Skip to main content

پشتیبانی

افق فرا ویژن جهت ارایه خدمات پشتیبانی و گارانتی یکپارچه، بسته هایی را جهت پشتیبانی محصولاتش تدارک دیده است که مشتریان با توجه به نیازشان می توانند از بسته های پشتیبانی افق استفاده کنند تا هیچ گونه دغدغه ای نداشته باشند. در زیر میتوانید با بسته های وارانتی دستگاه حضور وغیاب افق فراویژن آشنا شوید.

گارانتی

لازم به ذکر است که کلیه دستگاه حضور و غیاب خریداری شده با برند افق فراویژن که منحصرا به نام این شرکت ثبت شده است، دارای ١٨ ماه گارانتی تعویض بوده و سنسور کلیه دستگاه های حضور و غیاب اثر انگشت و تشخیص چهره دارای ٤٨ ماه گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشد. با توجه به سابقه و پیشینه برند افق فراویژن، گارانتی دستگاه حضور و غیاب آن قابل اطمینان است.

بهترین گارانتی دستگاه حضور و غیاب

شرکت افق فراویژن ارائه دهنده انواع سیستم‌های حضور و غیاب به عنوان یکی از شرکت‌های شناخته شده در حوزه دستگاه حضور و غیاب با بهترین و بالاترین گارانتی در ایران شناخته می‌شود. برای خرید دستگاه حضور و غیاب با بالاترین گارانتی با شرکت افق فراویژن تماس حاصل کنید. طبق بازخورد مثبت مشتریان افق فراویژن، گارانتی و پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب به خوبی ارائه خدمات داشته است. 

بیشترین گارانتی سیستم حضور و غیاب متعلق به کدام شرکت است؟

در خرید دستگاه حضور و غیاب معمولا شرکت ها تمایل دارند سیستم‌های حضور و غیاب را با بیشترین گارانتی خریداری کنند تا بتوانند هم از کیفیت آن مطمئن باشند و هم در صورت بروز هرگونه مشکل از تسهیلات آن بهره مند شوند.

آیا شما نیز به دنبال پاسخ مناسب برای سوال: بیشترین گارانتی دستگاه ثبت کنترل تردد کارکنان برای کدام شرکت است؟ دستگاه های حضور و غیاب به ویژه در سال های اخیر توانسته اند جایگاه بسیار مهمی برای اداره کردن سازمان ها و شرکت ها داشته باشند.

به همین دلیل ما سعی کرده ایم با معرفی یکی از مهمترین شرکت ها که در این زمینه فعالیت های بسیار مهم و گام های استوار برداشته اند اطلاعات مفیدی را مطرح کنیم تا شما را در انتخاب صحیح برای خرید دستگاه حضور و غیاب با بیشترین گارانتی یاری دهیم.

شرکت افق فرا ویژن با سال ها تجربه و سابقه در این زمینه و بهره مندی از گروه های متخصص و کارشناس افتخار آن را دارد که در خدمت شما باشد.

با توجه به محصولات با کیفیتی که در این شرکت تولید می شود می توانید سیستم ساعت زنی با بیشترین گارانتی خریداری کنید.

ما از کیفیت محصول خود مطمئن هستیم و به همین دلیل بیشترین مدت زمان گارانتی را در نظر گرفته ایم تا در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی به طور کامل مسئولیت لازم را به عهده بگیریم.

دستگاه حضور و غیاب با بیشترین گارانتی

خرید دستگاه حضور و غیاب با بیشترین گارانتی

برای خرید دستگاه حضور و غیاب با بیشترین گارانتی همین اکنون با شماره های موجود در صفحه ی اصلی وب سایت افق فرا ویژن با ما در تماس باشید.

مزیت تهیه ی این دستگاه از شرکت ما به شما فرصت آن را می دهد که یک محصول با کیفیت را خریداری کنید.

محصولات تقلبی و بی کیفیت نه تنها سبب اتلاف هزینه شده بلکه دردسرهای دیگری نیز برای جایگزینی دارند به همین دلیل سعی کنید شرکت مطمئنی را برای خرید این گونه دستگاه ها انتخاب کنید.

اعتبار ما رضایت شما عزیزان است و در این راستا سعی کرده ایم کیفیت محصول را ارتقا داده و رضایت شما را کسب کنیم.

ایده های موجود در پس زمینه ی این محصول به گونه ای در نظر گرفته شده است که مطابق با آخرین تکنولوژی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفارش دستگاه حضور و غیاب با بیشترین گارانتی با همکاران ما در تماس باشید.

ویژگی های دستگاه حضور و غیاب با بالاترین گارانتی

در ادامه سعی داریم به برخی از مهمترین ویژگی های دستگاه حضور و غیاب را با بیشترین گارانتی  اشاره کنیم تا به طور ملموس درک کنیم با خرید این دستگاه تا چه حد می توانید مدیریت بخش های مختلف یک سازمان را کنترل کرد.

از مهمترین ویژگی های معرفی سیستم‌های حضور و غیاب با بیشترین گارانتی بیشتر به کاربران این فرصت را می دهد که بتوانند در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل که احتمال آن نیز بسیار محدود است راهکارهای لازم را برای دست یابی به دستگاه جدید انجام دهند و یا اگر امکان تعمیر آن فراهم باشد به صورت رایگان اقدامات لازم انجام خواهد شد.

با خرید این دستگاه با بیشترین گارانتی به گونه ای شما مطمئن خواهید شد که محصول خریداری شده دارای بیشترین کیفیت است که از چنین مزیت برخوردار شده است.

همه ی ویژگی های مطرح شده برای دستگاه و حضور و غیاب تهیه شده توسط شرکت افق فرا ویژن با بیشترین مدت زمان گارانتی اینک در دسترس شما است و این نشان دهنده ی کیفیت عالی محصول است.

شرکت افق فرا ویژن در راستای مشتری مداری در طی این چند سال سعی نموده خدمات ویژه و منحصر به فردی به مشتریان خود ارایه دهد. از این جهت افق فرا ویژن در حوزه پشتیبانی و گارانتی محصولات اتوماسیون اداری در ایران پیشرو می باشد.

بعد از خرید محصولات شرکت افق فرا ویژن ، خدمات پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب در طیف های مختلفی به مشتریان ارایه می شود و مسئولان پشتیبانی در شرکت افق فرا ویژن از طریق ابزارهای مختلف به بررسی مشکلات و سوالات شما پرداخته و پاسخگوی شما عزیزان می باشند. رفع اشکال تلفنی ، استفاده از نرم افزارهای اتصال به کامپیوتر (ریموت) جهت راهنمایی مشتری ، شبکه اجتماعی ( کانال تلگرام) ، سایت و پشتیبانی تلگرامی از جمله این خدمات است.

خدمات تعهد شده در زمان اعتبار پشتیبانی و یا در صورت تمدید پشتیبانی

. تماس بگیرید

.
 • ارایه نسخه جدید نرم افزار
 • ١٢ جلسه کلاس آموزشی در محل شرکت افق
 • رفع ایراد (باگ) در نرم افزار
 • برنامه ریزی قفل پاک شده
 • جایگزینی سی دی مفقود شده
 • ارایه کیت های جدید نرم افزار
 • رفع اشکال به صورت تلفنی
 • رفع اشکال از طریق ریموت
 • استفاده از سیستم تیکت سایت
 • عضویت در کانال پشتیبانی تلگرام

خدمات قابل ارایه با پرداخت هزینه در زمان پشتیبانی

تماس بگیرید

.
 • دریافت نسخه گزارشات تحت وب
 • دریافت نسخه داشبورد مدیریتی
 • دریافت پنل ارسال پیامک
 • افزایش کیت ها و امکانات
 • تولید گزارشات سفارشی براساس نیاز
 • آموزش نرم افزار در محل مشتری
 • رفع اشکال نرم افزاری در محل مشتری
4/5 - (7 امتیاز)