا را از طریق کارت های اعتباری، پول نقد، انتقال وجه، و یا فرم آنلاین دریافت نماید. شرکت افق فراویژن سعی می کند بهترین نرم افزار را در خصوص مدیریت بهتر باشگاه های ورزشی با استفاده از به شما معرفی کند.

خرید نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی 

آیا شما یک باشگاه ورزشی دارید یا می خواهید برای راه اندازی آن اقدام نمایید؟

انتخاب یک نرم افزار مدیریت ورزشی باشگاه ورزشی مناسب یکی از آیتم های بسیار مهم برای باشگاه شماست. این نرم افزار باید کاربر پسند و ساده برای تسهیل کارکرد صحیح تر کسب و کار و نتایج بهتر برای اعضای باشگاه شما باشد.

در زیر برخی از ویژگی های برجسته در هنگام ارزیابی نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی را بیان می کنیم.

ویژگی های نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

داشبورد ساده

ظاهر داشبورد نرم افزار باید به طور طبیعی کاربر پسند باشد و منحنی یادگیری سریع برای کارکنان شما را تسهیل کند.

صورتحساب خودکار

صورتحساب خودکار به شما اجازه می دهد تا در قبال آنچه که شما بدهکار هستید، بیشتر دریافت کنید و خدمات مشتریان را بهبود ببخشید. نرم افزار باشگاه ورزشی شما همچنین باید ساختارهای هزینه کلیدی را مانند هزینه های دیرکرد و هزینه لغو برنامه را اعمال نماید.

قراردادهای دیجیتال و لغو آنها

یک جزء مهم از نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی توانایی ایجاد قرارداد دیجیتال و لغو آن است. اسناد کاغذی ابزاری از گذشته هستند. اما اسناد دیجیتال به باشگاه شما کمک می کنند تا ثبت نام و ملاحظات قانونی را ساده کنید.

فروش و عضویت آسان آنلاین

نرم افزار مدیریت باشگاه شما باید با وب سایت و سیستم حضورغیاب آنلاین شما یکپارچه شود. پورتال فروش آنلاین به اشخاص علاقه مند اجازه می دهد در هر زمان از شبانه روز و در ۷ روز هفته ثبت نام خود را انجام دهند.

شما همچنین باید قادر به ایجاد پیشنهادات آنلاین مانند کلاس های با تخفیف باشید. ورزشکاران باید در مورد باشگاه خود صحبت کنند و پیشرفت عملکردشان را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

مدیریت ایمیل و پیام کوتاه

این نرم افزار باید قابلیت ارتباط از طریق ایمیل و پیام کوتاه را به صورت پویا و موثر داشته باشد تا بتواند با ورزشکاران ارتباط برقرار نماید و به طور مطلوب به آنها دسترسی داشته باشد.

نرم افزار باید در روز تولد اعضا برای آنها پیام تبریک ارسال نماید و همچنین مراجعات مشتریان را آسان کند.

گزارش بلادرنگ

با گزارش های بلادرنگ می توانید با کسب و کار خود ارتباطی نزدیک داشته باشید و از آمار و تراکنش های مالی آن آگاه شوید.

گزارشات و معیارهای روزانه به شما اجازه می دهد تا انگشت خود را روی پالس سرمایه گذاری نگه دارید و سلامت مالی آن را تضمین کنید.

نرم افزار باشگاه ورزشی

ردیابی حضور و غیاب

روند حضور و غیاب می تواند در طول هفته و در زمان های مختلف جریان داشته باشد. کلاس های خاصی ممکن است محبوبیت داشته باشند و پس از مدتی از محبوبیت آنها کاسته شود.

ردیابی حضور و غیاب قادر است به بالا رفتن تعداد اعضا و روند شما کمک کند تا بتوانید کلاس ها و رویدادها را بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

شما قادر خواهید بود مدیریت کارکنان، اطمینان از مشارکت ورزشکاران و حفظ بیشتر اعضای خود را به طور موثر داشته باشید. کارکنان موثرتر، موجب اطمینان از مشارکت ورزشکاران و حفظ تعداد بیشتری از اعضا می گردد.

رزرو خودکار و برنامه ریزی

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی همچنین باید ورزشکاران و اعضا را ترغیب به ثبت نام برای کلاس ها، برنامه ها و آموزش آنلاین از طریق اینترنت نماید.

این کار به باشگاه شما اجازه می دهد به طور موثر اندازه کلاس ها را مدیریت کنید و نیازهای کارکنان را پوشش دهید.

برنامه تلفن همراه مدیریت

امروزه نرم افزار مدیریت باشگاه ایده آل باید یک برنامه اختصاصی که می تواند بر روی دستگاه تلفن همراه نصب شود داشته باشد.

چنین قابلیتی به شما این امکان را می دهد تا از ویژگی های نرم افزاری از هر کجا استفاده کنید و با کسب و کار خود در ارتباط باشید.

مدیریت مشتریان بالقوه

نرم افزار باید در مدیریت تمام مراحل فروش به شما یاری رساند. آیا افراد، علاقه مند به عضویت آزمایشی هستند و یا آماده اند تا یک قرارداد بلند مدت با شما امضا کنند؟

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی باید به شما کمک کند تا تمام مشتریان بالقوه را پیگیری نمایید.

حقوق و دستمزد و فروش کالا

این نرم افزار باید به منظور ساده سازی پرداخت حقوق و ردیابی کارکنان برای شما راه حل هایی ساده و راحت داشته باشد. همچنین باید یک راه کار تجارت الکترونیک برای هر محصولی که می فروشید ارائه دهد.

نرم افزار مدیریت باشگاه تحت وب فرصتی برای درآمد بیشتر

داشتن یک نرم افزار مدیریت برای باشگاه های ورزشی و مراکز تناسب اندام که نیاز به ساده کردن عملیات اداره باشگاه و رشد درآمدی خود دارند، ضروری است.

با بسیاری از راهکارهای ارائه شده، صاحبان باشگاه ها درک می کنند چگونه تکنولوژی می تواند به آنها کمک کند تا کار خود را بهتر مدیریت نمایند.

کسب و کارهای مبتنی بر عضویت دارای مدیریت عملیاتی هستند و برای اداره اینگونه آنها همیشه نگرانی وجود دارد.

هنگامی که کسب و کار در مقیاس کوچک است، شما می توانید بسیاری از کارها را به شیوه ای ساده انجام دهید.

اما هنگامی که کسب و کار شروع به رشد می کند، یک راه حل مقیاس پذیر برای انجام بسیاری از وظایف عملیاتی مورد نیاز است تا کارهایی مانند برنامه زمان بندی، گزارش، جمع آوری پرداخت و بسیاری از کارهای روزمره مهم به صورت خودکار، ساده و موثر انجام شود.

هنگامی که تمرکز شما همیشه بر روی افزایش درآمد و تعداد اعضا باشد، ممکن است اشتیاق و وقتی که باید صرف برنامه ریزی دوره ها، بهبود تمرین ها و غیره کنید، از بین ببرید.

در ادامه برخی از مهمترین مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت باشگاه مبتنی بر وب را برای شما شرح می دهیم.

نرم افزار مدیریت باشگاه

آزادی

آزادی بخش مهمی از کارآفرین بودن است.

داشتن یک کسب و کار آسان نیست و اگر شما به این دلیل که باید تمام کارها خودتان انجام دهید، این آزادی را از دست بدهید، اداره باشگاه دشوار خواهد شد.

اطمینان حاصل کنید که برای آزادی خود ارزش قائلید. کارهایی را که واقعا از عهده آن برمی آیید انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که کارمندان شما افراد شایسته ای هستند.

با داشتن یک نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی بسیاری از این کارها توسط این نرم افزار انجام خواهد شد.

 

برنامه ریزی پیشرفته

مهم نیست نیازهای شما چه باشد، نرم افزار مدیریت باشگاه مبتنی بر وب به شما این امکان را می دهد که کارایی خود را بالا ببرید و تناقض های برنامه ریزی را از بین ببرید.

فرآیند خودکار دعوت و پاسخگویی به افراد و سیستم یادآوری خودکار باعث می شود شما، اعضای باشگاه و مربیان براحتی برنامه های خود را سازماندهی کنند و روی تمرینات خود تمرکز نمایند.

گزارش دهی دقیق

داشبورد هوشمند همه چیز را ساده می کند.

با این کار همه چیز جلوی چشمان شماست و می توانید آن را ردیابی و کنترل کنید. با استفاده از گزارش های خودکار می توانید قسمت هایی را که امکان بهبود دارند به راحتی مشاهده نمایید.

می توانید نقاط ضعف و قوت کسب و کار خود را شناسایی کنید.

علاوه بر این، قادر خواهید بود زمان خود را با مشخصات مشتری بهینه سازی نمایید.

این ابزار به شما اجازه می دهد تا با بررسی تاریخ پرداخت مشتری، عضویت جاری، حضور در کلاس و … تجزیه و تحلیل دقیق تری انجام دهید.

اعضا بیشتر

نرم افزار مدیریت باشگاه باید چیزی فراتر از مدیریت روزانه باشد.

این نرم افزار باید به شما کمک کند تا رشد کسب و کار شما سریع تر و فعالیت های بازاریابی شما چند برابر شود.

از طریق سیستم مدیریت محتوا و مدیریت ارتباط با مشتری، در نرم افزار مدیریت باشگاه مبتنی بر وب شما می توانید به راحتی به مشتریان هدف خود دست پیدا کنید.

نرم افزار مدیریت باشگاه تحت وب

مدیریت مالی

یکی از بخش های ناخوشایند برای مالک یک باشگاه، جمع آوری صورتحساب ها و پرداخت ها است.

یک نرم افزار مدیریت باشگاهی موثر باید بتواند به راحتی از عهده این وظایف بر بیاید.

سیستم مدیریت باشگاهی مبتنی بر وب صورتحساب ها را به صورت خودکار صادر و جمع آوری می کند تا شما مجبور نباشید بابت دریافت شهریه باشگاه به دردسر بیفتد.

اگر پرداختی انجام نشود، نرم افزار به صورت خودکار به آنها یادآوری می کند و یک پیغام هشدار برای شما می فرستد.

پشتیبانی مشتری

اگر در هنگام استفاده از نرم افزار باشگاهی، سوالی برای شما پیش آمد، یا هنگام کار کردن با آن به مشکل برخوردید، مهم است که به صورت لحظه ای بتوانید راهنمایی و کمک دریافت نمایید.

نرم افزار های مدیریت باشگاه تحت وب دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته هستند تا اطمینان حاصل شود که پول خود را بیهوده خرج نکرده اید.

با نرم افزار باشگاهی مبتنی وب می توانید مطمئن باشید که از کسب و کار به خوبی مراقبت و در وقت خود صرفه جویی می کنید.

نرم افزار باشگاه ورزشی جهت مدیریت بهتر و سازماندهی باشگاههای ورزشی ایجاد گردیده است و با توجه به عملکرد فوق العاده، نحوه کاربری آسان، امکان ارائه انواع امکانات و گزارشات و سایر موارد از این قبیل در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

چنانچه مالک یک باشگاه ورزشی بوده و یا مدیریت باشگاه ورزشی را بر عهده دارید پیشنهاد می شود جهت نصب نرم افزار باشگاه ورزشی در اسرع وقت اقدام نمائید.

نرم افزار باشگاه ورزشی شما را در مدیریت بهتر مجموعه ورزشی تحت نظارت خود یاری کرده و امکانات ویژه ای جهت نظارت بر عملکرد پرسنل باشگاه و همچنین اعضای باشگاه را در بر دارد.

امروزه با گسترش باشگاههای ورزشی و اقبال عمومی نسبت به ثبت نام و شرکت در کلاسهای ورزشی دیگر مدیریت باشگاه به سبک قدیم جوابگو نبوده و شما جهت افزایش راندمان و بهره وری باشگاه و در نهایت کسب و کار خود نیاز به نرم افزار باشگاه ورزشی دارید.

نرم افزار باشگاه ورزشی جهت انواع باشگاههای ورزشی اعم از باشگاه بدنسازی،‌ ورزشهای رزمی، استخر و سایر موارد مناسب بوده و امکانات متناسب با هر نوع رشته و شرایطی را داراست.

در اینجا به تشریح امکانات نرم افزار باشگاه ورزشی می پردازیم تا شما را با انواع امکانات و قابلیتهای متنوع نرم افزار آشنا کنیم.

خرید نرم افزار باشگاه ورزشی

امکانات نرم افزار باشگاه ورزشی

امکانات نرم افزار باشگاه ورزشی بسیار متنوع و گسترده بوده لذا شما می توانید بسته به موقعیت باشگاه، رشته های دایر و امکانات موجود نسبت به انتخاب موارد مورد نیاز خود اقدام نمائید.

از جمله امکانات نرم افزار باشگاه ورزشی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان چاپ کارت عضویت برای اعضا اعم از کارت بارکد، کارت RFID و تعیین میزان اعتبار کارت
 • امکان ثبت ورود و خروج اعضا با قابلیت اتصال به دستگاههای حضور و غیاب شامل اثر انگشت، گیت کنترل ورود و خروج و یا درب اتومات.
 • ثبت مشخصات اعضای باشگاه
 • امکان گزارش گیری مواردی مانند هزینه ها، پرداختها، دریافتی ها و صورت حسابهای مالی مربوط به باشگاه و هر یک از اعضا بطور جداگانه بر اساس دوره زمانی مورد نیاز و توانایی خروجی گزارش در نرم افزارهایی مانند اکسل.
 • امکان دسترسی چندین کاربر به نرم افزار باشگاه ورزشی و توانایی تعریف سطح دسترسی کاربران.
 • امکان تهیه برنامه غذایی، برنامه ورزشی و تمرینی برای هر یک از اعضا با توجه به شرایط فیزیکی و جسمانی و قابلیت اتصال به پرینتر و چاپ برنامه.
 • امکان ثبت دریافتی ها، پرداختها و مدیریت و کنترل صورت حسابهای مالی هر کدام از اعضا و کل باشگاه.
 • ثبت رشته های ورزشی دایر در باشگاه، سانس ها و مشخصات مربوط به هر رشته.
 • قابلیت اتصال نرم افزار باشگاه ورزشی به دستگاه کارتخوان
 • امکان تعریف میزان اعتبار کارت هر یک از اعضا و نحوه استفاده و کسر اعتبار (به عنوان مثال ساعتی یا مرتبه ای) و زمانها و یا روزهای مجاز جهت استفاده از سالن و امکانات با توجه به سانس های هر رشته.
 • امکان ارسال پیامک به صورت اتومات به اعضا
 • امکان محاسبه حقوق پرسنل و مربیان بر اساس کنترل تردد پرسنل و ورود و خروج آنها.
 • امکان اتصال دوربین مدار بسته به نرم افزار باشگاه ورزشی

همانطور که مشاهده نمودید نرم افزار با قابلیتهای فراوان امکان مکانیزه کردن باشگاه را فراهم نموده و در مدیریت هر چه بهتر باشگاه کمک شایانی می نماید.

چرا باید برای باشگاه ورزشی خود یک نرم افزار مدیریتی بخریم؟

به عنوان مالک یا مدیر یک باشگاه ورزشی، تا به حال از خود پرسیده اید که چگونه می‌توانید باشگاه خود را به طور کارآمدتری اداره کنید؟

آیا سیستم مدیریت باشگاه شما دارای ابزارهایی هست که بتوانید با استفاده از آن تمام قسمت های باشگاه خود را به صورت یکپارچه مدیریت نمایید؟

ما در ادامه شما را با ویژگی های یک نرم افزار مدیریتی کارآمد که برای باشگاه های ورزشی طراحی شده، آشنا خواهیم کرد.

همچنین شما میتوانید اطلاعات مرتبط با تجهیزات کنترل تردد باشگاه را در بخش نرم افزار مدیریت باشگاه مشاهده نمایید .

صرفه جویی در زمان و حذف وظایف اداری که به صورت دستی انجام می‌شوند

آیا شما هر هفته ساعت های زیادی را صرف انجام دستی وظایف اداری باشگاه می‌کنید که می‌تواند خودکار باشد؟

با استفاده از یک نرم افزار مناسب مدیریت باشگاه ورزشی شما می‌توانید وظایف خود را با کارایی بیشتر به صورت خودکار انجام دهید.

گزارش دهی:

بدون نیاز به جمع آوری اطلاعات از صفحات کاغذی، می‌توانید با اطلاعاتی که به طور خودکار در نرم افزار مدیریت باشگاه ذخیره شده به راحتی گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه را ارائه دهید.

جمع آوری اطلاعات مالی:

دیگر لازم نیست، چند نفر را بکار بگیرید تا اطلاعات مالی شما را از میان دفاتر حسابداری جمع آوری کنند. نرم افزار مدیریتی این کار را برای شما انجام می‌دهد و خروجی های مورد نیاز شما را ارائه می‌کند.

ورود اعضا :

قلم و کاغذ خود را برای ثبت ورود و خروج اعضای باشگاه کنار بگذارید. نرم افزار براحتی این کار را برای شما انجام می‌دهد.

ثبت نام اعضا :

بدون نیاز به تکمیل فرم های کاغذی، نرم افزار فرم ثبت نام آماده شده را به صورت مجازی در دسترس شما قرار می‌رهد.

مدیریت برنامه :

تقویم کاغذی که برای برنامه ریزی و پیگیری امور مربوط به باشگاه روی میز خود قرار داده اید دور بیندازید. خدمات، کلاس ها و برنامه ها را از طریق نرم افزار مدیریت باشگاه خود پیگیری کنید.

اگر می‌خواهید باشگاهتان رشد کند، مهم است که از برنامه ریزی به صورت دستی دور شوید.

با یک نرم افزار باشگاه ورزشی کارآمد شما می‌توانید این وظایف روتین را سریعتر انجام داده و در نهایت اشتباهات و خطاها را به حداقل برسانید.

قیمت نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

مدیریت اعضای باشگاه

فعالیت ها و صورتحساب های اعضای باشگاه خود را چگونه ثبت می‌کنید؟ چه تعداد ایمیل یا پیامک شخصی در هر روز برای اعضا ارسال می‌نمایید؟

تصور کنید که چقدر در زمان صرفه جویی می‌شود هنگامی که از کارت های هوشمند، تگ های کلیدی یا پین کد ها استفاده کنید و اطلاعات اعضا را در یک پایگاه داده متمرکز ذخیره نمایید.

مزایای دیگر مدیریت متمرکز به وسیله نرم افزار شامل موارد زیر است:

 • مشاهده فوری، اضافه یا حذف صورت حساب ها
 • مشاهده و مدیریت سوابق اعضا و به روز رسانی اطلاعات آنها
 • ذخیره و نگهداری اطلاعات و اسناد بدون نیاز به کاغذ

همچنین می‌توانید برای اعضای باشگاه، گزینه های پرداخت مختلف مانند مهمانان همراه یا حتی هزینه پروتئین یا میان وعده را ایجاد کنید.

با فراهم کردن امکان دسترسی اینترنتی اعضا به حساب های کاربری خود و خودکار سازی این فعالیت ها، شما و کارکنانتان می‌توانید بر بهبود سایر جنبه های کسب و کار خود تمرکز کنید.

پورتال و مدیریت کارکنان

هنگامی که نوبت به مدیریت کارکنان می‌رسد، نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی این کار را آسان می‌کند. برای اکثر صاحبان باشگاه، برنامه ریزی یک کابوس است.

یک نرم افزار مدیریتی که دارای برنامه‌ی زمان بندی یکپارچه است، این مسئله را با ردیابی جداول ساعات کاری کارکنان حل می‌کند.

اگر تمرین دهندگان، مربیان و ارائه دهندگان خدمات بتوانند برنامه‌ی خود را در حالی که در خانه یا بیرون از باشگاه هستند، ببینند می‌توانند بهتر برنامه ریزی کنند.

با یک نرم افزار کارآمد مدیریت باشگاه آنها می توانند روزهای حضور خود را در معرض دید اعضا قرار دهند، افراد جدید را به گروه خود اضافه کنند و یا قرار ملاقات های خود را ویرایش نمایند.

گروه بندی کارمندان، یک راه آسان برای مدیریت آنها در نرم افزار مدیریت باشگاه است.

این باعث می شود که کمیسیون های چند سطحی برای هر گروه تعیین شود. همچنین شما می توانید تعداد نامحدودی از گروه های مختلف داشته باشید و هر گروه می تواند تا چند سطح داشته باشد.

گروه های فروش نیز یک فرایند خودکار برای محاسبه میزان فروش در دوره های تعیین شده را فراهم می کنند، که پیگیری و مدیریت آنها را آسان می‌نماید.

مهم این است اطمینان حاصل شود که پورتال کارمندان دارای امکاناتی است که به صاحبان و مدیران باشگاه ورزشی اجازه می‌دهد، کارکنان خود را حتی زمانی که در خانه هستند، کنترل نمایند.

تحقق اهداف مالکان و مدیران باشگاه

نرم افزار تناسب اندام باید به صاحبان و مدیران باشگاه ورزشی کمک کند تا چشم انداز و اهداف خود را محقق نمایند. این نرم افزار باید اطلاعاتی را که برای ردیابی میزان پیشرفت باشگاه است به صورت لحظه ای در اختیار آنها گذارد.

قابلیت گزارش دهی نرم افزار به شما این امکان می دهد تا میزان پیشرفت را کنترل کنید و تصمیم گیری های لازم را در زمان مناسب اتخاذ نمایید.

با اطلاعات مالی که نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی در اختیار شما قرار می دهد می توانید از دخل و خرج روزانه و جزئیات آن به راحتی مطلع شوید و این اطلاعات را برای مدیران و شرکای خود در قالب یک فایل ارسال نمایید.

یک نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی قدرتمند موجب می‌شود شما به راحتی عملیات روزانه خود را مدیریت کنید و کیفیت ارائه خدمات خود را افزایش دهید و با نظارت دقیق بر بخش های مختلف مانند امور مالی، اعضا و کارمندان، بتوانید راحت تر و سریعتر به اهداف خود دست یابید.

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی شرکت افق فرا ویژن به مدیران کمک میکند تا در سه سطح مدیر باشگاه ، مربیان و ورزشکاران مدیریت لحظه به لحظه داشته و تمامی رویدادها و اتفاقات باشگاه را نظارت کنند .

برای آشنایی با نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن به صفحه دموی نرم افزار مراجعه کرده و با مشاورزان ما با شماره 02145892 تماس حاصل نمایید.

مدیریت باشگاه ورزشی یکی از با دغدغه ترین سمت ها در ورزش هر کشور است. در کشور ما نیز این سمت پیچیدگی های خاص خود را دارد. حال چه کنیم که این پیچیدگی ها را با مدیریت صحیح خود تبدیل کنیم به فرص هایی برای پیشرفت دادن باشگاه و مدیریت هرچه بهتر باشگاه ورزشی زیر نظرمان؟

نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

شرکت افق فرا ویژن با استفاده از دانش نرم افزاری در کنار دانش مدیریتی خود نرم افزاری را طراحی کرده است تا مدیران سالن ها و باشگاه های مختلف به راحتی بتوانند با استفاده از این محصول باشگاه خود را مدیریت نمایند.

از مهمترین ویژگی های این سیستم مدیریت باشگاه ورزشی مدیریت آسان باشگاه و سالن ورزشی است. قابلیت نصب دستگاه حساس به اثر انگشت و همچنین کنترل کردن ورود و خروج ورزشکاران و پرسنل از دیگر ویژگی های این دستگاه می باشد.

ویژگی های نرم افزار مدیریت باشگاه افق

از مهمترین مشخصات و ویژگی نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی افق به موارد زیر می توان اشاره نمود :

 • تعریف انواع امکانات باشگاه اعم از درب استخر، درب ورودی، درب ورودی بدنسازی و …
 • ثبت نام فرد و اضافه کردن اطلاعات فردی
 • امکان تعریف کارت تردد برای فرد
 • امکان چاپ کردن کارت
 • امکات تعریف همراه برای فرد همراه با استفاده از اعتبار ایشان برای همراهان
 • امکان محدود نمودن استفاده در روزهای خاص یا ساعت های خاص برای ورزشکار
 • مشخص کردن اعتبار کارت و محدوده تاریخ مجاز استفاده از این کارت
 • امکان کسر از اعتبار کارت یا پرداخت در هنگام خروج در زمان استفاده از بوفه باشگاه
 • ثبت کردن مبالغ پرداختی بابت تمدید کارت
 • گزارش تردد افراد به تفکیک تاریخ ساعت و میزان کسر کردن اعتبار
 • تعریف نام کاربری و مجوزهای دسترسی به منوها برای کاربر
 • امکان تهیه کردن فایل پشتیبانی و بازیابی کردن آن

اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن

سیستم اتوماسیون باشگاه ورزشی افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن ارائه کننده انواع نرم افزار های کنترل تردد در ایران می باشد و یکی از پر فروشترین و پرکاربرد ترین نرم افزار های کنترل تردد این شرکت نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی می باشد .

نسخه جدید نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی در بستر وب تهیه و تولید شده است ، این نرم در فاز اول برای باشگاه های بدن سازی تهیه و تولید شده است . نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی افق قابلیت های ویژه و منحصر به فردی دارد که در ادامه میتوانید مطالعه بفرمایید .

قابلیت‌های نرم افزار باشگاه ورزشی افق

مدیریت ثبت نام ها

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی افق به شما مدیران این امکان را میدهد که به سادگی ورزشکاران را در سیستم نرم افزار باشگاه محموعه ورزشی ثبت کنید و برای آنها تشکیل پرونده دهید و به سادگی با پند کلیک میتوانید مشخصات ورزشکاران به همراه تصاویر آنها را در سیستم ثبت کرده و استفاده کنید .

مدیریت کنترل شهریه وتعداد جلسات

در نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی افق میتوانید برای هر ورزشکار کلاس های با برنامه و بدون برنامه تعریف کرده و بر شهریه هر کلاس و خدمات ویزه باشگاه مدیریت داشته باشید ، کاربران و ورزشکاران میتوانند لیستی از پرداختی های خود را در سامانه مربوط یه ورزشکاران مشاهده کنند .

ثبت ورود و خروج ورزشکاران

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی این قابلیت را دارد که به سیستم های مختلفن کارت خوان بدون تماس ، اثر انگشتی و تشخیص پهره افق فا ویژن وصل شده و ورد و خروج ورزشکاران را مدیریت کند ، نرم افزار مدیریت باشگاه باید این قابلیت را داشته باشد .

مدیریت تعریف کلاس و هزینه

مدیران باشگا ه های ورزشی با نرم افزار مدیریت باشگاه  افق میتوانند بی نهایت کلاس تعریف کرده و ظرفیت هر کلاس را مشخص کنند و هر کلاس برای مربی های خود در نظر گرفته و ورزشکاران را به ملاس های مختلف انتساب دهند .

مدیریت حسابداری و صندوق

یکی از مهمترین بخش های نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی مدیریت بر دریافت ها و پرداخت ها میباشد ک هنرم افزار مدیریت باشگاه افق در قسمت مدیریت حسابداری و صندوق این بخش را به خوبی و سادگی برای مدیران مدیریت میکند .

قابلیت اتصال به کارت خوان

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی با قابلیت اتصال به کارت خوان های مختلفن این امکان را برای مدیران باشگاه های ورزشی فراهم میکند که پول نقد در مجموعه بین اپراتور و ورزشکاران رد و بدل نشود و تمام دریافت ها و پرداخت ها با استفاده از کارتخوان صورت بگیرد .

تجهیزات قابل اتصال به نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی

دستگاه خدمات ورزشی افق

جهت کنترل ورد و خروج ورزشکاران میتوانید به روش های مختلفی مدیریت کنید یکی از روشهای روشهای سنتی هست که بسیار پر خطا بوده و مدیریت مالی شما را زیر سوال خواهد برد ، بهترین روش استفاده از اتوماسیون یکپارچه باشگاه ورزشی با استفاده از سیستم اثر انگشت هست ، امروزی بسیاری از مدیران از اثر انگشت استفاده میکنند ، زیرا سیستم های کارتی بسیار پر هزینه هستند .لیست دستگاه های حضور و غیاب را در این قسمت مشاهده کنید.

دستگاه خدمات باشگاه ورزشی افق

دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره

در برخی از باشگاه های ورزشی که از تجهیزات بسیار گران قیمت استفاه میکنند می توانید از سیستم تشخیص چهره استفاده کنید و مطمین باشید که همان فردی که ثبت نام کرده در کلاس حاضر میشود ، در بسیاری از کلاسهای تضمینی لاغری این مدل دستگاه ها بسیار پر کاربرد هست .

شما میتوانید لیست این مدل دستگاه ها را در قسمت سیستم کنترل تردد ملاحظه کنید .

دستگاه کنترل تردد تشخیص چهره

گیت کنترل تردد میله ای

جهت کنترل تردد ورزشکاران به باشگاه ورزشی و یا استخر و یا هر مکانی که نیاز به کنترل و چک کردن تعداد جلسات و شهریه دارد میتواندی از گیتهای مختلف کنترل تردد استفاده کنید ،نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی به تمام گیت های میله ای ، شیشه ای ،فلپ و .. متصل میشود .

شما با گیت کنترل تردد میتوانید از ورود افراد عیر مجاز به مجموعه خود جلوگیری کنید .

گیت کنترل تردد افق

قفل کمد باشگاه ورزشی

در صورتی که باشگاه خود را مجهز به نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی کرده اید بهتر هست تمام سیستم را مکانیزه کنید و به مجموعه نظم ببخشید.

قفل های کارتی افق فرا ویژن  در تنوع و قیمت های مناسب میتوانید کلیه کمدهای شما را الکترونیکی کرده و با توجه به امکانات نرم افزار باشگاه و مدیریت کمد های باشگاه نظم خاصی به محموعه ورزشی خود بدهید

قفل کمد استخر

فیش پرینتر

نرم افزار اتوماسیون باشگاه ورزشی  امکان اتصال پرینتر های فیش پرینت را دارد و در بساری از استخر ها و باشگاه هایی که بعد از پراخت ورزشکار نیاز به رسید دارند این گزینه بسیار مهم می باشد .

شما میتواندی هر مدل و برند فیش پرینتر را به نرم افزار باشگاه ورزشی متصل کرده و در لحظه فیش پرینت مبالغ و یا تعداد جلسات باقیمانده را تحویل مشتری خود دهید .

فیش پرینتر
Tick_Mark_Circle-512

دستبند ورزشکاران

اگر باشگاه ورزشی خود را به اتوماسیون های نرم افزاری و سخت افزاری باشگاه ورزشی مجهز کرده اید حتما نیاز به دستبند برای خرید از بوفه و یا باز کردن درب کمد دارید .

این دستبندها در رنگ بندی های مختلف و کیفت های متنوع ژلاتینی و پلاستیکی تولید شده است و امکان درج شماره کمد و نام باشگاه بر روی دستبند ها وجود دارد .

دستیند استخر

مزایای داشتن نرم افزار موبایل برای باشگاه ورزشی

آیا تا به حال فکر آماده کردن یک برنامه تلفن همراه برای باشگاه ورزشی خود بوده اید؟

اگر پاسختان منفی است، اکنون زمانش فرا رسیده است! ورزش و تناسب اندام وارد تلفن های همراه شده اند.

بسیاری از افراد تمرینات خود را از طریق برنامه های کاربردی تلفن همراه دنبال می کنند.

پس چرا شما یک برنامه کاربردی برای اعضای باشگاه خود نداشته باشید؟

در ادامه به مزایای داشتن یک برنامه تلفن همراه برای یک باشگاه ورزشی پی خواهید برد.

نرم افزار موبایل برای باشگاه ورزشی

بیشتر دیده می شوید

امروزه کم نیستند افرادی که از تلفن های هوشمند استفاده می کنند، در رسانه های اجتماعی فعال هستند و پیام های متنی رد و بدل می نمایند.

کسانی که از برنامه های موبایل برای تناسب  اندام استفاده می کنند به دنبال پیگیری تمرینات، میزان پیشرفت، برنامه های کلاسی و … هستند.

با استفاده از برنامه تلفن همراه باشگاه ورزشی، اعضا می توانند به برنامه های تمرینی و کلاس های خود دسترسی پیدا کنند.

همچنین می توانند از ساعات فعالیت و زمان بندی کلاس ها بدون اینکه نیاز به تماس تلفنی باشد آگاه شوند.

این افزایش دسترسی، اجازه می دهد تا نسبت به روندهای معمول، اعضای بیشتری جذب باشگاه شما گردند.

با یک نرم افزار موبایل باشگاه ورزشی، اعضا، برنامه تمرین خود را به طور منظم دنبال می کنند و میزان حضور آنها افزایش می یابد.

به راحتی با اعضا ارتباط برقرار کنید

با استفاده از برنامه تلفن همراه باشگاهی، می توانید آنچه را که انجام می دهید کنترل نمایید.

شما می توانید در هر لحظه و با سیستم اتوماسیون خود، پیام ها و اطلاعیه های باشگاه را برای مشتریان ارسال کنید.

برای تبلیغات و ارسال یادآورهای کلاس، استفاده از نرم افزار باشگاهی، راحت و کم هزینه و در عین حال بسیار ساده تر از تماس تلفنی با مشتریان است و به راحتی دیده می شود.

با این کار، اعضا می توانند در هر لحظه از به روز رسانی برنامه های باشگاه شما آگاه شوند.

 

وظایف باشگاهی خود را ساده تر کنید

آیا روزانه ساعات زیادی را صرف مدیریت ثبت نام اعضا و پرداخت های آنها می نمایید؟

یکی از مزایای استفاده از برنامه تلفن همراه باشگاهی این است که تمام اطلاعات مهم مشتریان شما در دسترس آنهاست. اعضا، دیگر نیازی به مراجعه به وب سایت یا باشگاه برای ثبت نام و پیگیری اطلاعات و تراکنش های مالی خود ندارند.

داشتن برنامه ای که کلیه اطلاعات و گزینه های مورد نیاز را در خود داشته باشد، ارزشمند است و می تواند تعامل و مشارکت اعضا را افزایش دهد.

نرم افزار موبایل برای باشگاه

همچنین اگر باشگاه شما محصولات و خدماتی را به فروش  می رساند، اعضای باشگاه می توانند به وسیله نرم افزاری که روی گوشی های آنها نصب شده، به آسانی از فروشگاه اینترنتی شما خرید نمایند.

داشتن یک برنامه موبایل باشگاه ورزشی، منبعی همه جانبه برای اعضای باشگاه است و موجب کاهش حجم وظایفی می شود که این نرم افزار برای شما به راحتی انجام می دهد.

ماندن در میدان رقابت

یک برنامه سفارشی می تواند مزیتی رقابتی برای باشگاه شما به حساب بیاید و  مشتریان بالقوه را تحت تاثیر خود قرار دهد.

این برنامه باید ارزش بیشتری را نسبت به رقبا به کاربران خود پیشنهاد دهد، پس باید به گونه ای طراحی شود که کاربران، آن را دوست داشته باشند.

در عین حال برای باشگاهی که تلاش زیادی برای راه اندازی و توسعه آن کردید، خاص و منحصر بفرد باشد.

شما می توانید در این نرم افزار برای اعضای خود قابلیت های ویژه ای برای رزرو، پرداخت هزینه ها، کلاس ها، زمان بندی ها و حتی عضویت فراهم نمایید.

در چنین بازار شلوغی که هر روز شاهد پدیدار شدن باشگاهی جدید در هر خیابان هستیم، این یک امتیاز ویژه برای شماست.

ارائه ارزش برای مشتریان

افرادی که به باشگاه شما پیوسته اند وقتی متوجه می شوند که باشگاه یک برنامه تلفن همراه انحصاری دارد، احساس می کنند اینجا بهترین مکان برای آموزش و ارتقای آنها است.

بسیاری از افراد زمان زیادی را در باشگاه های ورزشی می گذرانند و انتظار خدماتی استثنایی دارند.

با ارائه این نرم افزار باشگاهی شما به آنها نشان می دهید که متوجه این موضوع هستید و برای آنها ارزش قائلید.

افق فرا ویژن، نرم افزار تلفن همراه باشگاه ورزشی شما را به طور اختصاصی و ویژه طراحی می کند تا بتوانید با اطمینان جلوتر از رقبای خود گام بردارید.

4.2/5 - (4 امتیاز)
 • Previous Projectنرم افزار کنترل تردد همایش